Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts


pre par dana umalo da ostanem bez posla, ali ipak sve ispalo kul na kraju; juce podjem na ispit i vidim da su ga pomerili za dan ranije i ispizdim kao tinejdzerka; ostanem kuci celu noc da bih ucio drugi ispit koji sam imao jutros u 8 i uspavam se, fak maj lajf; danas upoznam devojku sa kojom se neko vreme dopisujem i dopada mi se (a izgleda i ja njoj). i plus me castila za rodjendan nekom vecerom (pokazala emocije takoreci!)

 

god works in mysterious ways!

 

Posao, hrana i riba, naspram propuštenog ispita...Good deal

Edited by BojaNBG

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Šmrkala sam i kokain, a u to su me uvukli dugogodišnji prijatelji - otkrila je Letisija.

Јадна она, пријатељи су криви, а она је просто морала!

Која курветина, па ја не верујем...

Царско јутро јеботе.

Просто је милина видети Сунце после оних тмурних дана...

ТО ЗНАЧИ ДА ДАНАС ПОБЕЂУЈЕМО!

ЈЕРИ ТАКО ВИЋО?

E, и јутарња репчуга за рур црње!

(тспо обавезно да се погледа, посебно ово важи за Ћелу ае)

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

UPOZORENJE!

 

dva puta ove nedelje sam se provlačio kroz jutarnju gužvu na autoputu (od plavog mosta do sava centra) i oba puta sam snimio presretače koji čekaju da se neko prestroji u zaustavnu traku i onda ga zaustave i smaraju, tako da pazite se.

 

snimio sam jedan plavi audi (i to neka najružnija plava na svetu) sa NP tablicama, jedan crni audi sa NS tablicama i jedan mercedes sa KŠ tablicama.

  • Upvote (+1) 2

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne vozim zaustavnom trakom i generalno sam protiv toga ali obzirom da se od plavog mosta do sava centra putuje 3-4 drgna, kapiram ljude kojima pukne kurac i prestroje se u zaustavnu, pa reko da napišem da ne plaćaju kaznu bezveze.

  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

UPOZORENJE!

 

dva puta ove nedelje sam se provlačio kroz jutarnju gužvu na autoputu (od plavog mosta do sava centra) i oba puta sam snimio presretače koji čekaju da se neko prestroji u zaustavnu traku i onda ga zaustave i smaraju, tako da pazite se.

 

snimio sam jedan plavi audi (i to neka najružnija plava na svetu) sa NP tablicama, jedan crni audi sa NS tablicama i jedan mercedes sa KŠ tablicama.

 

http://s24.postimg.org/84tplo0as/IMG_20130903_084719.jpg

 

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/12087_552299364843958_1655528504_n.jpg

 

to su ta dva audija sto idu po autoputu u bg. tablice menjaju povremeno ali svakako izazivaju na preticanja i trke

Link to comment
Share on other sites

 

Ovaj FB link ti nesto ne radi. 

 

A to za hitnu pomoc je stvarno idiotizam, desilo se i meni par puta da vidim slicnu situaciju. Ili oni genijalci sto se prilepe hitnoj pomoci iza njih da bi se i oni provukli. Pa jebo mater svi cekaju, cekaj i ti, ako dolazi hitna to se zna da se propusta, stvarno ih treba postreljati. Ja sam bio fasciniran u Turskoj gde generalno voze kao bolidi kad naidje hitna pomoc se svi sklone u roku od pola sekunde. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

meni radi

 

@tjavi

 

po meni, nije bas najzdravije da svi voze 30 na sat kroz ceo grad i gledaju na svakog goluba.

 

jer jednostavno postoje delovi na kojima moze da se vozi brze sve dok ne ugrozavas nikog drugog i gde nema pesaka

 

veci problem u toj prici je sto postoji previse majmuna koji ne znaju sta rade pa zbog njih bi trebalo da se uvede i da ih neko drzi za ruku dok treba da pogledaju i levo i desno u par sekundi

Link to comment
Share on other sites

Već par godina pričam da bi najbolja priča bila da se po opštini uposli 5 vozila da samo krstare i pišu kazne. Jebeš ti ono kada majmuni stoje i snimaju radarom i slično, kada bi sedeli i vozikali se ajao. Skretanje bez migavca, agresivna vožnja, prolaz na žuto, gaženje pešaka i sl.

 

Samo neka trpaju skotove.

 

kod mene poslednjih meseci samo pljuste zahtevi od presretaca, ima ih u pancevu par komada. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sad me sramota što nisam znao ime tog legendarnog čoveka :c

 

sad znam, to je najbitnije!

btw. on nije nikad reklamirao neki naš proizvod, mislim da se ta firma koja je ovde prodava te proizvode zvala TELE-shop, TV-shop ili tako nešto...

 

Eto, dosta attention whorovanja od mene, ajde sad neko drugi.

Link to comment
Share on other sites

Opet ponavljam, da se uvedu ti presretači i da se prosto takvi bolidi isključuju iz saobraćaja sa ili abnormalnom kaznom (koju ne moraju da plate, ali im je vozačka oduzeta do plaćanja), da vidiš kako bi bilo do jaja voziti po gradu.

Zakon bi se selektivno primenjivao, pa bi stradao siroti plebs dok bi bolidi nastavili da se bahate. 

Link to comment
Share on other sites

nazalost,odavno se selektivno primenjuje. kod mene su hodnici puni marginalaca i roma. recimo da, po nekoj odokativnoj proceni, oni cine  70 do 80 posto nase klijentele. murija ima veca muda kada je sirotinja u pitanju, lakse izlaze na kraj sa njima, plaseci ih robijom ili otimanjem u slucaju neplacanja. veliki faktor je takodje i obrazovanje i pismenost, ljudi iz najnizih drustvenih slojeva nisu dobro informisani o svojim pravima i obavezama.

 

ja mislim da je ista situacija i sa placanjem racuna i komunalija. po meni, najredovnije platise su uglavnom oni koji najmanje imaju. zbog straha od gasenja/secenja struje, vode itd.. sama pomisao da se tako nesto dogodi, recimo, u ovim hladnijim mesecima, stavlja pod znakom pitanja egzistenciju citave porodice.

sa druge strane imamo velike sisteme koji su ujedno i najveci duznici. tako da, opet se sve prebija preko nejakih ledja sirotog plebsa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

U ulici Patrijaha Dimitrija (Rakovica) koriste tramvajske sine za preticanje, 

 

@topik

Upisala Visoku medicinsku "Milutin Milankovic" zbog posla, U ponedeljak ce biti gotov indeks. Imaju program za zaposlene, krajem svakog semestra cu biti u obavezi nedelju dana da prisutvujem repetitorijumu redovnih studenata.

Sinoc poslala sazetak rada za simpozijum na Tari, krajem meseca ce javiti da li je prosao, i da li pravim prezentaciju ili plakat (firma placa, placeno odsustvo, poeni za licencu..)

  • Upvote (+1) 2

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...