Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

i tebi je dzaba sto jebeš, ne vredi.

aeheaheaea, samo nas zezaš, ti si kul heaaaa

neka ostane ovaj post kao jos jedan prilog prodaji svog hw. post je upucen saljivdziji deiju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

s tim što je varijanta slatkasti roze

 

Sad ozbiljno, to sa vinima je samo stvar ukusa, nisam rekao da pijes bermet sto bi bilo ekvivalent burek i koka-kola. Inace pogledaj malo po netu sta ide uz lososa i videces da mnogi preporucuju roze. Ivke stvarno ne znam cemu taj wine-police trip...

Link to comment
Share on other sites

okej, lepse zvuči wine police, nego debil police :=)

 

P.S jedini koji zna da sprema lososa sam ja. Otvoricu jebeni restoran specijalizovan za lososa i jebeno zaraditi milione. 



U Iguani imaju sad neko novo jelo losos preliven nekim sosom od kokosovog mleka valjda i jos necega, meni se svidelo dosta, eto vam preporuka za lepu veceru, ispruzi se i za jednu Varijantu i za 5k mozes da iskazes svoje emocije.

 

Somilijer, gnocchi, gorgonzola, parmezan. Aceto balsamico, monnini

 

hehe, kad se vrati sa mora pa otvori spoiler, dozivece nalet besa :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Inace pogledaj malo po netu sta ide uz lososa i videces da mnogi preporucuju roze. Ivke stvarno ne znam cemu taj wine-police trip...

 

ne bih da produbljujem tematiku koja zanima 0.1% foruma a ostatak opasno iritira, ali pokušaj manje da gledaš na internetu a više da slušaš svoje nepce kad uparuješ hranu i vino :)

Link to comment
Share on other sites

miki je čuo onu glasinu da postoji ovde neki topik gde se kače slike riba, ali čak i kad bi postojao ovo ne bi bio taj.

 

miki pandurčina !

pa ti si car!!! molim te reci mi sta me je odalo?? da znam da ne napravim istu gresku na drugom profilu...

Link to comment
Share on other sites

de si tjiro sto godina, kad cemo na pivo/rakiju/drogu/kurve!

 

Evo, bleja! :D

Kurve? Da budemo realni ja bih fejlovao i prcanje kurvi a alkohol ne smem. :D

Ajmo bolje jednu Dotu da odigramo k'o drugari, tu sam solidan! :D

U Iguani imaju sad neko novo jelo losos preliven nekim sosom od kokosovog mleka valjda i jos necega, meni se svidelo dosta, eto vam preporuka za lepu veceru, ispruzi se i za jednu Varijantu i za 5k mozes da iskazes svoje emocije.

 

jnx2d.gif

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...