Jump to content

Vujosevic vs Covic (B92, Utisak nedelje, 21h)


lancemi3d

Recommended Posts

[roflmao]

 

 

Mislim da gresis Grujane, vecina navijaca podrzava Cokija ili Duleta. Skandira im se na utakmicama and shit.

Istina je da je Zvezda bolja u basketu ove godine, vlike su sanse da ce ostati tako do kraja sezone. Sto se fudbala tice, tu je manje-vise neki egal.

ja se vise plasim partizana u kosarci... em su tradicionalno navikli da natempiraju formu i odigraju najbolje kada je stani pani, em je realno da imas komplekse posle svih ovih godina (ajde, mozda nisu kompleksi, da se ne uvredi neko, ali abnormalni pritisak)...

u fudbalu makar imamo 2 igraca i 2-3 poluigraca, za razliku od partizana koji ima sasu ilica od stotinu ljeta (lukac mi je delovao nerealno, ne znam da li ga je kenjalo toliko i da li se povratio posle povrede)... plasio bih se da niste prodali mitrovica i jojica... uostalom, ako zvezda ne moze da pobedi ovakav partizan, neka sruse marakanu... makar da razresimo da li je draza ispod ili nije... :P

dule je trener i ima rezultate iza sebe,covic je who ? sramota je kad ta 2 coveka stavis u istu recenicu,na stranu to sto mu je ponasanje krajnje neprimereno u poslednjih par sezona ali razumem njegovu frustraciju donekle...

on ima rezultate na terenu... ali njih dvojica nisu pricali o zonskom presingu... cudno mi je da se ovo non stop potencira... pa po toj analogiji je gangula bog otac... mozda i najuspesniji svih vremena... medjutim to me nece spreciti da se userem u njega kada prica o nambiji...

 

šalu na stranu, znam d ame bije glas da sam žena koja ne prati sport, ali u svoje vreme sam pratio jebeni Partizan čak u rukometu. i dosta. voleo bih da since vodim na zapad, da gledamo Partizan opet, ali šta je tu realno ostalo? jad i čemer... da navijam a znam da će sad CZ da bude miljenče države? da gubim živce oko toga i lomim prste po forumima?

 

neugodno neugodno!!! neugodno?!? e tako je nama svih ovih godina bilo... [roflmao]

http://www.youtube.com/watch?v=JW2BgHtxbcI

1:15

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

aj se ti onda priseti sta je uradio obradovic sa repkom 2005, pa onda kazi da je los trener.na osnovu toga. I niko nije rekao da je najbolji trener ikad. I meni se kenja od tih prica da je dule precenjeni trener
edit: kazes sramotno je stavljati svinju u isti kos sa pesicem i ekipom, i onda ga stavis u isti kos sa mutom, lol

Edited by Shoocky
  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

brate nemam sa tobom sta da pricam vise o sportu, osim da krenem da te vredjam da si retard, a to necu :)

rekao si da navijaci Zvezde ne skandiraju Cokiju, ja ti pokazem gde mu skandira cela Arena, a ti odgovoris sa nekim polu-pokusajem uvrede

ok bro, ok

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

ne mozes da poredis jedno skandiranje i vase konstantno diranje pise na Duleta, tako da ono, jebiga, evo vidim sve smo se usrali od skandiranja Cokiju kroz ceo evrokup, celo prolece i slicno, u svim sportovima. Nemoj da izvlacis iz konteksta jedno skandiranje.


Ali feel free da nastavis da pises kako mi branimo Cokija i kako ga volimo vise nego kevu i caleta.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, isli Arenom, slucajno se sapleli i svi krenuli da mu skandiraju.

 

Ne radi se o tome da 'vi' ili 'mi' branimo. Niko ovde na ovoj temi ne brani 2 gmaza i oko toga smo svi saglasni. Govorim o sirokim narodnim masama, a, verovao ti ili ne, Coki uziva isti ugled medju Ciganijom kao Dule medju Grobarijom. Razlog tome je sto masa u ovim 'vodjama' vidi jake licnosti koji su sposobni da se suprostave 'onom drugom' koga do jaja mrze, pa su iz tog razloga spremni da zazmure na oba oka na sve i svasta sto 'njihov' radi..

 

Tebrex, u Srbiji ce proci bilo koja glupa prica, samo daj narodu malo leba i igara

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Tu gresis da coki uziva sti ugled kod zvezde kao dule kod grobara..

98% grobara ce ti reci da je on najveci car a za Cokija ce ti 50% zvezdasa reci - ono prihvatljiv je jer je spaso zvezdu bankrotaa a drugih 50% ce biti u fazonu muljator ko ga jebe

@ shocky - brate ovim sto si napisao za cska si pokazao ili da si ekstra pristrasan ili da si vikend kosarkaski navijac. U svakom slucaju necu da se raspravljam. Pogledaj opet kakvu je ekipu tada dule dobio i koliko su mu odresene ruke dali u svemu. A on je u svemu sjebo.

