Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

sramota, Franko di Santo i Rodrigo Palacio...

mislim ono, jedini razlog zbog kojeg bih mogao da pomislim zasto ga nije zvao jeste taj da u rotaciji sa Mesijem i Aguerom on je tek treci izbor, pa ovaj ne zeli da mu Karlito sjebe atmosferu...ali Franko di Santo seme ti jebem

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da mesi nesto ne gotivi Tevketa..i da ga zato ni dosad nije zvao..

 

A Nasri, iako ga ne gotivim jer je Na$ri, po fudbalskim kvalitetima svakako zasluzuje mesto, no moguce da rusi atmosferu u ekipi ovako, jer je nadrkani arapski mamlaz..

 

 

Kolumbija ima malo jaci sastav napada od Brazila :) - Falkao, Dzekson Martinez, Baka, Ramos, Murijel..A sa strane Gvardado i Dzejms Rodrigez..Haos 

 

 

edit: Zao mi Iska, magican igrac, a izduvao je za mesto u Spaniji..glupi Anceloti je kriv

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Nasri je ciga, i ja ga u životu ne bih zvao u ekipu.

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam neki nacionalista, ali što bi neko navijao za Bosnu? 

 

Ja sam uvek za Žabare i Engleze, mada mislim da Englezi neće proći grupu. Belgija mi je zanimljiva isto

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Italija tradicionalno, a Urugvaj zbog Suareza i Forlana...Bosanci ce imati moju podrsku, ali pod uslovom da gledam dok Marjan prenosi :D

Argentina u kojoj nije Rikelme, nije moj tip :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pritom sastav engleske mi se cini jezivo los..ne vidim kako bi mogli da prodju grupu osim da ih bas ne usere..

 

Smoling, Velbek i Dzons su iza sebe imali jezivu sezonu a svi su pozvani..Ne znam kako mogu da se izvuku osim da oni naprimer uopste nikada ne igraju i ni ne ulaze ni na minut..lepo je sto su tu Ox, Sterling, Lambert i slicni ali je za ovu grupu to nedovoljno..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

sramota, Franko di Santo i Rodrigo Palacio...

mislim ono, jedini razlog zbog kojeg bih mogao da pomislim zasto ga nije zvao jeste taj da u rotaciji sa Mesijem i Aguerom on je tek treci izbor, pa ovaj ne zeli da mu Karlito sjebe atmosferu...ali Franko di Santo seme ti jebem

Tevez ce tesko da bude i treci napadac jer je pre i Iguanin, za koga bih pre rekao da ce da bude u paru sa Mesijem nego Aguero, jer im ipak treba jedan spic koji ima preko 170cm. A za Pastorea mi stvarno nije jasno. Ja navijam za Argentinu, ali mislim da ce da popushe, izmedju ostalog i zbog loshe forme Mesija

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja apsolutno ne vidim problem da Karlito, Aguero i Mesi igraju iza Iguaina kao jedinog pravog spica...mada opet, ima bas mnogo kombinacija jer je tu i Di Maria, tako da je Pastore u tom ofanzivnom delu potpuno nebitan...iza njih ne vidim problem sa Banegom i Maskom (opet bzvz sto Kambijaso nije pozvan, jer mi je zahvalniji nego Mask, al ajde)...


Tevez je realno pure class, i u ovakvoj Argentini, koja ima samo vanserijske napadace i prosecne veziste i prosecnu odbranu, treba valjda prilagoditi ekipu onome sto imas...morace istog tog Aguera i Mesija ili Di Mariju i da zameni nekim ko moze da preokrene tok meca...pritom, najrealnije od svih ovih opcija je da ce u napadu igrati Iguain i Aguero, iza njih Mesi, i levo-desno Di Maria i Laveci, a Karlito je apsolutno na svim tim pozicijama upotrebljiv...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...