Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

uglavnom ima, 100rsd fazon.

 

По комаду ? Као мали томпуси ?

 

@trn

Први пут чујем да се то тако зове...

 

хвала у сваком случају :)

Edited by showMiha
Link to comment
Share on other sites

Ajde dajte neke ideje za kucne sejkove? Kupila keva onaj blender, pa ja kao som ubacim jabuku, bananu i malo mleka, a to naravno ne lici ni na sta. :)
I znam da je google moj prijatelj, ali bolje mi je ovako da mi kaze neko ko je probao.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajde dajte neke ideje za kucne sejkove? Kupila keva onaj blender, pa ja kao som ubacim jabuku, bananu i malo mleka, a to naravno ne lici ni na sta. :)

I znam da je google moj prijatelj, ali bolje mi je ovako da mi kaze neko ko je probao.

Ако мислиш да ћеш добити неки сок то је немогуће са блендером .  Обично комбинујеш оно што би могао да једеш и без блендања . Дакле млеко и јабука не иду никако :) Млеко и банана могу да прођу. Ја сам стављао поморанџа јагода банана. Ал све се то једе са кашиком на крају . Али стварно је најбоље да сам експериментишеш и видиш шта теби одговара :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ajde dajte neke ideje za kucne sejkove? Kupila keva onaj blender, pa ja kao som ubacim jabuku, bananu i malo mleka, a to naravno ne lici ni na sta. :)

I znam da je google moj prijatelj, ali bolje mi je ovako da mi kaze neko ko je probao.

 

Sve šta ubaciš u šejker ispadne kul, jedino ne možeš da dobiješ "ceđeni" sok :)

 

ja recimo ubacim onaj "čajni kolač" ili kako se zove i mleko i bude vrh. 

 

ili ubaciš jagode i maline i sve tako i led i opet dobiješ super frape :)

Link to comment
Share on other sites

Da, da, nisam ni mislio na te cedjene sokove (mada sam to shvatio kad sam pokusao da napravim varijantu onog Vitalis soka - pomorandza, limun i sargarepa i naravno dobio neku splacinu :D ), vec na te frape fore. Kul, ako se setite jos neke dobre kombinacije, pisite. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Lesko
Oljustis banane, stavis ih u zamrzivac u nekoj kesi, kad se zalede iseceh ih stavis ih u blender sa malo mleka i kisele pavlake i imas 'difolt' podlogu za sladoled, posle stavljaj sta oces, eksperimentisi. Verujem da moze i sa slatkom pavlakom al kisela je jeftinija, a ja volim i kiselo :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...