Jump to content

Zorannah - blog koji najviše zarađuje u Srbiji


iguana

Recommended Posts

@ Zwerko
Slazem se, ljudi danas nemaju dovoljno vremena da se posvete svojoj deci.... tj. ne daju prioritet tome vec vreme odvajaju za druge stvari misleci da ce dete biti ok prepusteno sebi i YT sadrzajima.... Zaebana rabota realno, ne mozes 24/7 da budes web content cop detetu niti mozes da utices na ono sto ce dete videti  i cuti u skoli...... Ali kontam da ako dete ima dobar sistem vrednosti ugradjen u sebe od malih nogu da moze samo da razluci sta je idiotarija a sta nije, najcesce je dovoljno samo 5 minuta razgovora sa njim da mu se razveje iluzija o npr "superkul Zoranni" i predstavi mu se realna slika doticne...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Umesto da kažete kako je lepo što deca u današnje vreme čitaju knjige...

буахахахах

 al se preparirala kurva lol xD

почиње да личи на Карлеушу.

:))))))

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ali kontam da ako dete ima dobar sistem vrednosti ugradjen u sebe od malih nogu da moze samo da razluci sta je idiotarija a sta nije, najcesce je dovoljno samo 5 minuta razgovora sa njim da mu se razveje iluzija o npr "superkul Zoranni" i predstavi mu se realna slika doticne...

Nisam bas siguran da to moze tako, kao kazes detetu "e bre Zorana je bolid" i ono skapira da je bolid. Ja sam na primer siguran da generacija nasih roditelja nikako nije bila odusevljena slusanjem recimo hevi metal muzike. Lozenje na gomilu cupavaca koji idu unaokolo i deru se nesto pevajuci o Luciferu i slicnima svakako nije san svakog roditelja rodjenog 50ih godina ili ranije. Isto je tako i sa Zoranom, jbg danas je takvo vreme, deca se na to loze i to je to, moze na to donekle da se utice ali ne verujem da moze da se promeni. U krajnoj instanci i ovo sto Igor kaze nije to sad neka omfg problematika, prica retardirano o sminkanju, salvetama i torbicama.

Meni je samo problematicno u celoj prici da nemas uopste pojma na sta ti se dete lozi niti si se uputio u to. Pritom je taj tvoj kolega jos kao i svetliji primer, on je makar skapirao ko je i sta je, verujem da roditelje 90% ostale dece koja su tamo bila prosto zabole. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ali kontam da ako dete ima dobar sistem vrednosti ugradjen u sebe od malih nogu da moze samo da razluci sta je idiotarija a sta nije, najcesce je dovoljno samo 5 minuta razgovora sa njim da mu se razveje iluzija o npr "superkul Zoranni" i predstavi mu se realna slika doticne...

Nisam bas siguran da to moze tako, kao kazes detetu "e bre Zorana je bolid" i ono skapira da je bolid. Ja sam na primer siguran da generacija nasih roditelja nikako nije bila odusevljena slusanjem recimo hevi metal muzike. Lozenje na gomilu cupavaca koji idu unaokolo i deru se nesto pevajuci o Luciferu i slicnima svakako nije san svakog roditelja rodjenog 50ih godina ili ranije. Isto je tako i sa Zoranom, jbg danas je takvo vreme, deca se na to loze i to je to, moze na to donekle da se utice ali ne verujem da moze da se promeni. U krajnoj instanci i ovo sto Igor kaze nije to sad neka omfg problematika, prica retardirano o sminkanju, salvetama i torbicama.

Meni je samo problematicno u celoj prici da nemas uopste pojma na sta ti se dete lozi niti si se uputio u to. Pritom je taj tvoj kolega jos kao i svetliji primer, on je makar skapirao ko je i sta je, verujem da roditelje 90% ostale dece koja su tamo bila prosto zabole. 

Nemas pojma. Svaki roditelj rodjen 50ih je odrastao kao dete cveca i vise zna o lucifreu i cupavcima nego bilo koji metalac 80ih. 

Link to comment
Share on other sites

In other news, ako krenete u vecernjim satima ka aerodromu, pripazite se na putu, mozda zguza na vas naleti........


https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/12188954_902670023155151_3133850611844099624_n.jpg?oh=87d029963fc649bfaf9b6c733ba7253f&oe=56BD8307&__gda__=1456571022_dcffa880bdf7a1cc01246a8161a43669

 

[roflmao] 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Na koga da pazimo ako krenemo do Vrsca?

Na Kojota. Javi mu se da ti objasni.

Nikolasijevi unboxing klipovi su naucni rad u poredjenju sa ovom gomilom sranja od ove curke


Sad sam tek izvalio njegov kanal... shae ovo jbt   [roflmao]  


https://youtu.be/oMIbHFfg788


Oplako sam kad nozhem otvara jebenu kutiju i najlon....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nemas pojma. Svaki roditelj rodjen 50ih je odrastao kao dete cveca i vise zna o lucifreu i cupavcima nego bilo koji metalac 80ih. 

Mozda u Americi, u SFRJ su odrastali uz kozaracko kolo i radne akcije :) Sustina je da svaka generacija ima nesto sto joj je kod novijih generacija cudno i glupo, zato i mi matorani ovde hejtujemo Zorannah :)

 Oplako sam kad nozhem otvara jebenu kutiju i najlon....

Isprati i drugi kanal, isplati se, recimo ovaj klip https://youtu.be/Ix_5c2QKdjI hajlajt je oko 1:15 :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa 11 čitao tolkina, karl maja, serijal "5 prijatelja" i tako ta sranja, a ta literatura je BULGAKOV za ovog plastičnog degenerika. Što napisa neko, prosto ispuštena deca, bez usmerenja, a sa viškom vremena i internet konekcijom

Važi dei, pristajem, ali da nam budeš brend menadžer! Pokorićemo Njemačku! 

 

 


Au i ja sam sad kad malo bolje razmislim, pa Galeb Džonatan Livingston, pa Mali Princ,... A u PM, ne vredi. Zoranah i sve oko nje je čist kretenizam. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa 11 čitao tolkina, mark tvena, sjenkjeviča, karl maja, dinu, serijal "5 prijatelja" i tako ta sranja, a ta literatura je BULGAKOV za ovog plastičnog degenerika. Što napisa neko, prosto ispuštena deca, bez usmerenja, a sa viškom vremena i internet konekcijom

Važi dei, pristajem, ali da nam budeš brend menadžer! Pokorićemo Njemačku! 

Ne ne za brend menadzera Istoka, za direktora za operacije Torbicu, voditelj Kojot, scenario Zorannah i to je to.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...