Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni to deluje kao ok resenje jer je ta raskrsnica uvek bila problematicna, sto zbog pijace, sto zbog toga sto ove bocne ulice imaju zapravo cesto i vise saobracaja od Nehruove koja se vodila s pravom prvenstva prolaza. Nasta se sve bacaju pare u ovoj zemlji ovo mi uopste nije problem. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ја кад сам први пут наишао на њ било је три ујутру и мој мозак је по аутоматизму одбацио да је та визуелна информација тачна и пребацио контролу на искуствено управљање, тако да замало нисам ударио у исти:)

 

А мени је скроз симпатичан лол, плус што је то тотално геј раскрсница на којој су заправо бесомучне гужве и мош се упуцаш у шпицу ако идеш кроз ову улицу нормалну на Мехурову. Још ако ош лево омг рофл ћао

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

onda su mogli i izmedju 44. i 70. kod piramide da stave :D

Па да, ту је исто слично

 



ne znam, malo je preveliki krug i samo jedno vozilo moze da udje u kruzni tok

Па откуд знам, и раније је практично ишло ''по једно возило'' јер се из толико трака скретало...

 

Мислим да је ту више поента у томе да овај што оће из 45. у дгра не чека сат времена, него да сви чекају по мало. Јер није ту гужва оно, стандардног градског типа, да има милион возила која стоје, него је више фазон у ''неправедности'' јер ови у нехруовој стално пиче, чак и кад им је црвено имају условно ако су из јурија гагарина. А док се сачека талас, накупи се гомила царева из те улице нормалне на нехруову и онда опет не могу да се реше јер их има милион и онда опет у круг.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

onda su mogli i izmedju 44. i 70. kod piramide da stave :D

 

Ja se nadam da je ovaj samo test primerak, pa da ce da primene i na ostale slicne ako se pokaze kao dobar, tipa 44. i 70, 70. i 70a i slicno. A slazem se s Duliom da je mnogo bolje za ove koji idu iz 45. bloka, zato mi je i ok, nekako je pravednije. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Оно што мислим да треба да додају су троуглови за сваки правац, пошто капирам да ће људи дуго да настављају по навици јер је кружни ток ''мали и небитан''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, malo je preveliki krug i samo jedno vozilo moze da udje u kruzni tok

 

prođoh danas, krenuli su da usecaju dve trake u kružni tok, sve će biti u redu

 

Оно што мислим да треба да додају су троуглови за сваки правац

i ovo su stavili

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam imao nesrecu da po prvi put iskoristim protivpozarni aparat koji je dosad samo blejao u kolima. Nesto sam isao u Mirijevo kod nekog rodjaka i tamo negde u tri lepe jos ja gledam da li me GPS lepo navodi tek vidim preko puta neki matori gori mu ispod haube na onom matorom Renou Espas ako se ne varam, a on uzeo neku valjda svoju kosulju pa gasi plamen tako sto bije po njemu. I stanem ja sad dok sam izvadio protivpozarni iz gepeka i prisao jos neki lik s jos jednim aparatom. Ono govance (i to je jos onaj valjda od 1kg, dakle solidno veliki po pitanju kola, nije onaj samo kao sprej) bukvalno radi samo 2-3 sekunde. I kao ugasi se plamen od ta dva, ali posle bukvalno minut ponovo bukne. I zaustavi se jos jedan lik i da nam jos jedan aparat, a u medjuvremenu je i zena od matorog nabavila neku kofu vode iz neke obliznje radnje pa smo i to posuli i konacno se ugasilo. Sve u svemu steta je solidna, ali makar nije izgoreo auto skroz....

 

Ono sto mi je fenomenalno sto dok smo se baktali tu s tim gasenjem jedno par minuta je proslo tipa 20-30 kola kojima ni na pamet nije palo da stanu [:(]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam imao nesrecu da po prvi put iskoristim protivpozarni aparat koji je dosad samo blejao u kolima. Nesto sam isao u Mirijevo kod nekog rodjaka i tamo negde u tri lepe jos ja gledam da li me GPS lepo navodi tek vidim preko puta neki matori gori mu ispod haube na onom matorom Renou Espas ako se ne varam, a on uzeo neku valjda svoju kosulju pa gasi plamen tako sto bije po njemu. I stanem ja sad dok sam izvadio protivpozarni iz gepeka i prisao jos neki lik s jos jednim aparatom. Ono govance (i to je jos onaj valjda od 1kg, dakle solidno veliki po pitanju kola, nije onaj samo kao sprej) bukvalno radi samo 2-3 sekunde. I kao ugasi se plamen od ta dva, ali posle bukvalno minut ponovo bukne. I zaustavi se jos jedan lik i da nam jos jedan aparat, a u medjuvremenu je i zena od matorog nabavila neku kofu vode iz neke obliznje radnje pa smo i to posuli i konacno se ugasilo. Sve u svemu steta je solidna, ali makar nije izgoreo auto skroz....

