Jump to content

POPLAVE - Pomoć, informacije


Recommended Posts

okej, ja sam izgubio vaše telefone kad sam izgubio telefon, Guzo, Zverko, Sonti, zovite me, spreman sam za 15 minuta, samo da svratimo da kupimo zaštitne rukavice.


imam i kola na raspolaganju, javite kojim kolima idemo.


PA GDE STE SAD JEBIGA

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Drale, vec sam napisao da nemam odeću (i dalje nema ni u merkuru ni u uradi sam). U bgd nema potrebe, ako bude nešto ovde javicu. Imas na info poplave ako treba, možda će biti potrebno večeras na nbgd u hali sportova potrebna fizikalija. Ako bude, tamo idem sa par kolega.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma ne trebaju nam čizme i kabanice, samo punimo džakove. trebaće nam samo zaštitne rukavice. okej imaš moj mob pa me zovi. već sam rekao da su svi moji prijatelji i kolege ili poplavljeni ili sa bolesnim familijama, pa nemam s kim da idem, a da se sam potucam sledeći neproverene infoe ne pada mi na pamet.

 

očekujem onda tvoj poziv. zovi i Sontija i Zverka. ostaću budan do ponoći sigurno i u pripravnosti. spakovao sam ranac, obukao se i čekam.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

od brankovog mosta do tramvajskog je podignuta brana, sada je nastavljena ka gazeli.

što se tiče makiša, prolazila je priča kroz masu da tamo ima sasvim dovoljno ljudi, ne znam da li se nešto promenilo.

 

 

a ti draško [roflmao]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sad ćete da me trolujete vi koji nemate nameru da idete nigde.

 

reći ću vam da onda ne moram više da imam iluzije da ću ovde naći ikog da ide samnom.

 

 

 

over&out.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da, ne jebite Draleta, hteo je da ide, ali nema sa kim :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Овде можете да пратите информације 

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/1600427/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B0+%D1%81%D0%B0+%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%2C+%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B5+%D0%B8+%D1%98%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%9A%D0%B5+%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0.html

 

кад смо код макиша

 Градском штабу за ванредне ситуације Београда хитно потребниволонтери за пуњење џакова у Макишу 1. Превоз организован до Макиша у 21 сат испред Београдског сајма. (21.15 - Јавило се довољно волонтера за Макиш).

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

malo nevezano za temu, ali mi smo danas kupovali svasta za te ljude i one pelene su nesto najskuplje na svijetu, apsolutni šok danas


inace ako mogu ovdje apel da uputim ako neko ima nek posalje poruku za Bosnu tamo je isto ako ne i gore a niko od nas ovdje ne moze nista uraditi za njih niti poslati hranu ili odjecu sve sto imamo smo poslali za ugrozene na jugu Srbije

Link to comment
Share on other sites

Nedostaje po centrima po gradu hrane za dijabetičare. Ako nešto nosite negde večeras/sutra, vodite računa o tome.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

sad ćete da me trolujete vi koji nemate nameru da idete nigde.

 

reći ću vam da onda ne moram više da imam iluzije da ću ovde naći ikog da ide samnom.

 

 

 

over&out.

 

ne znam shta da ti odgovorim na ovo a da se ne naljutish, a stvarno imam zhelju :) ipak cu iskulirati :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...