Jump to content

SPLIT: Burger House


Recommended Posts

taj u pozeskoj na brdu. doduse, narucio sam susam pljeku, mozda nju prave sranje (ne vidim zasto bi, al' ajde), a sve ostalo im je kul.

npr, za tih 220 dinara mi pilece belo u goldysu zvuci kao mnogo bolja opcija.

 

jebem li ga, mozda im nije bio dan, mozda su stvarno precenjeni. znam samo da sam ocekivao totalno drugacije ukuse od onoga sto sam dobio, a pljeku nisam ni osetio, iskren da budem =/

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Dve smrti ljudima koji rade u ponchu rostilju u pozeskoj. Jeo sam jedno 20-30 puta tu, 3 puta je bilo ok, ostatak ili zagorelo meso ili zivo. Poslednnji put kad sam dobio ugalj od belog mesa, samo sam sam okrenuo i pitao da li su toliko retardirani da im jebeno meso svaki put zagori, na sta mi je radnica "pa jbg, desava se", pas im mater bezobraznu i nesposobnu

Link to comment
Share on other sites

taj u pozeskoj na brdu. doduse, narucio sam susam pljeku, mozda nju prave sranje (ne vidim zasto bi, al' ajde), a sve ostalo im je kul.

npr, za tih 220 dinara mi pilece belo u goldysu zvuci kao mnogo bolja opcija.

 

jebem li ga, mozda im nije bio dan, mozda su stvarno precenjeni. znam samo da sam ocekivao totalno drugacije ukuse od onoga sto sam dobio, a pljeku nisam ni osetio, iskren da budem =/

 

 

Dve smrti ljudima koji rade u ponchu rostilju u pozeskoj. Jeo sam jedno 20-30 puta tu, 3 puta je bilo ok, ostatak ili zagorelo meso ili zivo. Poslednnji put kad sam dobio ugalj od belog mesa, samo sam sam okrenuo i pitao da li su toliko retardirani da im jebeno meso svaki put zagori, na sta mi je radnica "pa jbg, desava se", pas im mater bezobraznu i nesposobnu

 

onda ja ocigledno ne znam za bolje... :) meni se svidja kod njih sto skoro uvek imaju nesto gotovo, i znam da je uvek sveza junetina, posto sam ljudima radio knjige svojevremeno, a i kad nemaju nesto gotovo, uvek mozes da se kaznis sa parcetom pice dok cekas :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@Ivan: fora je tome sto je mi je u to vreme trebao neki brzi has tu na brdu, a samo su tu oni blizini, bar sto se tice rostilja. Sreca pa mi vise ne treba, ali sam i ja bio retard jer sam kontao da ce biti kul klopa(kao sto je svi hvale) i da je meni zapala samo slucajno lose ispecena pljeka/belo, pa sam davao jos malo sanse da se poprave.

Link to comment
Share on other sites

Dino Burger koji je pomenuo Laki odmah u prvom postu je najbolji burger koji sam ja jeo kod nas. Meso je pravo, ukusno i sočno. Osim toga imaju i svinjska rebarca i valjda teleća. Veliki burger je 480, a malo 280 dinara. Veliki je dosta velik i dolaze pomfrit i onion ringovi uz njega. Odlični su dresinzi (!) i obavezno tražite da vam donesu sosove pride. Sva ostala mesta osim dajnera u Inter brigada mešaju meso sa svinjetinom (u kojima sam bio).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja sam seljak, pa moram da pitam, sta je dresing? ovaj prilog sto ide po pljeskavici? Onion ringovi su valjda kolutici od luka? Toliko mogu da razumem :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dino Burger koji je pomenuo Laki odmah u prvom postu je najbolji burger koji sam ja jeo kod nas. Meso je pravo, ukusno i sočno. Osim toga imaju i svinjska rebarca i valjda teleća. Veliki burger je 480, a malo 280 dinara. Veliki je dosta velik i dolaze pomfrit i onion ringovi uz njega. Odlični su dresinzi (!) i obavezno tražite da vam donesu sosove pride. Sva ostala mesta osim dajnera u Inter brigada mešaju meso sa svinjetinom (u kojima sam bio).

Не Боле, сосови су за ПАСТУ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali zar ti nije ocajno sredjen spolja/unutra?

Plus neprimanje kartica je za mene wtf??

 

Pa nekako je veliki prostor, pa se čini da nije megakul. Ali prati fazon koji su zapucali. Po meni bi trebalo da onaj deo gde je šank/kuhinja malo srede, ukrase, štagod.

 

Za kartice, verovatno neka muljaža, sređivanje u procesu i sl.

 

Ili gazde prosto hejtuju 2% Mastercardu i Visi, štaznam :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...