Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hahah vudu legenda :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Eto, kali vam reko :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa bila žurka u subotu ja sam tu od tad još, a i kod nje ću par dana da ostanem, posle kod jedne druge ortakinje, pa za Jagodnu na sv. Nikolu, pa kod ortaka do nove, a za posle ne znam :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to od ranije se nije zvalo "Cabke the Hobo", već kaputaš nešto nešto, ne sećam se sad, to su dve različite serije

 

nisi ispratio, počelo je od čabke the student, pa je bio čabke the hobo, pa čabke the coed (uz vidovdanski specijal "čabke vs the ER"), i sad je obnovljena čabke the hobo

 

a ceo serijal se zove "kaputaši"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...