Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Taj Nelson je stvarno bio dobar, a ove sezone je mnooogo ispod svog nivoa. Katic takodje, decko se bas bas raspada, a o Simonovicu, kao jednom kapitenu koji baca air-ball u odlucujucim momentima meca, ne znam sta da kazem.

Mislim da ovo stvarno moze da bude solidan tim i da igru dobru kosarku, samo da se ova trojica malo trgnu i pocnu da igraju svoju igru. Mislim, moze ovo opet da bude "paljenje" posle pobede u gostima, ali definitivno da ovaj tim ima potencijala.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da na prvom mestu treba trener da se zameni (što izgleda da se neće dogoditi). Katić je odigrao svoje za svoju karijeru, eurobasket ga je u potpunosti istrošio, i mislim da nije on više taj kvalitet za Evroligu (može da igra protiv ovih boranija ekipa poput Olimpije itd).

 

Nelson napokon da igra kako valja, nadam se da će nastaviti i dalje tako. :)

:v

Link to comment
Share on other sites

Нема ко да дође а да не кошта много :) То је проблем :)  У Звезди су се одлучили да форсирају Радоњића и то је ок :) Он никада није водио велики клуб нити је водио екипу у еуролиги .Треба имати стрпљења :) Катића не треба отписивати јер је сезона тек почела...имао је повреду која га је пореметила :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja se slažem sa Kalijem, dobro je da izguraju Radonjića, iako se čini sada kao loše rešenje. Po meni on ima i blistave, ali i katastrofalne trenutke, ali ne zaboravite koji su nas sve biseri vodili tokom godina

Katić isto, drugačija je situacija, prošle godine je došao kao treći centar, nije se ništa očekivalo od njega, a sad svi očekuju da automatski sabija. Plus, igrao je EP, imao je povredu, da on bude pola onoga od prošle godine, ja sam više nego zadovoljan, a od ovoga sigurno može bolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni kod zvezde nije jasno kako to da konstantno imaju periode tokom utakmica kada bukvalno zaborave da hodaju i to ne par igraca vec cela ekipa. U napadu se sudaraju, ispadaju im lopte i erboluju i promasuju zicere, dok u odbrani ne mogu da isprate 2 dodavanja a da ne ostane neko sam. I to se desava vec 2 ili 3 sezone. Sto je najcrnje ti periodi su uglavnom cele cetvrtine. Ne znam bogomi

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

kakav sport, takva i LŠ

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Није Рашко ту ништа крив.

Очигледно је Радоњић форсирао игру на њега, то што он игра лоше је друга прича. Мислим да би Боби издоминирао ту...

То и оне глупе изгубљене лопте у последњих пет минута су коштале Звезду победе, а лагано су могли да добију данас.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ajmo moralisanje o nasoj kosarci u kompletu dok FMP pa potom prava Zvezda prvi ulaze u jadransku ligu. poz

Makabi se desava Srbiji zbog slabe konkurencije, Vesica and co u Zvezdi, etc

Lepo vam je rekao debeljko, trenitrajte par godina, pa mozda osvojite nesto.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...