I da, muta je dojaja trener samo sto je uvek vodio slabije timove. Prelistaj malo sta je uradio ranije sa Buducnoscu ili nasim juniorima..dule kad god da se pomerio od partizana bio je bedan. Serem se u takvog trenera

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

zapravo cska nisam pomenuo, niti sam rekao da je muta los trener. Al neka, ja sam pristrasan, a ti pravi paralele tako sto ces za duleta da iznosis samo ono lose sto je uradio, a za sve ostale samo dobro, jer se tako porede i ocenjuju stvari. Istupicu iz ove diskusije jer ne vodi nikuda, i iskreno mrzi me. 

ps: serem se i ja u trenera koji je uvek vodio slabije timove

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Da, isli Arenom, slucajno se sapleli i svi krenuli da mu skandiraju.

 

Ne radi se o tome da 'vi' ili 'mi' branimo. Niko ovde na ovoj temi ne brani 2 gmaza i oko toga smo svi saglasni. Govorim o sirokim narodnim masama, a, verovao ti ili ne, Coki uziva isti ugled medju Ciganijom kao Dule medju Grobarijom. Razlog tome je sto masa u ovim 'vodjama' vidi jake licnosti koji su sposobni da se suprostave 'onom drugom' koga do jaja mrze, pa su iz tog razloga spremni da zazmure na oba oka na sve i svasta sto 'njihov' radi..

 

Tebrex, u Srbiji ce proci bilo koja glupa prica, samo daj narodu malo leba i igara

ne znam sta treba da ti kazem da skontas da nisi u pravu, to sto ti pokusavas na sve nacine vasu ostrascenost da opravdas time da smo mi isti, to jednostavno ne pije vodu, lupam, mozes da kazes da Bajko brani samo zato sto se slihta severu, a svi ga pljuju i ja cu da kazem tako je brate, u pravu si, ali ovo jednostavno nije tacno jer fazon 80% ljudi je u fazonu "Coki je govno i muljara, ali hvala kurcu da postoji neko ko moze da tovari Duleta". Ostalih 20% je ionako za retarde sa fejsa

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovo je najveca glupost koju sam cuo i koja se provlaci vec danima. kako coki moze da doskoci duletu i kako moze da ga podjebava.

bolje da si napisao kako 80% cigana drka na cokija, manje bi slagao. 

 

na osnovu cega on moze duletu da parira? ima fabriku, a ovaj nema? ili ima doktorat na masincu? kakve to veze ima sa kosarkom? njegov najveci uspeh je to sto je uspeo da  registruje kk zvezda na svoje ime... lol :)

znaci, tehnicki gledano. moze jedino po kolicini nekulturnog ponasanja, mada ga je i tu usio. posto na kraju vise nije znao sta  ce, pa je uzeo da "dira kevu" duletu. i posle duela je nastavio da palaca, nije mu bilo dosta.

 

ajde da uzmemo okruzenje, situaciju i sve relevantne faktore koji su bitni, pa da uporedimo.

ja razumem da vi nemate godinama ni jednu glavu, koja moze da se izdigne iznad svih i da vas povede u nove uspehe, pa pristajete na sve, daj sta das. 

  • Downvote (-1) 5

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta treba da ti kazem da skontas da nisi u pravu, to sto ti pokusavas na sve nacine vasu ostrascenost da opravdas time da smo mi isti, to jednostavno ne pije vodu, lupam, mozes da kazes da Bajko brani samo zato sto se slihta severu, a svi ga pljuju i ja cu da kazem tako je brate, u pravu si, ali ovo jednostavno nije tacno jer fazon 80% ljudi je u fazonu "Coki je govno i muljara, ali hvala kurcu da postoji neko ko moze da tovari Duleta". Ostalih 20% je ionako za retarde sa fejsa

Pravis se naivan kao da ne znas u kakvoj drzavi zivimo.

Kazes da se ne skandira Covicu, pokazem ti klip gde mu skandira cela Arena, a on im mase od gore u stilu faraona, uz naslov u rangu Stanije i Soraje 'Ovako su Delije skandirali Čoviću, pogledajte kako im je on odgovorio...' , ali si ti to pokusao da relativizujes 'a dooobro matori, to je samo jednom' :D Jer bih ja sada trebao da ti okacim jos nekoliko klipova gde mu se skandira da bih ti dokazao?

 

Jel stvarno mislis da je u danasnjoj Srbiji nekome problem da bude popularan i neko kome se veruje, iako je lopovcina i dokazani lazov? Na koji nacin onda ovi i ovakvi politicari zabijaju toliko cifre na izborima ako ima toliko puno racionalnih ljudi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...