Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Ma koja je logika igrati HL i onda ici AFK :D   nego jednostavno igrati s herojima koje znas i stalno u partiju s nekim za kog si siguran da je dobar igrac i to je jedina solucija od AFK-a niko ne profitira

Nema nista od toga. Mozes da igra kako hoces, poraz je neminovan kad ti blizzard podeli saigrace da izgubis. Samo AFK, cini me srecnijim kada znam da moroni koji nisu zasluzili da pobede izgube. 

Proslu partiju 10 minuta u partiji, imamo malu prednost. Diablo 7 smrti, Raynor 4, smrti i Li Ming 3 smrti. Idu Boss-a a njih 5 je zivo. Signaliziram retreat, nista. Zonujem 2 tenka dzaba moja 4rica izgube 3v4 i izgubimo Boss-a. Samo afk.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Evo, upravo sam izgubio sada partiju zbog 2 lika. Cela partija je dobro isla, sve vreme smo pobedjivali i imali prednost. Ta dvojica jesu fidovali ali nije bilo toliko strasno . Umiru obojica pet sekundi pre nego sto se sponuju 3 altara. Uzimaju nam 3 altar-a i boss-a, i izgubimo. Ne mozes da pobedis kada ti igra nameni da izgubis, nebitno kako igras. Znaci znao sam da treba odma AFK, cim je jedan od te dvojice debila uzeo drugog specijalistu. Nikada mi nije zao sto AFK-ujem, zao mi je kada zelim da AFK-ujem a ne uradim to iz nekog razloga.

25 minuta truda je otislo u kurac za 30 sekundi. I sta? Mislis da ih boli penis sto smo izgubili zbog njih? Mislis da su rekli sorry ili nesto? Ne ne, nego udju u sledecu partiju i isto to rade. Jel me pita neko sta mislim o tome? Jel me pita blizzard jel sam zasluzio da izgubim pts? Boli penis Blizzard, boli penis nubove, pa onda boli i mene penis.

Link to comment
Share on other sites

Evo, upravo sam izgubio sada partiju zbog 2 lika. Cela partija je dobro isla, sve vreme smo pobedjivali i imali prednost. Ta dvojica jesu fidovali ali nije bilo toliko strasno . Umiru obojica pet sekundi pre nego sto se sponuju 3 altara. Uzimaju nam 3 altar-a i boss-a, i izgubimo. Ne mozes da pobedis kada ti igra nameni da izgubis, nebitno kako igras. Znaci znao sam da treba odma AFK, cim je jedan od te dvojice debila uzeo drugog specijalistu. Nikada mi nije zao sto AFK-ujem, zao mi je kada zelim da AFK-ujem a ne uradim to iz nekog razloga.

25 minuta truda je otislo u kurac za 30 sekundi. I sta? Mislis da ih boli penis sto smo izgubili zbog njih? Mislis da su rekli sorry ili nesto? Ne ne, nego udju u sledecu partiju i isto to rade. Jel me pita neko sta mislim o tome? Jel me pita blizzard jel sam zasluzio da izgubim pts? Boli penis Blizzard, boli penis nubove, pa onda boli i mene penis.

Ne možeš očekivati da igra sa milionima igrača ima samo pro igrače :)) Već smo pričali o tome da je sistem napredovanja takav da ako samo klikneš na READY i onda random pomeraš lika da ti ne bi flegovao kao AFK ti možeš da doguraš do 40 levela - sporije nego ostali, ali doguraš. Što znači da nema načina da neko tebi samom uredi da igraš sa i protiv super kul timskih igrača i poznavalaca hotsa.

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš očekivati da igra sa milionima igrača ima samo pro igrače :)) Već smo pričali o tome da je sistem napredovanja takav da ako samo klikneš na READY i onda random pomeraš lika da ti ne bi flegovao kao AFK ti možeš da doguraš do 40 levela - sporije nego ostali, ali doguraš. Što znači da nema načina da neko tebi samom uredi da igraš sa i protiv super kul timskih igrača i poznavalaca hotsa.

