Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Nija mi samo jasno kako neko ko sebe smatra navijačem Crvene zvezde može da poželi svom klubu tako nešto (kaznu uefe). 

 

edit:

 

Pirun, upravo to sam hteo da napišem ali sam prećutao da bi izbegao dalje prozivanje i etiketiranje. Svako od Vas ima nekog druga ili rođaka koji se bavi ovim ili onim ili je agresivniji od ostalih ali dokle god je Vaš onda je ok i on je pozitivno lud lik i generalno ok a kad se radi o nekome koga ne poznajete onda se zgražavamo što tamo neki njegovi prijatelji osećaju potrebu da se oproste od njega na ovakav način. 

nisam im ja zamerio sto su isli na sahranu ffs... vec sto se odaje pocast "o mrtvima sve najbolje" zajedno sa jadnicima iz obrenovca...

Link to comment
Share on other sites

Zaboravili ste da spomenete i Miću Vraneš (nekadašnjeg finansijskog direktora) za koga je isto bilo pozvano na minut ćutanja.

 

A što se tiče "pravih" i "nepravih" navijača ja stvarno nisam siguran o čemu Alisa govori. Uvek je bilo ultrasa i uvek će ih biti, Engleska, Nemačka, Turska, Grčka, Rusija, bilo ih je 80tih, 90tih, biće ih i za 10, 20, 30 godina, nije ovo samo Srbija i samo Crvena zvezda već pričamo o fudbalu, stadionima, navijanju i o nečemu što je postojalo, postoji i postojaće dokle god je fudbala. Na državi je da kanališe i ograniči ponašanje ultrasa ali daleko od toga da će ih ili da ih je bilo gde ugasila i iskorenila (niti treba to da uradi). Na stadionu imate severnu tribinu, imate zapad, istok, vip galeriju, vip1,vip2, 5 zvezdinih zvezda, medija centar pa lepo svako može da nađe kutak za sebe gde će uživati u utakmici. Niti je neko bio ugrožen time što su skandirali tim ljudima niti su vređali bilo koga. Zašto ne spomeneš koliko je para sakupljeno za pomoć stradalim u poplavama?

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

u, al si mi rekao, "ne tera te niko"

 

komentar u rangu onoga pred svake izbore "ako nisi glasao, nemaš pravo da komentarišeš"

brate kapiram tvoje razocarenje i sta vec ali dodjes i kazes da bog da ispali i kao sve je kul, valjda kapiras sta me je isprovociralo :)

Link to comment
Share on other sites

Doco nisam ni rekao da je ispravno što se sa razglasa poziva na minut ćutanja i za njih, i što igrači nose majce sa njegovim likom pre početka tekme... Odavno takve "vodje" vode glavnu reč u klubu...

 

nisi rekao da je ispravno ali si rekao da nemaš ništa protiv toga. je l' to znači da nemaš ništa protiv stvari za koje misliš da su neispravne ili je nešto drugo po sredi? :D

 

@voo u koliko klubova na svetu "navijači" imaju mesta u skupštini i pitaju za praktično sve u vezi sa klubom? u koliko klubova na svetu "navijači" primaju platu? jedno je biti ultras i ložiti se na te priče, potpuno drugo je biti okoreli kriminalac koji bi okrenuo leđa klubu prvi put kada ne bude imao interesa a prilično sam siguran da bi ovi to uradili.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@pirun pa to što možeš da razumeš zašto neki ljudi žele da mu daju počast ne znači da je to ispravno i da je ok da preko zvaničnog ozvučenja klub poziva na minut ćutanja za nastradale u poplavama i ova dva ubijena mentola.

 

@voo evo ja smatram sebe navijačem crvene zvezde i želim da dođe neka komisija i da nas šutne u beton ligu, razjuri ovu stoku u upravi i na tribinama pa da vidimo onda koliko bi tih "pravih" zvezdaša dolazilo na utakmice ubuduće.

 

edit: dodatno moram da se složim da sam primetio da pera često banjava na teme sa tim "nemate vi pojma, sve je to kurac, ja znam" pričama, kao da ih nismo prežvakali sto puta. iako se u ovom slučaju slažem sa njim potpuno :)

Doca je sve lepo objasnio, nek nas šutnu u beton ligu, da igramo sa klincima, i ja ću svake nedelje da dođem na tekmu sa drugarima

 

a ovo, ja znam priče i sl, ja prvo ne banjavam na teme, jer sam na sportu najredovniji uz Stanka, Gruju, Docu i sl. Takođe sam ubedjen da sam od pola ovih internet konana na topicu i dalje gledao više tekmi Zvezde u zadnjih par godina kad nismo uzimali titule, i znao i koje igrače dovodimo, i gde su ranije igrali dok još se nije ni čulo za njih pre zvezde i sl. 

