Jump to content

Renault Megane


Astora

Recommended Posts

Juce smo zena i ja uplatili 14 dana u Grckoj more za sledecu godinu jul mesec i na njenu inicijativu smo poceli pricu oko kupovine auta i da sa novom djuntom idemo na more. Posto se prvenstveno njoj a i meni svidja gore pomenuti auto, zanimaju me vasa misljenja vezano za ovu djuntu. Jos bolje ako je neko imao ili jos uvek ima ovaj auto da mi kaze prednosti i mane.

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1422990_Renault_Megane_2003_god

 

Ovako nesto hocemo da kupimo na prolece.

Link to comment
Share on other sites

mislim da fatboy ima megana 2004, pa vidi sa njim. ono sto ja znam je da se kradu k'o ludi.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa ja se ne razumem u kola, ali par ljudi kazu da je super, sestrin decko ga ima, udoban i malo trosi, ali ima mali gepek. A ti imas dvoje dece. I ocete na more :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nisam neki stručnjak za automobile, ali imam određene emocije prema Meganu, i to kecu, pa moram da dam svoje mišljenje - Megan dvojka je jedan od najružnijih auta ikad napravljenih, to ti garantujem i potpisujem! "Kačket", "Dupe" i slični nazivi ga prate... E, sad, možda je dobar, ali u tu priču se uključuje i ono što stalno čujem, da je kod nas održavanje Reno poskupo - mada ovo može biti samo neki mit, nemoj mi ovo verovati 100%, raspitaj se kod kompetentnijih. 

 

Za mene je buio pravi šok i užas kad sam provi put video taj dizajn, posle keca, koji mi je bio, a i sada je, prelep auto. I danas se malo stresem kad vidim dvojku... Pogledam u stranu dok ne prođe!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, jesam ali u ovoj prici nisam samo ja. Laguna je lep auto i prostran. Imao sam benzinca davne 1996-te godine i pokazao se kao jedan od pouzdanijih auta koje sam ja imao ali bih ovaj put Megana. Sto se tice prtljaga, nismo mi zahtevni ali na kraju krajeva, mogu ugraditi nosace na krovu.. Prikolicu imam a kuku cu obavezno ugraditi. A sto se tice kradje, nemoj me u bedak odmah stavljati <3 :)

Link to comment
Share on other sites

Megan dvojka je jedan od najružnijih auta ikad napravljenih, to ti garantujem i potpisujem! "Kačket", "Dupe" i slični nazivi ga prate... 

ti garantujes da je nesto ruzno? :D meni je dupe kod megana 2 bas to nesto sto ga odvaja od drugih automobila, i uopste ne mislim da je ruzan auto :D

Edited by nevrstahp
Link to comment
Share on other sites

Pa 'de ces Megana kad se zna da su Francuzi najgori automobili? :)

 

Salu na stranu, nisam ga vozio, ali znam nekoliko ljudi koji ga imaju i generalno su zadovoljni. Ako ti je manja potrosnja bitna nemoj gledati 1.9dci, vec 1.5dci, pa tu opet vidi da li oces varijantu od 85KS ili 105KS. I ovo sto Santa kaze, kolega moj ima karavana, vrlo lepo izgleda, a mnogo je prakticniji, pogotovu za porodicu. Pritom on recimo ima 1.9dci Megana koga je uzeo s proverenom kilometrazom od skoro 200k km na satu i coveka super sluzi, osim kad ga da zeni pa ga ona spuca negde :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Imamo trenutno jednog karavana, forda focusa. Prostran auto jeste ali mali auto je mali auto i ima dosta prednosti u odnosu na karavane. Zeni je uplaceno polaganje i iskreno se nadam da ce poloziti da barem jedan deo puta ona preveze. Gledao sam dosta komentare vezano za Megana i uglavnom se krecu ova misljenja sa fotke.

hFGM0n4.jpg

Link to comment
Share on other sites

ti garantujes da je nesto ruzno? :D meni je dupe kod megana 2 bas to nesto sto ga odvaja od drugih automobila, i uopste ne mislim da je ruzan auto :D

 

Pa eto, ja se još nisam oporavio od užasa koji mi je izazvalo kad sam ga prvi put video. Mada, ukusi su različiti, a ti si, očigledno, ass-man :-)

 

A ima verovatno logike malo i u tome što trojka, opet, nema dupe - ergo, odsekli su ga jer ne valja - bar ja to tako tumačim...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

juri 1.5 , 1.9 ti stvarno ne treba , vozio sam 1.5 85ks .. i 120-140km/h je jos uvek ok.. a "normalne" voznje trosi 4-5l .. ako i toliko lulz.. 100-110km/h je meni potrosnja isla oko 4l

dupe je ogavno meni licno.. ali je prakticno.. ima dosta mesta unutra iako je neko rekao da nema .. recimo 2 velika kofera, 2 srednja i jos mesta ostane

kad budes kupovao uzmi onaj koji nema senzor na filteru goriva.. bez njega je servis ~70e, sa njim dodaj jos 50e .. tast ima tu zajebanciju

modeli do neke 2005 iirc su imalu probleme sa pumpom goriva koja se self-destructuje.. ne znam dal samo 1.5 ili i 1.9

 

iz same voznje.. A-B je super.. za pripadnike muskog pola nudi tacno 0% uzivanja u voznji .. preglednost unazad je uzasna.. sijalice su pain in the arse za zamenu kao i dosta drugih stvari.. nije za vikend tinkering

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ima cale megana 1.5 dci 85KS 2005. god

odlican auto, ima ga od 2008, nije imao nikakva dodatna ulaganja u njega osim standardnog servisa, prosecna potrosnja mu je nekih 4-4.5L, moze opusteno da se voze 4 osobe.... gepek je taman, nije ni mali kao sto pricaju

preporuka

Hvala Grbo :) Uzgred, jesi bio sinoc?

Vlado, ne bih Japanca ni za dzabe, ne volim ih nikako..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...