Ma ja pricam o HL-u i "rank 1" igracima koji ne zasluzuju da budu rank 30. Ako Blizzard kaze da je ovaj igrac na mom nivou onda je realno da ocekujem da igra na tom nivou. Ako ne igra na datom nivou onda zasluzuje da izgubi. Ja ako vidim lika rank 28 u mom timu, necu da ocekujem od njega da plese i da me nosi u pobede niti cu da ga vredjam, iako je sasvim moguce da ce da plese posto rankovi u ovoj igri nemaju blage veze sa realnoscu. Zahvaljujuci Blizzard-u opet. U sustini za sve je Blizzard kriv, nisu krivi igraci koji imaju visoke rankove a ne zasluzuju ih. Mada ima bolida koji kupuju akaunte, ali to je druga prica.

Postoji i pitanje nevidljivog MMR-a. Kako da dizes MMR kada te non-stop sputavaju likovi. Tako je sistem napravljen, da svaki rank ima 2% baze igraca, sto znaci da je igra napravljena da imas 50% win rate. Zamisli koliko ti retardiran treba da budes da napravis da ima ista kolicina "rank 1" igraca i "rank 38 "igraca, to je bezumno. Onda imas ljude koji dobro igraju a zakucani su za niske rankove i lose igrace koji su ocajni ali opstaju na visokim rankovima zato sto im je Blizzard omogucio da imaju 50% win rate.

Link to comment
Share on other sites

Tako je - 50% win rate je ono što juri Blizz i oko toga se sve vrti - a očigledno je da sistem funkcioniše jer ti i koji kukaš, ipak igraš :)

Gde funkcionise sistem kada preko pola igraca kuka kakvo je smece, velika vecina sto ne kuka su casual igraci sto ni ne igraju HL. Cak i sam Blizzard kaze da ce a menjaju ranking sistem. A ja igram zato sto mi je shit kompjuter pa moram, posto sam prestao dotu. Inace momenat kad se to promeni ima da bude delete/sell.. 

A Blizzard je sramota da kaze koliko igraca igra Hots..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

daj da onda požurimo sa tim levelovanjem choa, dok ne deinstaliraš igru!

Pa nema te.. Igrao danas 2 partije sa ovim likom atheistP i njegovim drugarima. Ovaj Artanis mnogo prebija kada ides damage build. Savije nevidjeno, ljudima nije jasno sta se desava a nije ga lako ubiti.. 

Link to comment
Share on other sites

Mogu i ja od 8 pa koliko ide.

Ja u poslednjih par dana sve dobijam razlicite kvestove win 3 games with x klasa a nikako da dobijem war\star\diablo heroj pa da mogu da kombinujem...

Koliko to smara, ali kada vidim "Win 3 games with Warrior" smorim se kao mac u kamenu.. 

Link to comment
Share on other sites

Jebote, ona Valla je najgori heroj u igri. Health pool bedan, gine u dva udarca, mana regen isto, domet kratak, demidž aj i nekako, ako imaš tri tenka da te brane. Jebem im mater, takva je od početka igre, pipnuli je nisu.

http://www.heroesnexus.com/talent-calculator/15-valla#oPkPrPmBkBdHWKPAA

Evo ti Valla koja ce da resi sve tvoje probleme :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro, a sto ce Blizzard da "buff-uje" Anuba? "Shield amount increased from 242 (+4% per level) to 260 (+4% per level)"

Developer Comments: Anub’arak’s survivability is a little low right now, though not by much. We think that increasing it by buffing his low cooldown Shield helps him feel unique, and will give him a slight nudge toward becoming another enticing Warrior option at all levels of play.

Pa ja sam umro od smeha na par komentara..

https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/46akzr/fun_fact_with_anubs_recent_buff_his_shield_now/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...