Jump to content

True Detective


Corey

Recommended Posts

Skinuo prve tri, danas vam se pridružujem!

 

<edit> Jep, odprilike očekivano. Dobili su me sa dijalogom u kolima na početku prve epizode, kad Rust predloži da prestanemo da

se reprodukujemo hahah

</edit>

Edited by spu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

OMG, odgledao sam prvu, ovo je PRENAPETO! Mekonahi ima bolju ulogu od Harlija i srazmerno više sabija (ima tu i malo rime). Muzika sjajna, dijalozi sjajni. Ko je gledao (mada su to ljudi već rekli) The Wire, oduševiće se izborom ostalih glumaca. Nisam ljubitelj retrospekcije, ali je sjajno urađena. Serija je napetija zbog dva glavna glumca i njihovog odnosa nego zbog samog slučaja. Ma vrhunski. Za sada!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

vrhunska 4. epizoda. Sve ste vec rekli za ovu dvojicu, odlican tandem. Prosto je neverovatno koliko su dobro razradili glavne likove za samo 4 epizode. Fokus je tamo gde treba da bude, bez patetike i gnjavljenja. Veliki plus od mene sto nema odvratnih cliffhangera.


ffw?  :tf:

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

bas sam hteo da pitam odmah nakon epizode je l' ono stvarno sve bilo iz jednog kadra, ili sam slucajno propustio 'prekid' negde :) s obzirom sta se sve izdesavalo u tih 6 minuta, i na kolikom prostoru, svaka im jebena cast majke mi

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...