Jump to content

GoT trol central


Recommended Posts

Драги Иване Т.

Две особе имају различите афинитете према нечему (при томе су ти афинитети нормални, не говоримо педофилима нпр. или слично), дакле имају субјективно мишљење према нечему. Ако једна особа спознаје афинитет друге особе али му није интересантна, то је ок. Док је друга особа свесна само својих афинитета а туђе једноставно не може да појми, још уз то наговара другу особу како је његово субјективно мишљење боље, то је тешка ограниченост.

Дакле, не говоримо о некој расправи где аргументима може једна страна да "победи", него о класичној расправи о укусима, која је увек апсурдна.

Могу да говорим за себе, мени је серија сасвим довољна и мислим да књигу никад нећу прочитати (евентуално на Енглеском и то због других разлога, ради учења језика). Серија ме купила како због неких готивних глумаца, тако због неких сцена итд. небитно, почео сам да је гледам и гледаћу је до краја. Ни у једном тренутку нисам осетио потребу за неким превеликм детаљима из књиге, једноставно ми нису занимљиве те преобимне сапуница књиге...јебига. Веровао или не читам књиге али ме ова стварно не занима, бар за сада, можда је и прочитам некад.

Е сад, схвати да би то што ти причаш мени/нама било исто као кад бих ја теби причао да си пајсер зато што читаш књигу и гледаш серију. Дакле у мом свету је књига срање и сада мора свима да буде књига срање! Капираш?

И последње, невезано да ли идем на текме или не, какве везе има скандирање на трибини са широкоумности? :) Не можеш да будеш широкоуман ако скандираш на трибини?

Поздрав.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...