Jump to content

Periferalije


Dule_smor

Recommended Posts

KAZU MU UZMI LOGITECH MISA

 

ODE I UZME LOGITECH ZVUCNIKE

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

k260 лоџитек. Батерују нисам мењао две године на тастатури на мишу мењам једном у три месеца :) Мада их ја држим на столу у 99,9% случајева :)


Користим Дурасел батерије :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zwerko brate, ne treba mi neko gejmersko space cudo od misa sa sto dugmica, vec obicni bezicni mis:)

 

Problem sa standardnim bezicnim Logitech misevima je sto su uglavnom pravljeni za laptopove, pa samim tim su dosta mali (mislim i ovaj m705 sto je naveden). Ostaje par modela koji su nadrndani pa kostaju kao i taj G602 koji je po meni najbolji izbor ako bas oces da dajes preko 6k dinara i treba ti bezicni mis. Sa druge strane ima ovih kompleta koji su navedeni, tu je mis normalnih dimenzija, ali sam ja imao tu imao lose iskustvo s misem jer je bas bio krs, moj komplet je bio malo stariji s510.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako si gejmer nece ti jedna wireless tastatura zavrsavati posao. Zavisi koje igre igras ali neka moja podela bi bila ovakva [zbog lag-a ofc]:

 

wireless: mmorpg, wot i slicne igre gde nije bitan odziv toliko

 

wired: sve ostalo [cs, lol, dota]

 

Ja sam furao obe varijante, wireless kad igram na vecem tv-u neku sporiju igru i wired kad igram nesto brze za racunarom. 

 

Takodje jako bitna stavka - nece sve wireless tastature da ulaze u bios, zavisi od godista racunara/ploce, tako da imaj i tu informaciju u vidu.

 

Najbolja varijanta bi bila da uzmes neku bezicnu koju zelis i paralelno sa njom neku najjeftiniju Logitech wired tastaturu i resices svaki problem... 

Edited by djolodjolo

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

meni ovaj m705 fino izgelda, jel ste sigurni da je manji od standardnih miseva...taman da upakujem i neku tastaturu i sluske i da narucim u emmiju

 

Iskren da budem sad kad si pomenuo sam malo procunjao po netu i izgleda da nije bas od ovih skroz malih, ali opet je meni to nezgodno da procenim dok ga ne vidim uzivo (a konkretno taj nisam video). Evo recimo s Amazona poredjenje s G9 koji je po meni otprilike ok velicina:

 

61Tc-9jN4nL.jpg

 

 

btw, znaci tastatura moze bilo koja bezicna, a mis cu videti neki od ovih sto ste preporucili

 

On a happy note - mislim da sad sve Logitech tastature koriste isto onaj univerzalni USB adapter kao i misevi pa valjda mozes sve preko istog tog djoke da povezes, mene je bezicna tastatura smarala jer je imala posebno povezivanje.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uzeo sam ovaj m705 mis i neku logitech bezicnu tastaturu...taman je mis po velicini, ali je brate mnogo tezak sa ove dve baterije, al dobro...dobio sam uz ovu tastaturu i neki bzvze bezicni mis sa jednom baterijom, njega cu kad mi se umori ruka:D (inb4 nub, ladno nisam ni video da uz ovu tastaturu ide mis)

 

edit, jel ima veze kakva je podloga, cini mi se da ovaj mis najbolje fura na obicnom drvenom stolu...moracu neku dobru podlogu za krevet da nadjem:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...