Jump to content

Koji SSD iz niže klase?


Doca

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

uzeo sam: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820239045

 

po netu se javljaju testiranja gde su rezultati slični ovima: http://1-ps.googleusercontent.com/h/www.thessdreview.com/wp-content/uploads/2012/04/410x409xKingston-AS-SSD.png.pagespeed.ic.xVjQ65b1mM.webp

 

kod mene:

 

MRP2awl.png

 

je l' mogu nešto da uradim kako bih podigao brzinu ili je to to?

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo ovog trenutka instalirao sistem na novom ssdu koji sam dobio u viphousu i bukvalno preslikani rezultati benchmarka kao na proslom ssdu. sad ako su rezultati isti kao na starom ssdu, a oni za stari prihvatili reklamaciju wtf da radim sa ovim novim?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

lagao bih kad bih rekao da se ne vidi poboljsanje.. ali ono sto me izludjuje je brzina kopiranja i povremeno zaglupljivanje (ne toliko cesto). iscimacu se do ortaka ovih dana pa cu probati na njegovom kompu da dignem sistem, valjda cu znati na cemu sam..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

skor je i meni oko 310. kontam da je do ploce ili SATA3 ili zajedno, ali me buni to sto su rezultati isti kao i na proslom hardu, koji je i kod njih radio lose te su prihvatili garanciju.. probacu kod nekoga na SATA3 sa intelovom plocom. pa cu ili da menjam ili da iskuliram..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Meni je na istom modelu kao i Docin ssd, ASSSD rezultat bulja (oko 450), dok ATTO prikazuje nominalne brzine (500+/500+). A ovo je možda razlog.

Za moj disk koji je kupljen u Gigatronu me i ne bi čudilo da je uzet po ceni asinhronog a preprodat po ceni sinhronog.

Opet, možda i lupetam, pa je problem u ploči (AsRock p67), iako je ssd uboden u SATA3 i instaliran intelov RST driver. Inače, ne primećujem probleme u radu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...