Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

http://www.sportklub.rs/dik-advokat-vise-nije-selektor-srbije


 

 

Dik Advokat više nije selektor fudbalske reprezentacije Srbije!

Čelnici Fudballskog saveza Srbije i holandski stručnjak dan posle blamaže i poraza od Danske na stadionu Partizana dogovorili sporazumni raskid ugovora, saznaje "Sport klub".

Iskusni stručnjak je odnah posle meča najaviop razgovor sa rukovodstvom FSS o svom statusu i nešto više od 12 časova po završetku utakmice okončana je neuspešna saradnja.

Srbija posle tri kola kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo 2016. u Francuskoj ima samo bod.

~~

Link to comment
Share on other sites

ahahaahha

glupi turcin nije mogao da izdrzi pritisak sa tribine pa je trazio zamenu pola sata pre pocetka meca :D

 

koji stojke karamojke :D::D:

 

https://www.youtube.com/watch?v=OXM6wzOMjXU

 

inace demirel brani za fener a tekma se igrala na stadionu galate :D

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

bravo

 

a i ti holandjani u to vreme bili drogirani kao konji  [drinker]

 

ja sam za staru dobro teoriju zavere

 

doveden je advokat da usere fino i kulturno kako bi portugal i danci lagano isli dalje, i za to su dobijene dobre pare

 

prosto onakvu igru, selekciju i motivaciju ne opravdava nista drugo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 sarma se nalupetao

 

 komljenović - 29 god

 niša saveljić - 30 god

 govedarica - 31 god

 đukić - 34 god

 mihajlović - 31 god

 juga - 31 god

 mijat - 31 god

 savo - 27 god

 piksi - 35 god

 drulović - 32 god

 

 Prosek igrača u polju preko 31 godine. Svi veliki igrači prošli zenit, pola njih već za staro gvožđe. Selektor matorac sa alchajmerom koji pita za pančeva šta će on tu, a kad su ga pitali kako se spremao za holanđane, odgovorio da su momci vežbali penale. Koji onda Đukića stavlja levo, kako bi svi napadi išli breko siniše bunar mihaljovića. Pritom igraš sumanuti bunker, drulović se vraća na 16 da krpi nesretnog mihu koji ne zna šta igra, prepuštaš ceo teren tehnički superiornijim holanđanima. Ja sam posle 20 minuta rekao da je bergkamp u pravu, i da ćemo zaista primiti petardu

 

 ovi momci imaju neuporedivo veći potencijal, sa normalnim selektorom koji neće igrati sa 2 zadnja vezna protiv fudbalskih velesila jermenije i albanije

 

 pls

 

nije fer da okarakterises neki post kao lupetanje, a da izanaliziras samo random primer... 

da li su godine najbitnije?!? ne bi nam znacio vidic npr?!?  stojkovicu sada da daju kopacke i da ne izlazi iz kruga na centru, bio bi bolji od polovine... pricamo o perspektivi kao da imamo neki tim sastavljen od omladinaca... odbrana koja je igrala protiv danske ce 2016 imati daleko preko 30 godina... prosek onih 11 sto su izasli je oko 28 godina DANAS... a prvenstvo je za dve godine...

boskov je izlapeo, ali je sprecio zvanicno trecu reprezentaciju sveta da se plasira na EP sa tom istom ekipom...

ja sam prvo rekao da je najveci problem sistem u kome je jedan degenerik na celu saveza dok ne umre i ponasa se kao da je jebeni sah... ali to ne znaci da smo mi neki kvalitet u fudbalu... osim ako sam plasman na veliko takmicenje nije veliki uspeh... (po meni jeste, bas zato sto smo ih pola propustili... a ljudi se tripuju da osvajamo pred svaki ciklus)...

antic nije mogao da nas uvede u eliminacionu fazu... ajde klemente je prevara, dejo dijabola, boskov senilan, pizon degen, mihajlovic tvrdoglav, djukic sta god... ali necemo valjda da osporavamo antica kao trenera?!? on je istini za volju postigao najveci uspeh jos od 1998... ali je izgubio od gane i australije... 

naravno da uvek mozemo da nadjemo neki izgovor i izvucemo neku paralelu da ucinimo stvarnost "lepsom"... ali ne mozes da me ubedis da je advokat losiji od petkovica... znas onog smesnog lika sto su ga prozvali sestko... e sada, ne mogu da dokucim... da li je moguce da je on mega strucnjak za advokata (posto sam ja ubedjen da od petkovica ne moze gore... ustvari serem... od pizona ne moze gore) ili su kezman, milosevic, duljaj, koroman, jevric, dudic, stankovic, krstajic bolji igraci od ovih danas... a popili su 6 komada od ozbiljne ekipe... ovi danas ne mogu da dodju u poziciju da vide argentinu u zvanicnom mecu... njima bi bila cast da ih puni mesi, a ne neki likovi kojima ne umem ni imena da izgovorim...

te holandjane smo i nadigrali 2 godine ranije dok su igraci bili u najboljim godinama,malo precka mijata,malo sudija,10 vs 11 i nesrecni gol u zadnjim trenucima ucinili su da ne odemo dalje gde smo realno i zasluzili da budemo po igri i kvalitetu

istina... ali i tu smo pokazali svoj mentalitet... pisali po nemcima i onda stali kao sisice... da su nemci protiv nas poveli 2:0 zavrsili bi kao i brazil... protiv irana smo se mucili kao isus... izvukao nas mihajlovic iz slobodnjaka... 

danas nas jebe tole... a kada se samo setim miljanica... kako smo samo izgubili 4:3 od spanaca u grupi npr... ili kada smo protiv "obale bjelokosti" namestali iz 1 u 2... ma ko ce da pobroji sve nase idiotarije za poslednjih 25 godina... ajde da uzmemo natalne karte onih sto nisu mogli da pobede azerbejdzan iz dva puta... KOJI KURAC!?!

Link to comment
Share on other sites

Чекам клинце да стасају и да умре Толе. Можда тада деца која су узела нека одличја до 21 године, успеју да врате неку наду у ту игру. А до тада, све док је пост комунизма, тј, док се не приватизују клубови, док не уђе кинта у савез где неће један главоња трошити на скупа кола, коку и курве него где ће се распоређивати у инфраструктуру, тренинг кампове и напредовање играча , нама боље бити неће у фудбалу. Рече човек у неком посту док навијачи не устану... опрости, народ је толико ретардиран да иду да туку педере за џабе а кад им се смање плате и пензије, остају гајбама да прате малу невешту која ће бтв снимати још 2000 епизода. Није Толе крив, ми смо говна! 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...