Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

iznajmio sa bratom danas kvad da se zajebavamo celo popodne i iziveli se kvalitetno dok se nisam slupao u bloku... da izbegnem direktan sudar  skrenem i sa boka ostetim dva auta... da nisam nosio kacigu zavrsio bih u kovcegu

u svakom slucaju ja sam kriv i kazna mi je od 6-20k, i nekih 100e da popravim ovaj cetvorotockas

 

au, tezak smor ... a odsteta za ta dva automobila? ili to pokriva osiguranje?

Link to comment
Share on other sites

iznajmio sa bratom danas kvad da se zajebavamo celo popodne i iziveli se kvalitetno dok se nisam slupao u bloku... da izbegnem direktan sudar  skrenem i sa boka ostetim dva auta... da nisam nosio kacigu zavrsio bih u kovcegu

u svakom slucaju ja sam kriv i kazna mi je od 6-20k, i nekih 100e da popravim ovaj cetvorotockas

 

pa jebo te ovo je za svaku stranu ovog topika :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam se opet zaljubio, idem da se upucam u koleno

El u onu Strokanovu? :) Krivo li je more?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Nekim čudom sam zaspao sinoć oko 11 i nešto dok sam čitao neke pripovetke, iako sam juče prespavao pola dana, tako da evo probudio sam se u 5 i nešto solidno odmoran, valjalo bi učiti sad.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pokriva osiguranje

dzaba sam radio celo leto :/

 

al' se nisi džaba kupao :/

 

jebi ga, izindijanisao si se, realno. kad ste već iznajmili kvad što ga niste vozili negde van puta, pogotovo ako vam je to prvi put?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

al' se nisi džaba kupao :/

 

jebi ga, izindijanisao si se, realno. kad ste već iznajmili kvad što ga niste vozili negde van puta, pogotovo ako vam je to prvi put?

i jesmo ga vozili i poslednjih sat vremena reko ae po bloku malo da se provozikamo i da polako zavrsavamo i ko za kurac desi se sta se desi... mora se i ova skola proci...

Link to comment
Share on other sites

i jesmo ga vozili i poslednjih sat vremena reko ae po bloku malo da se provozikamo i da polako zavrsavamo i ko za kurac desi se sta se desi... mora se i ova skola proci...

aha, moraš znači da imaš neki sudar, čisto da bi prošao sve u životu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...