 

Ono sto mi je fenomenalno sto dok smo se baktali tu s tim gasenjem jedno par minuta je proslo tipa 20-30 kola kojima ni na pamet nije palo da stanu [:(]

 

Јбт, знам за једно 5 таквих случајева да крене ватра испод хаубе, што сам ја присуствовао, што су другари присуствовали и УВЕК је у питању био Рено, серем им се у инсталације...

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam imao nesrecu da po prvi put iskoristim protivpozarni aparat koji je dosad samo blejao u kolima. Nesto sam isao u Mirijevo kod nekog rodjaka i tamo negde u tri lepe jos ja gledam da li me GPS lepo navodi tek vidim preko puta neki matori gori mu ispod haube na onom matorom Renou Espas ako se ne varam, a on uzeo neku valjda svoju kosulju pa gasi plamen tako sto bije po njemu. I stanem ja sad dok sam izvadio protivpozarni iz gepeka i prisao jos neki lik s jos jednim aparatom. Ono govance (i to je jos onaj valjda od 1kg, dakle solidno veliki po pitanju kola, nije onaj samo kao sprej) bukvalno radi samo 2-3 sekunde. I kao ugasi se plamen od ta dva, ali posle bukvalno minut ponovo bukne. I zaustavi se jos jedan lik i da nam jos jedan aparat, a u medjuvremenu je i zena od matorog nabavila neku kofu vode iz neke obliznje radnje pa smo i to posuli i konacno se ugasilo. Sve u svemu steta je solidna, ali makar nije izgoreo auto skroz....

 

Ono sto mi je fenomenalno sto dok smo se baktali tu s tim gasenjem jedno par minuta je proslo tipa 20-30 kola kojima ni na pamet nije palo da stanu [:(]

Јел си измућкао апарат пре него што си кренуо да прскаш? Ти апарати треба мало да се истумбају да би добили пун притисак. Ја то нисам знао кад сам покушао да помогнем неком циги што му се запалио ескорт кабрио и исто је тако прснуло 2,3 секунде и ништа нисмо урадили... Изгорео му цео ауто :(

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi je fenomenalno sto dok smo se baktali tu s tim gasenjem jedno par minuta je proslo tipa 20-30 kola kojima ni na pamet nije palo da stanu [:(]

 

Velika većina nema PP aparate u kolima, pa onda nema ni svrhe da staju...A opet i strah od eksplozije plinčuge itd čini svoje...

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Јел си измућкао апарат пре него што си кренуо да прскаш? Ти апарати треба мало да се истумбају да би добили пун притисак. Ја то нисам знао кад сам покушао да помогнем неком циги што му се запалио ескорт кабрио и исто је тако прснуло 2,3 секунде и ништа нисмо урадили... Изгорео му цео ауто :(

 

Pa ne secam se da sam ga nesto specijalno muckao, ali mislim on je radio kako je i zamisljeno. Problem je sto je posle tog prvog gasenja nestao sav plamen ali je jos pucketalo onako i tinjalo dole nesto, da smo odmah sasuli kantu vode na to ne bi bio dalje problem, ali jbg kapiram da niko od prisutnih pre toga nije gasio pozar na kolima... 

 

Velika većina nema PP aparate u kolima, pa onda nema ni svrhe da staju...A opet i strah od eksplozije plinčuge itd čini svoje...

 

Pazi kad je meni matori posle rekao da se i on uplasio zato sto ima plin nije ni meni bilo svejedno :) Pogotovu sto znam da te plinove ugradjuju svakakvi lelemudi i ko zna kakve su instalacije. Opet kapiram da je morao bar jos neko imati protivpozarni aparat u kolima, ali mi nekako deluje da ili ih je prosto boleo kurac ili su bili u fazonu "zajebi ja to potrosim sad na tudja kola pa moram opet da kupujem za 1500 dinara"... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sinoc se pokacio na krv i noz sa ovim matorcima iz benda,

iznajedao banderu sa obe noge u nedostatku reci, jutros na desnu ne mogu da stanem, jedva dosao na posao, izgleda da mi se prikljestio neki zivac

 

jos sam ispalio ortaka iz detinjstva zbog celog sranja, i sad nece da mi se javi

 

pritom je juce sefica popizdela zato sto ja i jos jedna koleginica imamo po izvestajima po 2-3k vise poziva mesecno od ostatka cc-a, i sad ocekujem svu zlu krv ovog sveta, vrhunska nedelja, zaista vrhunska

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sinoc se pokacio na krv i noz sa ovim matorcima iz benda,

iznajedao banderu sa obe noge u nedostatku reci, jutros na desnu ne mogu da stanem, jedva dosao na posao, izgleda da mi se prikljestio neki zivac

 

jos sam ispalio ortaka iz detinjstva zbog celog sranja, i sad nece da mi se javi

 

pritom je juce sefica popizdela zato sto ja i jos jedna koleginica imamo po izvestajima po 2-3k vise poziva mesecno od ostatka cc-a, i sad ocekujem svu zlu krv ovog sveta, vrhunska nedelja, zaista vrhunska

 

To su te FAIL nedelje :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...