Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lol boon, kupi ovo: http://www.geekbuying.com/item/NEW-Wireless-Bluetooth-Gamepad-for-Android---iOS-Cell-Phone--Tablet-PC--Mini-PC--TV-BOX-318373.html

 

ja pikam emulatore na androidu i radi lepo, bez kašnjenja i sličnih stvari. mogu da ti dam da proveriš kako radi na ios-u (NE TOM IOS-U HEHE)

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

vrlo dobro!

Hvala. :)

dolazim

Čekam.

call to arms!

o>

Nisu ovo slike forumasa :P

Zapamtiću za sl godinu.. ;)

Sarme su otišle na celodnevno krčkanje na smederevcu. Vip program, sauna i tako to.

@topik

Od ponedeljka sam krenula na predavanja, za vikend mi se smeši ostajanje kod kuće i pisanje seminarskih radova. Dobro je, pa nisam najstarija na predavanjima. :D

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

lol boon, kupi ovo: http://www.geekbuying.com/item/NEW-Wireless-Bluetooth-Gamepad-for-Android---iOS-Cell-Phone--Tablet-PC--Mini-PC--TV-BOX-318373.html

 

ja pikam emulatore na androidu i radi lepo, bez kašnjenja i sličnih stvari. mogu da ti dam da proveriš kako radi na ios-u (NE TOM IOS-U HEHE)

Ha kako je strava :D

STETA STO NEMAM ANDROID HE HE 

Link to comment
Share on other sites

Stigo sam u Jag juče, večeras ću da odem da gledam Hobita u Jagodinskom bioskopu, da vidim na šta li će to da liči, pošto kapiram da još imaju ručni projektor. Pa od sutra tri dana domaćinstva i gostovanja na slavama, biće teško.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...