Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

oko 5 krenuo na posao , mrtvi mrak jos kisurina pada jedva na oci gledam parkiram se na parkingu kod plavog mosta kad ono mi neko kuca na prozor kad ono prodavacica ljubavi me pita hoces pusenje 1500 ili sex 2000 ;d elem jel moguce da za te pare daju usluge , pritom nije losa bila ;d

50-70

  • Upvote (+1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

oko 5 krenuo na posao , mrtvi mrak jos kisurina pada jedva na oci gledam parkiram se na parkingu kod plavog mosta kad ono mi neko kuca na prozor kad ono prodavacica ljubavi me pita hoces pusenje 1500 ili sex 2000 ;d elem jel moguce da za te pare daju usluge , pritom nije losa bila ;d

90 - 110 :c

Link to comment
Share on other sites

Belorepan na nebu iznad Kalemegdana
 
Mužjak i ženka orla belorepana su pre tri godine iz Pančevačkog rita doleteli do Velikog ratnog ostrva i na toj dunavskoj adi svili gnezdo i dobili prinove.
 
 
i sad komentar, nerealno bi bilo da ovo nije trol, ako je lik stvaran i ozbiljan, prestaću da se smejem ko kartmen kad je video roditelje ben afleka.
 

 

Trazim ispravke od eksporta koji poznavaju ove PTICE .Mislim da je ova PTICA -ORAO amerikanski nacionalni SIMBOL i ameri ga nazivaju BOLD IGOL a on pretezno se nalazi na SEVERO ZAPADNU ameriku KANADU pa cak dostize do ALJASKE a pretezno je veliki lovac na RIBU koja se zove SEMEN ispravite me ako sam pogresio .Pa se pitam da nisu ameri doveli ovu PTICU GRABLIVICU u nas BEOGRAD da vrsi nekakvu nihovu SPIUNAZU DGEIMS BOND.
Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa to, uglavnom fino sam se nasmejao, zato što je dobra vest i onda čitam komentare i iz vedra neba izleti ovo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nema preloma, sjebao samo tetivu

success_baby.jpeg

zivim bez ligamenata na skocnom zglobu... polomio bih sam sebi nekoliko kostiju samo kada bih mogao da povratim ligamente...

Nemoj samo da ubijaš miševe po kraju, ko će onda ići na radovu tribinu?

AJDE BRE LOMI BOKSERA IZ JAJINACA

PLACEM!!!

dobi mamu ti jebem [roflmao]

lepo kad vidis da se upeco, stavis ga u kesu, izadjes napolje i bacis kesu u kontejner i gg

 

poenta je da je sve vise ljudi nenormalno, drugar cisti tanjir iz kog je on jeo i oce da povraca jer rukom prelazi preko ostataka hrane, oce da povraca kad gleda mog kera dok kenja, na rostilju sleti osa na meso covek trci preko stola u kucu, ovaj otvara topik da ubije pauka velicine musice

 

dokle bre ljudi

DO KLE

ja sam gadljiv na insekte jako... ono mrzim rostilj zbog muva govnara... :P ker mi jede is usta... hranio sam lame usta na usta, ali insekti... jbg mozda da me dulio preslisa da skapira gde sam sjeban...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...