Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Nigde ne citam opravdanje zasto se nama oduzimaju tri boda ako je vec utakmica registrovana sluzbenim rezultatom. Imam osecaj da nisu hteli ni tih 3:0 za nas da pisu, ali da tek tada ne bi mogli da se operu. Navijaci usli na teren i napali su gostujuce igrace, zato ide 100k evra kazne, ali za sta je -3 boda?

 

Za revans isto ne kazu nista, sa ili bez publike?

Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

sjebali su nas, plasim se za nase fudbalere kada budu otisli tamo. mislim da sipci nikako nece oprostiti ono sto se desilo njihovim igracima kod nas.

trebalo je da i utakmicu u tirani rese na isti nacin, nikom nista i to je to. ovako smo mi u zestokom problemu. popusicemo kvalifikacije zbog ovoga. a i rizikujemo mnogo, opet nasilje i sranje. ja mislim da ce nas razvuci ko kerove u tirani.

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda nas i treba ovako kazniti, da tim moronima udje u glavu da ne mogu da istrce i prave gluposti. Ili da ovim drugim moronima ne padne napamet da ih puste nego da ih zatvore na 5 godina. Ok smo i prosli, jeste da je glupost sto su nam oduzeli 3 boda ali s obzirom da ovo nije prvi put da nasi divljaju, nije ni losa kazna. 

 

Mada, da budemo iskreni, ako su Cavicu oduzeli ZLATO zbog natpisa "Kosovo je Srbija", mogli su lagano i gamad da izbace iz kvalifikacija. (Sto nije opravdanje za ovu ekipu, ofc).

Edited by Moralni Pigmej

~~

Link to comment
Share on other sites

Mozda nas i treba ovako kazniti, da tim moronima udje u glavu da ne mogu da istrce i prave gluposti. Ili da ovim drugim moronima ne padne napamet da ih puste nego da ih zatvore na 5 godina. Ok smo i prosli, jeste da je glupost sto su nam oduzeli 3 boda ali s obzirom da ovo nije prvi put da nasi divljaju, nije ni losa kazna. 

 

 

nemoj da si lud, koliko puta do sada je bilo "možda nas i treba ovako kazniti, da tim .... i onda ubaciš šta god da je neko uradio na terenu ili oko njega. I onda se naravno ništa nije dogodilo :)

Link to comment
Share on other sites

Mozda nas i treba ovako kazniti, da tim moronima udje u glavu da ne mogu da istrce i prave gluposti. Ili da ovim drugim moronima ne padne napamet da ih puste nego da ih zatvore na 5 godina.

wait, wut? jesi ovo stvarno napisao? :D bogdanovima ce nesto da udje u glavu? srlsy jedina stvar koja njemu moze da udje u glavu je metak :D

a i ovo drugo ti ne radi :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

da, zaboravih da prokomentarišem rofl momenat same odluke :)

 

inače, vidi se da su je srezali onako da bude tačno lepo 50/50 na obe strane, u cilju prijateljstva i ljubavi među narodima, kao ono kad jedno dete kazniš pa onda i drugo iako nije krivo (ne ulazeći ovde u to ko je konkretno "krivlji").

Link to comment
Share on other sites

ПЛАТИНИЋ, ПЛАТИНИЋ, ПЛАТИНИЋ!   [roflmao]   

 

...све што једна беспомоћна "држава" не може да оповргне и дан данас нам стоји као налепница/етикета и на леђима и на челу. Не кривим уефу. Кривим нашу извршну власт, пошто јелте боље и било какав него никакав закон, али џаба и добар кад нема ко да ради по истом! Не може нико да ме убеди да нисмо немарни и да нас не либо ниспе, као и то да "нисмо" неспособни да било шта оповргнемо за чега нас сматрају!

Најбољи сценарио који је могао да буде јесте да приликом прекида меча сви изађу са стадиона укључујући и играче и спортске раднике и да остану шиптари на терену са заставом и да сами играју УЕФА фудбал а нас да "боли патка" за њихове провокације јер немају везе са фудбалом, или макар да их извиждимо.

Сад морамо ми да плаћамо тих 100к јура из наших џепова. А питање је да ли ћемо се пласирати даље. 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Kazem glup sam. To je sramota shto se tako osecam (osecam a ne mislim tako). Srce ishte shta ishte jbg ^_^

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

5 titula u kosarci ne bih menjao za jednu u fudbalu pa taman da me ubiju. 

 

U to ime : 

 

"Ima na Balkanu jedna zemlja, koja se graniči sama sa sobom. Gde žive najlepše žene, a natalitet opada. Gde nezaposleni najviše rade, gde na najplodnijoj zemlji žive ljudi koji gladuju. Gde vozovi kasne po redu vožnje. Gde svi igraju fudbal, a pobeđuju u vaterpolu, košarci, rukometu ili odbojci. Gde svi žure na posao, a niko ne stiže na vreme. Gde osmočasovno radno vreme traje dvanaest sati. Gde je zdravstvo besplatno, a lečenje skupo. Gde su novinari slobodni da napišu šta god im se naredi. Gde je svetska kriza dobila državljanstvo. Gde su javne nabavke tajne, a državne tajne javne. Gde se ratovi nikad ne završavaju. Gde se istorija ponavlja svaki dan. Gde su najbogatiji oni koji nikad nisu radili. Gde je strana valuta uzeta za domaću. Gde ljudi slave slavu, a psuju Boga. Gde pametne zbog nerazumevanja proglašavaju ludacima, a ludake sposobnima. Gde nepismeni pišu istoriju. Gde su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje. Gde vlast prezire građane kao neželjene svedoke. Gde se živi od budućnosti, jer na sadašnjost nemaju pravo. Gde se svako svakome smeška, a niko nikome ne želi dobro. Gde sudski postupci traju duže od života. Gde su samo poplave način navodnjavanja zemljišta. Gde prizivaju diktatora, a demokratiju smatraju porezom na budale. Gde smatraju da će zemlja više napredovati ako što više nazaduje. Gde nisi normalan, ako ne poludiš. Gde živiš samo zato da bi umro, gde je vreme beskonačno.... Welcome to Serbia"

 

~~

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na trenutnu situaciju u nasem fudbalu bilo bi jako lose ako ne bi uspeli da se plasiramo i na ovo prosireno evropsko prvensto, a s obzirom na trenutne okolnosti bio bi podvig ako bi se plasirali, tako da jebena situacija

 

I da, na stranu sve ako sam u nesto bio siguran posle meca u Bg-u to je da nema sanse da dopuste da se revans igra u Tirani pred navijacima, kao sve kul, sve normalno, ali cim se to uopste ne spominje pretpostavljam da znaci da ce se igrati. Samo da na kraju ne najebu nasi fudbaleri ni krivi ni duzni.

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...