Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Mockingjay, pa recimo dok su prva dva dela cak i bila ok (ocekivao sam twilight, a dobio "ok" film), ovo je ipak otislo u jebeni trash. Prvih 40 min tera na suze kolko je dosadno, dalje, samo bata može da obori avion jednim metkom iz tandžare (ili strelom ajde da kažemo), onaj peta je užasan smor, ma sve u svemu s.m.o.r

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dao sam minus Rekiju prvi put u zivotu :(. Pa jeste The Guest trash film, to je i poenta. Mislim prvi put kad vidis glavnu klinku obucena je kao alisa u zemlji cuda mozes samo da predpostavis da ce otici u neku psihozu do kraja :D. Al da je film za svakoga, nije

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ti si igore jedan veliki car i ja sam presrecam sto se druzim sa tobom =o)

 

Naravno, osoba koja me je terala da ovo gledamo je zaspala nakon 5 minuta filma, dok je bella swan u meni insistirala da odgledam do kraja nadajući se radnji

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

na kraju će da se uzmu ;oP

a ako si ti Bella, znači Suljo je robert patinson ;oD

 

@topik, usled podsećanja by Igzib, koliko je kristen stjuart iritnatna generalno, toliko je ove godine u sasvim solidnim filmovima

Still Allice sa Džulijen Mur koji sam već pominjao nekom prilikom

pa Clouds of Sils Maria sa Žilijet Binoš, isto dobar

i na kraju Cam X-ray koji je najlslabiji od ova 3 filma al daleko da je los, i ona sasvim solidno glumi hekšuli

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, zaboravio sam da spomenem Margeri iz Game of Thrones, jes na kašičicu, ali je odličan lik za razliku od ove plačipice, tačno se vidi u par scena da se suzdržava da skoči na nju i odvali je od batina :)

 

 

 

podizem ulog za 

 

zo8aIrg.jpg

 

[:p]

  • Upvote (+1) 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

THE THEORY OF EVERYTHING

 

theory_of_everything.jpg

 

Još jedan biografski film svesno ciljan na oskare, što ponovo podrazumeva da je masa tehničkih detalja iz radova Stivena Hokinga samo ovlaš spomenuta, pre svega kako bi potencirala privatnu stranu njegovog života (od svih radova i emisija, spomenuta je samo jedna jedina knjiga). Sa druge strane, sve ostalo odrađeno odlično, Edi Redmejn stvoren za ulogu, cela gradacija bolesti je detaljno i mučno prikazana, i čovek je ekspertski skinuo i mimiku i izgled Hokinga, a podjednako bitan element priče je i njegova supruga koja je paralelno prolazila kroz pakao sa njim (u trenutku kad glavni lik izgubi moć govora, stvara se svojevrstan vakuum u filmu, i upravo je njen lik taj koji odlično premošćava novonastalu dinamiku u filmu, i završava ceo taj segment na efektan i emotivan način pred kraj filma).

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Dao sam minus Rekiju prvi put u zivotu :(. Pa jeste The Guest trash film, to je i poenta. Mislim prvi put kad vidis glavnu klinku obucena je kao alisa u zemlji cuda mozes samo da predpostavis da ce otici u neku psihozu do kraja :D. Al da je film za svakoga, nije

racunaj da nismo vise drugari.

pa skinuo sam film po pipovom opisu, ocekujuci "sjajan triler", i sto je najgore prvih 40 min filma je i izgledalo kao da moze da ispadne solidan film (bilo je napetih/zanimljivih scena itd), a dobio sam trash film koji boli kolko je glup :D mislim ne smeta mi, zabavio sam se, ali sam missleadovan!

 

a pitanje za tebe, da u filmu nema tih stvari na koje se lozis (drive vajb), na sta bi ti licio film ? :D

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam i napisao da je film omaž 80im pre svega, i da ima gomilu "mana" koje nisu mane ako se posmatraju u tom kontekstu, zato je film tako i snimljen kako je snimljen.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

a pitanje za tebe, da u filmu nema tih stvari na koje se lozis (drive vajb), na sta bi ti licio film ? :D

Da baba ima muda bila bi deda! Ceo film se vrti oko motiva 80ih da nema njih ne bi bilo 70% filma, a jbg, ja nisam napisao da je triler nego crna komedija :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Заиста Реки, чак и да им сутра направиш сачекушу опет није thug, већ мафијашки, thug се не измотава и не игра такве игре, живи брзо, али зато кратко.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mockingjay, pa recimo dok su prva dva dela cak i bila ok (ocekivao sam twilight, a dobio "ok" film), ovo je ipak otislo u jebeni trash. Prvih 40 min tera na suze kolko je dosadno, dalje, samo bata može da obori avion jednim metkom iz tandžare (ili strelom ajde da kažemo), onaj peta je užasan smor, ma sve u svemu s.m.o.r

 

2 h nicega jbt,odgledao iskljucivo jer sam pogledao i prva 2 dela...katastrofa

Link to comment
Share on other sites

220px-What_We_Do_in_the_Shadows_poster.j

What We Do in the Shadows (2014)

sprdnja film, nije mi nesto haha smijesan ali je originalan i zanimljiv za pogledati

8/10

Novozelandski film, odiše suhim humorom, tipičan za kiwijance.

Svakako vredi pogledati, jer je retka komedija koja iskreno nasmeje čoveka.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...