Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Улива самопоуздање да исход може бити позитиван без претеране анализе и планирања, поручује да живот није потпуно у нашој контроли нити може бити.

Нимо након свих алтернативних могућности одлази у непознато, вероватно преморен од живљења у глави. Његово трчање шинама на крају и пуштање листа на ветар сам доживео као катарзу, ослобођење мука које се нису ни десиле.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

AMERICAN ULTRA

wppPYCc.jpg

Ajme sranja. Na stranu "priča", konfuzne i predosadne scene, film je ubedljivo šampion po pitanju lošeg kastinga i to u het-trik kategoriji (Džesi Ajzenberg kao Džesi Ajzenberg u svakoj svojoj predhodnoj Džesi Ajzenberg ulozi, neurotična Kristen Stjuart koja nekim čudom još snima filmove iako deluje kao da bi prva prestala sa tim odavno, i hajlajt u vidu Tofera Grejsa kao šefa specijalnog odreda elitnih CIA ubica za prljave operacije. Ne, to mu je stvarno uloga u filmu). Žali bože i Leguizama koji se blamira ovakvim promašajima, jedino što valja u filmu je par scena sa makljanjem i ova matora žena agent, ona je baš dobro odradila. 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

AMERICAN ULTRA

wppPYCc.jpg

Ajme sranja. Na stranu "priča", konfuzne i predosadne scene, film je ubedljivo šampion po pitanju lošeg kastinga i to u het-trik kategoriji (Džesi Ajzenberg kao Džesi Ajzenberg u svakoj svojoj predhodnoj Džesi Ajzenberg ulozi, neurotična Kristen Stjuart koja nekim čudom još snima filmove iako deluje kao da bi prva prestala sa tim odavno, i hajlajt u vidu Tofera Grejsa kao šefa specijalnog odreda elitnih CIA ubica za prljave operacije. Ne, to mu je stvarno uloga u filmu). Žali bože i Leguizama koji se blamira ovakvim promašajima, jedino što valja u filmu je par scena sa makljanjem i ova matora žena agent, ona je baš dobro odradila. 

meni je film bio baš glup, kao i tebi, ali nekako zabavan na taj retardirani način. Ima par ok fora, ima tog solidnog šibanja i to je to zaista to - džesi smara ofc, ne znam šta ova riba i dalje radi u filmovima ali ukupno gledano kao neka duža epizoda neke serije, tipa It's always sunny :)

Link to comment
Share on other sites

 Man from UNCLE

Tu1UeFs.jpg

Kakva apsolutna pobeda u svakom pogledu - režija, kasting, gluma, montaža, scenografija, muzika, sve je apsolutno jebeno na svom mestu. Prezabavan je film. Riči u vrhunskoj formi

+1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

HITMAN AGENT 47

(neće da linkuje ni jedan poster za film)

Au jebote, pa ko bre snima ove filmove. Da su navatali bilo kog klinca koji je prešao bar dve misije iz bilo koje Hitman igre, bolje bi im smislio scenario. Sve što može da ne valja u filmu ne valja za sve pare, ne vredi ni nabrajati. Dodatna minusčina je za CGI akcione scene, pa ono je za ne verovati (aj oni motoristi još i nekako, al kad se ćelavi i Spok survaju na voz u pokretu, i skotrljaju po šinama, i onda ustaju i, ono, ok, ajd inženjerisani su superljudi i to, al ni ogrebotine ili jedne mrlje na perfektno opeglanim odelima, jao). Scena sa snajperskom puškom u sobi za ispitivanje pobedila, pa ono treba proučavati kako je osmišljeno i odrađeno...

 

 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio ništa, seo sam da gledam pa šta bude. Al će zato Vića da se obraduje filmu, em sam napisao da je sranje, em je za taj njegov uzrast otprilike.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam generalno da je uklanjanje minusa lose... ali mi je super sa ovim "svi koji bi dali minus XY, neka daju plus XVC" call-ovima! 

+/- "систем" је измишљен за већину становништва који су  функционално неписмени и интелектуално инфериорни у Страдији да би и они "могли" да "изразе" "своје мишљење"

Dobar post (nisam dao plus a ni minus)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

 nemaš stila dei, šta da se radi

Pa dobro to je tvoje misljenje i ja ga uvazavam. Ne vidim kako je karakterizacija da nemam stila proizasla iz toga sto mi se ne svidja film kome je jedino umetnicko dostignuce lepi kostimi u vreme hladnog rata. No svakako, da ne ulazimo sad u to u redu ako tako mislis :)

Naime, ne vidim zasto bi u slucaju da mi se neki film nije svideo dobijao minuse? Ivan podstice neki fasizam na forumu i nije mi uopste jasno zbog cega. Svi moramo da budemo klonirani Ivan da bi bili prikladni na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...