Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Јуче сам видео неког лика у белој Харон мајици у 25. Ушао на Богословији, изашао код Новог гробља. Нисам се јавио, офц.

  • Upvote (+1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

hijao sto volim karaburmu

 

cujem neko tutnjanje, pogledam kroz prozor gazda prodavnice iz zgrade juri nekog, lik zadje za zgradu, ja odem na prozor koji gleda na drugu stranu vidim lika(klinca) kako bega preko brda. otvorim prozor pokazem gazdi  u kom pravcu je pobegao, pitam sta je ukrao, kaze gazda ukrali su gajbu limuna :D ALI

liku je spala patika tacno ispod mog prozora dok je bezo, i gazda je uzo :D posle gazda otisao, dolazi drugi manji klinac da izvidi situaciju i pronadje patiku :D dobija instrukcije od ovog bez patike preko mob-a, na kraju se pridruzi i on potrazi za patikom. uglavnom do jaja mi je sto je gazda konfiskovao patiku jer ce je dobiti nikad nazad, posto je taj gazda malo zajeban lik (jednom je pritvorio jednog lopova u prodavnici i pretio mu pistoljem, a jednom je nekom cici razbio glavu stanglom :D )

 

C

 

S

 

B

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

epilog

 

klinac je dosao da trazi patiku, gazda mu rekao da je isekao i bacio u kontejner (ne znam zasto ga je nije izlomio :D ), klinac reko dobro izaso i nogom razvalio staklo na frizideru i pobego, bila policija, rekla gazdi ako hoces mozes da podneses prijavu protiv n.n. lica :D

Edited by Hrist
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Koji smor od dana. Nesto sam krenuo da zavrsavam obzirom da nije vruce i u celom tom cimanju me na komandi startuju 4 grobara (ja nosio delije sever maju) i pocinju da me smaraju da im dam maju, ja tu uletim u svadju sa njima, na kraju me napadnu naravno, na kraju san dohvatio neki kamen, zabo jednog u glavu i pobegao.

Epilog cele price: http://db.tt/YasVYY3z

Sad moram da se cimam po lekarima bezveze :(

  • Upvote (+1) 2

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...