Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

presjajna utakmica Zvezde, sve je funkcionisalo kako treba realno, i oni nisu mogli da isprate ritam sa onim trojkama, moralo je i to da strane. Šilba će oterati ukoliko ne popravi učinak u narednim utakmicama, jer ne vidim njegovu svrhu više, svi ostali igrači su počeli da melju, on propao skroz.

:v

Link to comment
Share on other sites

Navijanje je bilo solidno, ali ne i sjajno. Nekako nisu ni navijaci bili nesto napaljeni...

Sto se igre tice, ne znam sta da mislim. Ubacili smo 105 poena i zato pobedili, bas nas je htelo. Opet ona prica kako je Vukoicic igrao mnogo poena, a Radonjic vise forsira odbranu. Pa do kurca ova odbrana kad svaku utakmicu primamo preko 80 poena, cak i kod kuce. 

Naravno, prezadovoljan sam ja sto smo pobedili, sjajno je to, ali moramo da naucimo da igramo tu odbranu ako mislimo da uradimo nesto vise u Evrokupu i da pariramo Partizanu u domacem prvenstvu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Malo je i igrao, svega 12 minuta...

Јер док је он био у игри Билбао је дисао за врат звезди :) 

Звезда је имала фанстастичан проценат шута за 2  мислим даје 75% тако да не може се говорити о томе да је звезду хтело већ да је пробушила рекет Билбаа :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, očigledno je da je Šilb u padu forme, ali je on u oktobru i novembru kad su drugi bili kurac (Simonović, Nelson, pa i Dženkins donekle) bio najbolji igrač. Neka on proradi tamo u aprilu, i ja sam zadovoljan.

 

Evrokup me previše ne zanima, jer mislim da ne možemo da ga osvojimo, tj da odigramo sve dobro do kraja, jednostavno nemamo iskustva, tako da je bolje da ispadnemo ranije nego npr tamo u 1/4. Ali naravno, dobra igra, to ne treba zaboraviti, ipak je Bilbao ok evropska ekipa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Шилб има проблем да се уклопи у стил европске кошарке  :) Игра без одбране а у нападу трчи и пуцај . Играо је у Француској и  где таква игра пролази . Овде не може тако и њему пада самопоуздање :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, očigledno je da je Šilb u padu forme, ali je on u oktobru i novembru kad su drugi bili kurac (Simonović, Nelson, pa i Dženkins donekle) bio najbolji igrač. Neka on proradi tamo u aprilu, i ja sam zadovoljan.

 

Evrokup me previše ne zanima, jer mislim da ne možemo da ga osvojimo, tj da odigramo sve dobro do kraja, jednostavno nemamo iskustva, tako da je bolje da ispadnemo ranije nego npr tamo u 1/4. Ali naravno, dobra igra, to ne treba zaboraviti, ipak je Bilbao ok evropska ekipa

 

pa i ne mora, ako ciljas na umor..

posto, koliko sam primerio, radonjic sada igra sa 11 igraca u rotaciji, sto je sasvim ok, dosta odmara igrace :)

Link to comment
Share on other sites

ne na umor, nego da iskara grobare kad zatreba :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Са које планете сте ви пали :) Како би Шилб помогао овде ?!:) Својом одбраном ?:) или можда јер он може да да 20 поена ! Па може и Вук Радивојевић да да 20 али то не значи да може сваку :) Шил би само одмогао ....Звезда је грешила и није имала шут са друге стране екипа из Русије је имала одличан шут и то је то . У пиониру ће их прегазити и крај....такође Марјановић не може да и гра против оваквих противника осим у зони а зона се управо игра када желиш противнику да пустиш шут јер те је пробушио улазима што јелте овде није био случај :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...