Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ma naravno da je odblokirana mašina, ima dve šipke, bez toga ne može uopšte da se pokrene mašina jer one drže bubanj pri transportu. Ne znam ni sam, svestan sam da je ipak prošlo malo više vremena ali mi ide na kurac i dalje, sve više, najverovatnije ću ih zvati i tražiti pare, zamenu, nešto, pa makar se i pozivao na to da prelazi 72db iz specifikacije :P

 

Hvala na savetima.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Zove me danas neka riba iz banke:

 

- "Dobar dan, zelim da vas obavestim da ukidamo ekspoziture x i y koje ste dosad koristili i da se umesto njih otvara ekspozitura z. Takodje od sada ce za vas biti zaduzena osoba X"

- "Ok, jel mozete da mi date broj telefona osobe X zaduzene za mene?"

- "Pa nisam ovlascena da Vam dajem brojeve telefona" (?!)

- "Dobro... a jel mozete da mi date broj telefona te ekspoziture koja mi je sad glavna"

- "Pa znate ja stvarno nisam ovlascena da Vam dajem bilo kakve brojeve telefona"...

 

:fp:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zove me danas neka riba iz banke:

 

- "Dobar dan, zelim da vas obavestim da ukidamo ekspoziture x i y koje ste dosad koristili i da se umesto njih otvara ekspozitura z. Takodje od sada ce za vas biti zaduzena osoba X"

- "Ok, jel mozete da mi date broj telefona osobe X zaduzene za mene?"

- "Pa nisam ovlascena da Vam dajem brojeve telefona" (?!)

- "Dobro... a jel mozete da mi date broj telefona te ekspoziture koja mi je sad glavna"

- "Pa znate ja stvarno nisam ovlascena da Vam dajem bilo kakve brojeve telefona"...

 

:fp:

 

plate klince iz studentske da za 15k-20k dindži izokreću telefonsku bazu, i posle ih šutnu... pozovi CC... jebiga

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ma kontam ja sve to i naravno da mogu da nadjem broj telefona ekspoziture i te zene koja je zaduzena za mene, ali kako taj neki retard koji im je davao u zadatak da zovu ljude nije mogao da pretpostavi po meni poprilicno logicno pitanje? :) 

 

A i nije problem "samo u Srbiji" posto je banka nemacka, dakle oni su krivi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...