 

@trn: ok, iznerviralo te je, ali šta misliš, koji scenario sad sledi? Prvo natezanje do roka sa uefom kako je sve teško, kako ćemo jedva dobiti licencu, onda dobijanje licence, onda prelazni rok gde ono što vredi odlazi, a dolazi nam neki novi šoder, uprava koja prvo obećava CL, pa posle ispadanja u trećoj rundi obećava LE, onda ostajemo bez svega toga u avgustu, ali naravno opet titula je prioritet, i još jedna sezona jurnjave sa grobarima gde uprave sa svojim političarima jure ko će više tekmi da zatvori sa sigurnih 6 bodova. Jel to fudbal i sport? Ako vama jeste, slobodno se radujte, i izvinjavam se svima što vam kvarim "radost" i što vam rušim sneška

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisi rekao da je ispravno ali si rekao da nemaš ništa protiv toga. je l' to znači da nemaš ništa protiv stvari za koje misliš da su neispravne ili je nešto drugo po sredi? :D

 

Rekao sam da nemam ništa protiv pozdrava sa severa , ne sa oficijalnog razglasa. 

Link to comment
Share on other sites

Doco, kaži mi koji navijač je na platnom spisku? Što se tiče skupštine, bili su izbori za skupštinu, svako sa sakupljenim potpisima je mogao da se kandiduje i bude izabran. Verovatno si mislio na zagarantovana mesta u skupštini koja imaju veterani, radna zajednica i navijači? Isto nemam ništa protiv toga da navijači imaju svoje predstavnike u skupštini kluba i da mogu da učestvuju u njenom radu. Ako su krimosi onda neka budu u zatvoru, nemoj da kriviš klub za stvari koje nemaju veze sa njim.

...

Link to comment
Share on other sites

Pa ne zivim u lalalendu da ne znam sta sledi, isto ono sto svake sezone dolazi(daj boze da nismo u pravu, ali znamo svi kako ide) i nemam puno razlicit stav od tebe ali nisam jos dosao do tog stadijuma da tako nesto zelim, ne kazem da nece doci i do tog stadijuma skoro. Po mom misljenju je preterano bilo, a dokle god drugi vide korist u Zvezdi nece doci do toga da ispadnemo u beton ligu itd itd

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam da nemam ništa protiv pozdrava sa severa , ne sa oficijalnog razglasa. 

 

aha, nisam te razumeo onda, izvini.

 

Doco, kaži mi koji navijač je na platnom spisku? Što se tiče skupštine, bili su izbori za skupštinu, svako sa sakupljenim potpisima je mogao da se kandiduje i bude izabran. Verovatno si mislio na zagarantovana mesta u skupštini koja imaju veterani, radna zajednica i navijači? Isto nemam ništa protiv toga da navijači imaju svoje predstavnike u skupštini kluba i da mogu da učestvuju u njenom radu. Ako su krimosi onda neka budu u zatvoru, nemoj da kriviš klub za stvari koje nemaju veze sa njim.

 

ne znam odakle da počnem da ti odgovaram sada.

ovo je kao ono kad svi znamo da mlađan dinkić krade i laže i onda dođe neki partijski bot sa rečenicom "IDI PRIJAVI POLICIJI AKO SI TAKO SIGURAN" sa sve "A ŠTO SE TI NE KANDIDUJEŠ I POBEDIŠ NA IZBORIMA AKO SI TAKO PAMETAN". je l' treba da ti objašnjavam čime se sve bave "navijači" pod parolom da su oni tu isključivo da vode navijanje, nemoj da me zajebavaš jebote :D

 

a na poslednju rečenicu sam umro od smeha :D

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nije nego ni jedan od vodja navijaca nije na platnom spisku kluba. A za skupstinu nisam rekao "zasto se ti ne kandidujes" vec sam samo odgovorio na koji nacin bilo ko moze da udje u istu. Pa upravo zbog tog umiranja od smeha na poslednjoj recenici se uopste i raspravlja na ovu temu.

P.S. mesto u upravnom odboru nije placeno.

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

jebiga, ni ti ni ja nemamo skeniran platni spisak pa da dokažemo svoje tvrdnje ali ako pogledaš malo u kakve sve poslove i odluke se isti ti navijači upliću skontaćeš da to nema nikakve veze sa fudbalom i crvenom zvezdom već su čisti interesi u pitanju.

 

hajde da se složimo da se ne slažemo i da ne raspravljamo više o nečemu o čemu smo raspravljali više puta :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nija mi samo jasno kako neko ko sebe smatra navijačem Crvene zvezde može da poželi svom klubu tako nešto (kaznu uefe). 

то могу само они који највише воле свој клуб.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Daće bog da nas UEFA kazni (a verovatno neće, jer će Gazprom da iskešira ili ko već da vidimo te kvalifikacije za CL) pa da se ne brukamo u kvalifikacijama

 

Izgleda da su nas kaznili zabranom igranja evropskih utakmica (još nezvanično). Sad možeš mirno da spavaš...

Link to comment
Share on other sites

Terzić rekao ortaku.

Terza došao da kupi škodu rs pa ti rekao?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://www.zurnal.rs/2014/05/30/tomislav-karadzic-zvezdi-novi-rok-do-utorka/index.html

 

Nije mi jasno kako ćemo regulisati obaveze kad je račun u blokadi, kredit, pozajmica? Kako izvršiti plaćanje ako  račun ostane u blokadi a za realizaciju akreditiva (inostranstvo) u najboljem slučaju treba 6 dana... Jedino da se nekim čudom ukloni blokada računa koja je pozamašna (202.422.385,85)

 

Mislim, nadam se da ćemo nešto uraditi po tom pitanju ali deluje mi veoma, veoma teško...

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...