Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Е Вуду, јел имаш неко друго кућиште са напајањем да препоручиш у том рангу, у Емију немају ни једно од три понуђена од 420W, морао бих да чекам а било би добро да сутра то све имам? Све остало имају на стању.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce ti oni i sklopiti masinu za sutra? Ako oce onda ovo sto Vudu kaze, ako nece onda se iscimaj pa uzmi LC Power na nekom drugom mestu, realno su najbolja u toj budzetskoj varijanti. Mada realno tom kompu ne treba neko fensi napajanje, samo da ne riknjava brzo.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vudzi, kad će taj 960 GTX?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koju asus plocu (fm2+, ne mora asus ako ima nešto dobro u pogledu odnosa cene i kvaliteta) preporucujete za 7850k? ne treba mi milion faza i da je super za overklok, samo da je stabilna i da nije najjeftinija kršina.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

neću da bacam pare kad se ne igram, eventualno sad otpeglam GTA 5 (sad, gistro, martu) i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

GTX960 leakovi sugerišu da je tu negde sa R9 280, ali sa 100W manjom potrošnjom, da može da se kupi za tih $200 koliko sugerišu/priželjkuju da će da košta uzeo bi sutra odma. Šta mislite koliko će naši trgovci da zacepe prve nedelje ? 30k ?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Jebemliga. Za 30k mogu da kupim R9 280 i jače napajanje + da me boli kurac za kvalitet grejanja u Beogradu, ako bude preko te cifre mogu da me svi uključeni u proces od dizajna čipa, kartice, preko fabrikacije, pakovanja, distribucije, marketinga, izvoza, uvoza, veleprodaje i maloprodaje povuku za kitu al da prvo operu ruke  [:)] 

  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Jebemliga. Za 30k mogu da kupim R9 280 i jače napajanje + da me boli kurac za kvalitet grejanja u Beogradu, ako bude preko te cifre mogu da me svi uključeni u proces od dizajna čipa, kartice, preko fabrikacije, pakovanja, distribucije, marketinga, izvoza, uvoza, veleprodaje i maloprodaje povuku za kitu al da prvo operu ruke  [:)] 

povuci potegni iscupati ne mozes 

 

 

27 ips monitor ili 32' samsung tv ( full hd ) ?

 

Sta od ovoga za gaming ? :)

Uzmi u razmatranje i note4 ima velik i dobar ekran 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...