Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

imajući u vidu tvoje prethodno iskustvo - ništa, nego štekaj još malo pare pa vidi šta će da se promeni u igri :)

Imam i ja neku količinu zlata, ne znam šta da kupim, što me podseti - mislim da meni Cho i dalje nije na petom :)

Nesto se mislim da kupim Gazlowe master skin, to bi bilo pametno potrosenih 10k [roflmao]

Ni meni nije izlevelovan Cho'Gall jos uvek, a i u low priority-ju sam posto me opet diskonektovalo iz jebenog lobija. Mozemo veceras da cekamo 5 minuta gejm ^^

Link to comment
Share on other sites

što izbegavati? dovoljno je da protivnik uzme LV i pobeda je zagarantovana :)

Zato što ćeš i ti u timu imati istog takvog LV igrača :D

Kako da se ne iznerviram kad pored Raynora i LM u timu ja sa Artanisom topujem damage i to za 20+k više. Btw, koliko mi je teško da se naviknem na bilo kog drugog heroja nakon odigranih ~20 partija sa Thrallom. Stalno zaboravljam da nemam self sustain i zalećem se ko kreten.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

imajući u vidu tvoje prethodno iskustvo - ništa, nego štekaj još malo pare pa vidi šta će da se promeni u igri :)

Imam i ja neku količinu zlata, ne znam šta da kupim, što me podseti - mislim da meni Cho i dalje nije na petom :)

Nesto se mislim da kupim Gazlowe master skin, to bi bilo pametno potrosenih 10k [roflmao]

Ni meni nije izlevelovan Cho'Gall jos uvek, a i u low priority-ju sam posto me opet diskonektovalo iz jebenog lobija. Mozemo veceras da cekamo 5 minuta gejm ^^

jes! nisam mogao sinoć ali ću večeras verovatno moći!

Link to comment
Share on other sites

Odigrao jedan HL onako reda radi da vidim sta sad pikuju, ofc rehgar i li ming 1st pickovi. Ja sam igrao thralla vs zagare na laneu, islo je manje vise izjednaceno ceo game, cak smo i dobili lvl 20 pre njih, ali ne vredi. Uther ne moze da izleci zagara,fasltad i li ming poke. Li ming napravilo duplo vise od bilo koga u nasem timu. Cak su i imali nesretnog muradina sa 9 smrti i bez avatara i falstada bez gusta sa bednim dmgom. Zadnji fight koji je bio i game ender smo ubili muradina, rehgara i failstada, zagara i li ming (glass cannon build) se izblinkuju sa malo hpa, i umre jedan nas, mene i uthera pogodi maw i svi umremo :D i gg, BALANCE HEROJ

 

evo jos 1 game :D manje vise identican team komp kod protivnika. nista od HLa dok nerfuju ovo sranje od heroja

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

HL je realno grotlo bezumlja pun prokletih FOTM igraca. Mada ja se vise ne opterecujem, pick-ujem sta mi se igra. Poslednjih par partija sam igrao Azmodana i Greymane-a, nisu kukali a i pobedili smo. 

Ja jos nisam izlevelovao, TLV i Cho'Gall-a. Mozemo veceras opet da igramo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...