Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lupio sam 'pizdec', ali definitivno imaju random psovke kao odbrambeni mehanizam od nepoznatog :D

 

a sto se tice francuza, mislim da kao i rusi imaju problem da shvate cinjenicu da postoje razliciti jezici i da ne govore svi francuski/ruski. desava se da lik celu partiju komunicira s nama na francuskom/ruskom iako mu niko nije dao nijedan razlog da veruje da ce ga iko razumeti.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko nekog sajdziju koji bi mogao da mi zameni bateriju u satu? Ne secam se da li sam ikada video neku radnju :c I da li bih ja mogao to mozda sam da zamenim, a da mi ne poispada milion zajebancija cim ga otvorim?

Edited by Shomi~
Link to comment
Share on other sites

zavisi od sata, ako možeš da prosto otkačiš poklopac pozadi i otvoriš sat, ne bi trebalo da bude problema. Poenta je uglavnom naći bateriju, većina satova koristi Renata baterije pa njih treba naći, a ja to baš nešto ne pratim već duže vreme pa ne znam gde se prodaju sve danas, znam da je bilo po pijacama gradskim i slično. Dok kontam da su u radnjama cene malo nadrealnije. Mislim da je bilo i kod doma omladine u prolazu gde se prodaju diskovi i te džidžabidže, pa po takvim prodavnicama isto.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko nekog sajdziju koji bi mogao da mi zameni bateriju u satu? Ne secam se da li sam ikada video neku radnju :c I da li bih ja mogao to mozda sam da zamenim, a da mi ne poispada milion zajebancija cim ga otvorim?

 

kako bre nisi nigde video sajdžiju, pa gde ti živiš? :)

 

imaš recimo prekoputa đeram pijace na bulevaru (i to nekoliko), imaš kod hrama tamo na ćošku gde je onaj factory kafić, kako se već zove, imaš blizu liona takođe na bulevaru, sigurno ima i na pijacama ... doduše ako možeš sam da zameniš to je bolje, ali kod ovih je oko 200-300 din baterija + zamena. Doduše kul je što uvek nešto i malo očiste i "srede" sat kad menjaš.

 

Plus, većina prodavnica satova ima i "servis" pa možeš da zameniš i kod njih, čak i kad nije njihov sat. Srecimo swatch radnja u knezu.

Link to comment
Share on other sites

U vojsci makar nema te glupe doplate lekova. Najviše mi se svidela overa recepta i podizanje lekova u bilo kojoj privatnoj apoteci koja je primala vojne recepte.

U drugim vestima

oUU3Pok.jpg

Edited by rbds
  • Upvote (+1) 1

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...