Jump to content

GoT trol central


Recommended Posts

mislim da nisre skapirali koji je kokblok uradio imp. mozda i jeste, ali nisam iscackao sve spojlere.

ideja matorog je da tirion ode na zid, dzejmi u livacku stenu i da produzi lozu (uvenuces ko mimoza, takva ti je takva moja loza).

ovim kokblokom, tirion ili gine (dakle dzejmi ne mora na livacku stenu, i dalje incestari i klosari) ili pobedjuje, pa opet sve ostaje na istom, opet se izjavljovljavaju planovi matorog.

uopste nije bitno ko ce da se bije, ovde imamo zajeb dostojan najboljih serija sa temom advokata, a tu ne mislim na ali mek bil

sto se tice spojlera, da mislim da je pip u pravu ko ce se boriti. valjda tako nesto pise i na got wikiju :tf:

 

ahaha, budalo jebo te boban rajovic

 

nego, ja sam cuo da ima i neka knjiga, valja li ista?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ali pip nije na ovom topiku napisao nista sta ce biti, ili "e ovako je u knjizi", vise deluje kao nagadjanja, bar kako se meni čini?

nadam se da bar možemo da pišemo šta mislimo da će se desiti, nije valjda da je i to zabranjeno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Smorili ste i ovaj topic, sa drugog sam pobegao jer se pominju desavanja iz knjiga koje jos nisam procitao (tek zavrsio feats of crows). GG

JBG MATORI PROCITAJ KNJIGE

ali pip nije na ovom topiku napisao nista sta ce biti, ili "e ovako je u knjizi", vise deluje kao nagadjanja, bar kako se meni čini?

nadam se da bar možemo da pišemo šta mislimo da će se desiti, nije valjda da je i to zabranjeno.

na prvoj strani se javio da im kaze da procitaju knjige

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Smorili ste i ovaj topic, sa drugog sam pobegao jer se pominju desavanja iz knjiga koje jos nisam procitao (tek zavrsio feats of crows). GG

ma ljudimsta je vama, stice se utisak da citate knjige ili gledate seriju bukvalno na silu :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Strašno, rekoh da se ne sećam šta je bilo u knjizi (zamisli, stvarno se ne sećam), a voleo bih primere gde se to "svuda pravim pametan"... Fascinantno kako ljudi vide ono što vole da vide

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Strašno, rekoh da se ne sećam šta je bilo u knjizi (zamisli, stvarno se ne sećam), a voleo bih primere gde se to "svuda pravim pametan"... Fascinantno kako ljudi vide ono što vole da vide

ne postujem svuda, nemam zelju da se nesto upustam u neke diskusije, ali pratim forum...

Link to comment
Share on other sites

to je sasvim nebitno, citam, ali je totalno retardirano to sto neki rade...

 

ovo je sustina svega...

 

ja ne gledam seriju ni ne citam knjige, ali da li je jebeno moguce da ljudi naprave topik gde hoce da se izdvoje i na miru rade to sto rade i da vi OPET dolazite i kenjate, pa jebote treba vas banovati majke mi

 

Link to comment
Share on other sites

Topika ima ukupno 4.

 

1. je na knjige subforumu, to je onaj moj originalni asoiaf topik otvoren na nekad zajednickom forumu za svu pop kulturu pre nego sto su filmovi i tv odvojeni od knjiga i stripova...on nije bitan za ovu priču i tamo nema problema

 

2. je Nidzhin originalni GoT serija topik, koji je glavni GoT topik na film subformu, ali je prerastao u serija+knjige topik usled cinjenice da vecina osoba koje otkriju seriju uzme i procita knjige ...na ovom topiku isto nema problema

 

3. topik je Mendžijev od juče, grupa ljudi koja ne stiže da čita knjigu želi svoj topik pošto im serija+klinga topik ne odgovara tematski, ovde probleme prave drugari kojima je zabavno da grifuju ortake...jeste haha funny trolovanje ali ako njih 5-10-20-kolikogod ljudi zeli jedan topik na forumu sa svojim setom pravila bez da im ostali drobe po istom, moje vidjhenje je da su nadlezni na forumu duzni da im to obezbede

 

u to ime nastao je

 

4.  - aka ovaj topik, ovo je split od 3 strane hejta i svadje na Mendžijevom topiku, koji sam nazvao troll central jer je ovo thread za osobe koje misle da GoT znači game of trolls

ovaj topik je zamišljen kao kaljuga u koju ce biti moveovani svi oftopik postovi i svađe koje se javljaju na ostalim (citaj mendzhijevom) threadovima, na daj način i svadje i prepirke do kojih je ljudima stalo biće očuvane, a nekolicina spoiler-concious forumaša imaće svoj thread za razmenu mišljenja i teorija i čegagod im milo

 

 

"problem" sa nastalom situacijom mogu da imaju novi članovi foruma u potrazi za pravim threadom za svoje potrebe, ali ovaj forum je poynat po bratskom i prijaznom dočekivanju novih članova, tako da ne sumnjam da će novopridošli da budu brzo i jasno upućeni na odgovarajući thread (countdown untill toša-alts from...now!)

sem novih ljudi, svi koji mogu da broje do 4 i znaju da čitaju naslove topica ne bi trebalo da imaju problema da nabodu pravi thread

Link to comment
Share on other sites

ulpi jesi ti ovaj desni sto je iznad situacije? :D :D

 

btw kvitovao sam seriju kada je pocela da smrdi na sapunice!

но, овај у средини!

 

 

3. topik je Mendžijev od juče, grupa ljudi koja ne stiže da čita knjigu želi svoj topik pošto im serija+klinga topik ne odgovara tematski, ovde probleme prave drugari kojima je zabavno da grifuju ortake...jeste haha funny trolovanje ali ako njih 5-10-20-kolikogod ljudi zeli jedan topik na forumu sa svojim setom pravila bez da im ostali drobe po istom, moje vidjhenje je da su nadlezni na forumu duzni da im to obezbede

А зар је немогуће да некога стварно заболе кара да чита књигу, а да му је при томе серија ок?

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...