Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Kako sam se iznervirao kada je onaj mamlaz bacio patike u teren.... jos se lik smeje onako pederski i izigrava nekog retarda. Jebes mi sve ako je to uopste navijac Zvezde, imam osecaj da je neki kompleksas koji je kupio kartu samo zato da bi naneo sto vecu stetu Zvezdi.

Btw, tekma je bila odlicna!

Lik je bio bukvalno mrtav pijan ili drogiran. Problem je sto ga obezbedjenje nije izlomilo i isutiralo napolje nego su se nesto rapravljali sa njim, pa je on jos jaknu krenuo da skida i baca i duks. Neverovatno kakvih sve idiota ima.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Organizacija naravno 0. Od samog prilaza Areni pa do dolaska do prvog dela stepenista gde je cekao kordon pandura opsti haos. Panduri pustaju po dvoje i trebalo nam je 20 minuta samo taj prvi deo da prodjemo. Kod drugog dela, na samom ulasku u Arenu jos veci haos.. Jedva sam mogao disati. Redari su totalno nesposobni i moglo je da se udje glat bez karte i da se unese kol'ko ti volja baklji (sva sreca pa niko nije uneo). Sto se tice same tekme, otvorili smo je katastrofalno. Nekako smatram da su se pomalo i usrali atmosfere i Arene ( pionir je ipak keva). Kasnije nekako i uhvatili prikljucak pa cak i vodili al' dzaba kad je brdo zicera promaseno. Sto se tice Bobija Marjanovica. Covek bi sam trebao, pa i morao da ubada sve sto se ubosti moze u reketu i da uhvati sve i jednu loptu. Ono sto je on odigrao sinoc je prosecno pa i delimicno ispod proseka. Verujem da ce igra u nastavku biti mnogo bolja.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ocekivao 20+, iskreno.

Kako je bilo, na kraju smo i dobro prosli. Ali meni zaista nije jasno sta se dogadja tim igracima. Onaj Silb decko ne ume da trci, njemu nije mesto u sportu. Odbrana nam je dosta losa, preuzimanja totalno konfuzna, a jedan plejmejker Nelson dva puta baca air-ball. Dalje, pridjemo na 5, Radonjic proziva zonu, a Makabi u tom trenutku ima 6/11 trojke, kasnije su imali 10/16. Onda ono kad smo prisli na tri, glubi Jenkins se izmajmunisao posle tog kosa, umesto da igra odbranu i da spreci narednih 7 poena za 1 minut.

Mislim, to su sve neke nebitne stvari, odnosno sitnice, koje zapravo pokazuju koliko smo mi neuigrani. Ja verujem da taj Silb ima neki kvalitet, da ovaj Jenkins moze mnoooogo vise, Nelson isto, itd... ne verujem da su to limitirani igraci i da oni ne znaju, vec jednostavno imamo LOSEG trenera, koji opet krpi ekipu pomocu nekih individualnih kvaliteta, a ne timske igre. 

Partizan ce nas opet izdominirati, ne mora Bertans ni da im se vraca.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nepotrebno zakuvavanje situacije. Sad ce klinci da se naloze i da prave sranja u revansu... Nisu samo nas prozivali i Barsu su pa nikom nista a ovde su digli frku do tacke usijanja. Treba nama drugi trener i da se Nelson sabere.. Realno, Bobi nas vadi u svakom smislu..

Link to comment
Share on other sites

lal... umesto da se spremaju da ih izgaze u beogradu, a na kraju da im puste logopede  "we are the serbs", oni se vredjaju kao babe... uostalom transparent je na mestu... da nije standradan transparent bilo bi jos bolje... pa englezi su crnogorcima pevali small town in serbia, you are just small town in serbia... dobar troll, nista uvredljivo...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, Dauda jeste bio u ofsajdu, ali ne utiče na igru, a koliko znam po pravilu ako igrač ne utiče na igru ne svira se ofsajd

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali Dauda u ovoj situaciji nije ni markirao golmana, a nije ni dotakao loptu, tako da ono..

TOLE NAMESTIO!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...