Jump to content

RUR majice 2014 glasanje - prvi deo


RUR majice 2014 glasanje - prvi deo  

98 members have voted

  1. 1. Koji vam se dizajn majica dopada od ponuđenih?



Recommended Posts

meni se najvise svidjaju kontrolori ali nema veze sa forumom. kapiram da bi neka od onih sa tockom najvise odgovarale ali ni jedna mi se ne svidja. ne svidjaju mi se proste, ove sa malo zajebanijim slikama su mi kul. jedino space program i rur invaders imaju bogatiju sliku i rur u sebi tako sam za te dve glasao 

Link to comment
Share on other sites

Teška mašinerija...a tek sad videh ovo. Btw polo sa zupčanikom kao i quake odlične za sve prilike a glasah za zupčanik..tehnička školo nisam te ni volo. :D

dok od običnih ona rur invaders totalna pobeda i space program, druge su takođe dobre ali nema veze sa rurom (da ne izmišljam toplu vodu)! 

 

"FUS RO RUR" je nepravedno izostavljen kao ideja jer sam tek sad video i anketu, mada je možda bila u prošlim sezonama oprostite mi dunno.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nego sad mi pade na pamet, recimo za polo majice sa q logoom...da li je to legalno, tj da li je logo zasticen nekim kopirajtom? Znam da su za q1 (ili q2) otvorili i pustili source code, ali da li se to odnosi i na logo?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...