Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

ja nisam teatralan kao pera, ali nama bi beton liga bila najbolja opcija... (ako izuzmemo varijantu u kojoj bi se neki seik/sultan isekao na bivseg sampiona sveta) steta za nas sto je uefa ozbiljna organizacija, za razliku od fibe, tako da nema izvlacenja...

imam osecaj da bi kombinovani sastav rur-a mogao da istrci na marakanu i da niko ne primeti razliku... :/

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Ja sam već rekao, trenutno najvrednija stvar koju FK Crvena zvezda ima je zemljište (16,5 hektara) i jedini spas pod uslovom da se uradi ozbiljna rekonstrukcija u samom klubu je prodaja zemljišta (što mora da se omogući prvo zakonski) izmeštanje trening centra na periferiju grada i da se ostavi samo stadion na kom bi se igrale utakmice. Od para dobijenih prodajom zemljišta uraditi trening centar a ostatkom platiti dugovanja, skinuti hipoteku sa stadiona i pokušati onda sa većim dugoročnim kreditom (uz grejs period) refinansiranje. Potpuno se okrenuti omladinskoj školi uz striktna ograničenja u visini ugovora za prvotimce, povećati stipendijske ugovore deci, smanjiti broj zaposlenih i redukovati plate pojedincima... Samo tako klub može da se vrati pod uslovom da se na neki način (što je po meni u našoj zemlji nemoguće van privatnog sektora) posluje "domaćinski".

 

Eto, lupajte mi minuse ali ja samo to vidim kao način za izlazak iz ovog sranja.

...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam već rekao, trenutno najvrednija stvar koju FK Crvena zvezda ima je zemljište (16,5 hektara) i jedini spas pod uslovom da se uradi ozbiljna rekonstrukcija u samom klubu je prodaja zemljišta (što mora da se omogući prvo zakonski) izmeštanje trening centra na periferiju grada i da se ostavi samo stadion na kom bi se igrale utakmice. Od para dobijenih prodajom zemljišta uraditi trening centar a ostatkom platiti dugovanja, skinuti hipoteku sa stadiona i pokušati onda sa većim dugoročnim kreditom (uz grejs period) refinansiranje. Potpuno se okrenuti omladinskoj školi uz striktna ograničenja u visini ugovora za prvotimce, povećati stipendijske ugovore deci, smanjiti broj zaposlenih i redukovati plate pojedincima... Samo tako klub može da se vrati pod uslovom da se na neki način (što je po meni u našoj zemlji nemoguće van privatnog sektora) posluje "domaćinski".

 

Eto, lupajte mi minuse ali ja samo to vidim kao način za izlazak iz ovog sranja.

koji si Bog ekonomije

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vozi terza to sranje... 

pa u pravu je čovek, i jeste sranje :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

problem je ko bi kupio to zemljiste u ovom trenutku, jer imamo problem sa viskom kapaciteta poslovnog prostora ( a donekle i stambenog). Ako bi ga i prodali, bilo bi za mnogo manje pare nego recimo 2006te ili 2007me.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

alo ljudi, ako Coki muljara nije uspeo da bilo sta sredi, o cemu dalje da pricamo?

A btw, kazna UEFA (iako ne bih voleo da se to desi) je najbolja stvar koja moze da nam se desi, jer ce se tim svakako rasprodati, a nece biti potrebe za dovodjenjem ne znam ni ja kakvih pojacanja, nego udri od sledece sezone sa klincima i to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Katic dva puta sutira slobodna masi tako da ne bude ni blizu, Simonovic takodje(suter ej!), Tadija isto ogroman promasaj sa slobodnog, nema to veze sa trenerom, nesposobni su.

 

 

 

edit

malo sam pod utiskom naravno da ima uloge trenera tu i naravno da nisu toliko nesposobni ali mi je neverovatno ovoliko airball-ova(nelson,blazic)...

 

 

edit2

evo opet masi rasko oba slobodna

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

49:20 :)

https://www.youtube.com/watch?v=q8YTbDUDXn4

Sta prica ovaj od 49:21?

"Najzasluzniji za osvajanje titule je "Kokeza" "igraci uopste nisu zasluzni za ovu titulu"

Pa ko je igrao i davao golove, spremacice i redari?! Koji su ovo debili majko mila.

U slucaju da se rasprodaju svi a vrlo verovatno da hoce, mi nemamo sta da trazimo u kvalifikacijama za LS. Mi nema sanse da prodjemo drugo kolo.

Nesposobna nam je uprava i opet na sve nacine pokusavaju da smire strasti i da nastave po starom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...