Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

prelep gol holandije, jebene sudije koji im je kurac, mada iskreno, na prva dva gledanja mi je izgledalo kao penal, ali posle kad sam video da ga je zgazio i zato pao, upao sam u depresiju. Zbog onog gola meksiku sto je ponistio sudija "zbog ofsajda iz kornera" slobodno nek ga zete karaju u bulju macetama izrendaju i poseju na nekoj njivi u tihuani, ne bi se bunio

  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

prelep gol holandije, jebene sudije koji im je kurac, mada iskreno, na prva dva gledanja mi je izgledalo kao penal, ali posle kad sam video da ga je zgazio i zato pao, upao sam u depresiju. Zbog onog gola meksiku sto je ponistio sudija "zbog ofsajda iz kornera" slobodno nek ga zete karaju u bulju macetama izrendaju i poseju na nekoj njivi u tihuani, ne bi se bunio

 

Da je onu loptu zakacio Meksikanac kako je sudija "video", onda bi ono bio ofsajd bez obzira sto je izveden korner.

Link to comment
Share on other sites

ma naravno, videlo se da je chama udario, al opet kakva glupost da se zbog toga ponisti gol kad malo razmislim

 

van persi majstor, kakva volejcina

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se mnogim igračima Barselone svidelo onih par puta kad su ga isto ovako primali duboko, pa su rešili da nastave sa tom tradicijom i na sp.


JEBI ŠPANSKE CIGANE, PENETRIRAJ DO KRAJA, PIŠAAAAJ!!


e da, malo mi žao Kasiljasa jedino... ali jako malo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...