Jump to content

Slanje u inostranstvo


Recommended Posts

Drugovi!

 

Hoću bratu koji je trenutno u Americi da pošaljem neka 3 CDa i majicu za rođendan, pa me interesuju informacije oko slanja (ako je neko imao slična iskustva).

 

 

Šta izabrati? Pošta? DHL? FedEX? Cene?

 

 

 

Hvala vam veliko!

 

:) :)

:v

Link to comment
Share on other sites

Uvek možeš da pošalješ DHL-om ako hoćeš da budeš siguran da će stići, ali će te odrati za cenu. 

 

Alternativno možeš preko pošte, samo lepo zapakuj da bude sigurno, stavi u onu kovertu sa "balončićima" i nemoj da zatvaraš, mora da se pošalje otvoreno (tj. zatvoriš kad ovaj u pošti "proveri sadržaj").

 

Reći će ti oni za dalju proceduru, popuniš neki papir i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacne cene u posti ali ako je nesto do 1000-2000din, zasigurno je povoljnije nego dhl koji te nece ni pogledati ispod 50e :) jos je za usa.

Svakako ako ae odlucis za dhl zovni i fedex i/ili ups cisto da uporedis cene.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu da kazem da sam s UPS-om imao vrlo dobra iskustva, doduse samo za dokumenta nisam slao predmete, ali vrlo efikasna usluga po niskoj ceni, preporuka. Verujem da je i DHL jednako efikasan, ali je skuplji. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aj molim te baš javi šta si uradio, ja kad sam gledao nešto za sebe (slanje iz USA za SRB), njihovom poštom najjeftinija varijanta je bila oko $100... možda nisam dobro računao tamo na sajtu, ali uglavnom odustao sam od toga pa mi je doneo prijatelj taj paket :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...