Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Na sajtu Gobilna može da se čuje ceo novi album! o/

http://goblini.com/audio/deca-iz-komsiluka/#prettyPhoto/0/

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

evo procitao sam ceo topik na yumetalu o prekopiranim pesmama i ukradenim idejama

 

pa oni sami pricaju kako je i sunshine bio kao ramstajn 9x godina pa su i tad bili do jaja

 

zaista je vrlo prosto da ako ti se to tad nije svidjalo onda nece ni ovo, posto je skoro ista stvar u pitanju

 

i moram da priznam da ne razumem taj hejt zaista posto su mi i ovaj spot i pesma jednostavno kvalitetni

Link to comment
Share on other sites

sunshine nije bio kao rammstein,sunshine je semplovao i obradjivao razne bendove i uredno ih potpisivao,ali nije ni najmanje licio na rammstein.Feud je rammstein za siromasne,da ne pricam o kradji drugih izvodjaca.Tekstovi sunshine su bili aktuelni 90tih,mada su i tada umeli da zaseru tekstualno.Isto to pevati skoro 20 godina kasnije je sve samo ne aktuelno,niti nesto novo u moru sranja koje nas zapljuskuje.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Feud je mnogima skrenuo pažnju  u moru jednog te istog govna na domaćoj sceni danas, u 99% slučajeva samo jaomingujem kad čujem nešto domaće iz zadnjih godina, ali FEUD mi se baš svideo. Vau isti ramštajn, pa svako ko je jednom čuo usput ramštajn u prolazu na nekom radiju iz nekog auta dok je čekao zeleno svetlo je skontao da je FEUD jako sličan  zvuku ramštajna, i šta sad? Kakve to veze ima sa tim što momci prave dobru muziku i dobre spotove?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Feud je mnogima skrenuo pažnju  u moru jednog te istog govna na domaćoj sceni danas, u 99% slučajeva samo jaomingujem kad čujem nešto domaće iz zadnjih godina, ali FEUD mi se baš svideo. Vau isti ramštajn, pa svako ko je jednom čuo usput ramštajn u prolazu na nekom radiju iz nekog auta dok je čekao zeleno svetlo je skontao da je FEUD jako sličan  zvuku ramštajna, i šta sad? Kakve to veze ima sa tim što momci prave dobru muziku i dobre spotove?

ja nemam nikakav problem sto se feud nekome dojmi kao dobar bend.Meni licno,svirati nesto sto je neko isto to svirao pre 15 i kusur godina,najbednije kraduci tudji rad,ne udostojivsise da potpise iste na albumu,je sve samo ne kvalitetno.Nije isto ukrasti nesto i biti pod uticajem nekog.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ako si tako upućen u "tematiku" odgovorimi koja je razlika između Medicinske sestre i kurve. [;)]

разлика је.

 

некад ти треба медицинска сестра, некад курва - зависи од тебе, у ствари.

 

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

разлика је.

 

некад ти треба медицинска сестра, некад курва - зависи од тебе, у ствари.

 

;)

 

Pih ispade da ja više znam od tebe o "zdravstvu"  [;)]  (radio sam i u i za zdrastvene organizacije razne)

 

q Kakva je razlika izmedju medicinske sestre i kurve.

 

a Nije svaka kurva medicinska sestra.

 

 

PS Ne sećam se tačno kad je pitalica nastala, ali je bilo više "afera zbližavanja" sestrica sa doktorima.Najsimpičantnija mi je bila kad je muž od medicinske sestre banuo u noćnu smenu u JAT medicinu kad ono sestrica sa sanitarcem a u drugoj doktorka sa vozačem.

Nisu ranije devojke išle u medicinsku školu što su humane nego da "navataju" doktora. jbg nije postojala kategorija "sponzoruša" u komunjarskom društvu. To se zvalo samo sekretarica ili u slučuju najpoznatije sponzoruše sekretarica-higijeničarka. [;)]

sreo sam u knezu onog amera carlsa cathera sto promovise srbiju  i popricao malo sa njim, super je lik :)

 

Da si mu kupio pljesku mogao si da postaneš medijska zvezda na youtube...

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...