Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

realno nebitno da li je penal ili ne, vi ste 20 sekundi posle tog faula koji _nije_ sudjen dali gol iz kontre.. objektivno partizan je bolje igrao sinoc, pobedili smo a ja vam chestitam na tituli i nadam se da cete ulozhiti neku kintu za evropu ove godine :)

Link to comment
Share on other sites

bio je penal, isto kao sto su bila ova dva. i kod prvog mrdja je pao mnogo odvratnije nego sto je to nine uradio. maza nije ni milisekund oklevao da svira. odavno nisam video takvu sigurnost kod jednog sudije, koja se ispostavilo kasnije, ipak bila selektivna. mislim na ovu situaciju sa ninetom. kako je mogao da bude siguran da ovo nije penal? pa lepo, bio je unapred siguran. bio je siguran jos pre tekme. eto o cemu se radi. i kiksnuo je na kraju sudac, ko ga jebe. vratilo se to sve na kraju. kosmicka pravda je zadovoljena.

 

 

 

 

naravno da ne trolujem. u ovoj drzavi je napravljena takva klima da, ako zvezda ne postane sampion, necemo moci dalje da napredujemo kao drustvo. ne mogu reforme da se sprovedu. narod ce umirati od gladi i dalje, sve dok je partizan prvi .... eto sta se desava kada budale sa tribine sednu za kormilo drzave

Edited by Carlito
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kukajte, placite, kunite, ma radite sta god hocete.... ZVEZDA JE SAMPION BRE! Lepo Vam bilo dok ste namestali i terorisali sve redom a sad kad su Vam stali na rep urlate na sav glas, ako bre, jos jace treba da placete, titulu necete videti vise... Licemeri obicni, sta kazete, namesteno prvenstvo? Ma nije moguce, u Srbiji? Salite se? Auuu, taj Vucic nam unisti fudbal u zemlji. Ma daj... Eto Vam derbi pa se tesite, dobili ste drugi u poslednjih 7, bravo! :-)

 

Pet godina ste igrali prijateljske meceve veci deo prvenstva i sad imate obraza da nas optuzujete za to?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Kukajte, placite, kunite, ma radite sta god hocete.... ZVEZDA JE SAMPION BRE! Lepo Vam bilo dok ste namestali i terorisali sve redom a sad kad su Vam stali na rep urlate na sav glas, ako bre, jos jace treba da placete, titulu necete videti vise... Licemeri obicni, sta kazete, namesteno prvenstvo? Ma nije moguce, u Srbiji? Salite se? Auuu, taj Vucic nam unisti fudbal u zemlji. Ma daj... Eto Vam derbi pa se tesite, dobili ste drugi u poslednjih 7, bravo! :-)

 

Pet godina ste igrali prijateljske meceve veci deo prvenstva i sad imate obraza da nas optuzujete za to?

v93486p0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Osvoji cibona aba ligu, a mi se josh svadjamo

draze mi je u svakom slucaju nego da su uzeli oni gejevi iz cedevite

i batalite se kukanja na sudiju, sudio je mazic, gospodin covek u odnosu na ostale pijandure na terenu, nije ni njemu lako da se kalja po nashim njivama (da ne kazem pashnjacima:)) posle cl i pred svetsko prvenstvo

realno, jadni su i partizan i zvezda, kao i do sada, jedina novina je shto sada duvamo i u kosharci (mislim na srpske klubove, generalno)

U fudbalu standardno, ne mozemo da se plasiramo ni u jedno evropsko takmicenje, nema potrebe troshiti reci. jednima titula drugima derbi, malo zabave za sirotinju, od fudbala ni kurca...

Link to comment
Share on other sites

Po tebi, glavni razlog sto vi imate vise bodova je u tome sto mi nismo uspeli apsolutno svaku utakmicu da pobedimo, a ne to sto vi igrate 15 prijateljskih utakmica. [roflmao]

U kojoj ligi najbolji klub bas sve redom pobedjuje bez ijednog kiksa?

Coki demagogija na delu, a posle sam ja izgubio kompas :D

Lizr realno pocelo je opako da mi se kenja od tvojih postova, dodjes na irc sa pricom kako si skontao da trebas da iskuliras i onda se ovako izlupetas...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_Serbian_SuperLiga

 

http://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2%80%9312_Serbian_SuperLiga

 

24  6  0  i jos boljih 26  2  2 (2 poraza su od nas :tf:)

 

idi pricaj sad sa klincima ispred neke osnovne kako ste vi super, a mi smo lopurde i cingansture...

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

1 poraz od vas, drugi od Slobode iz Uzica

prvi derbi u sezoni je Partizan dobio :tf: mozes da proveris ovo

 

 

Cela poenta onog sto zelim da kazem je da je Partizan u ovih 6 godina dominacije zaista bio bolji od Zvezde. Ili je bolje reci, manje jadan od Zvezde.

Jednostavno, Partizan je igrao u Evropi(3 puta Ligu Evrope, 1 Liga sampiona), Zvezda je ispadaal u kvalifikacijama, Partizan  izbacio kvalitetne mlade igrace dok su za Zvezdu igrali Tutorici, odnos pobeda u derbijima je 8:3 za Partizan.

 

Stvarno me bk za ovu titulu, kao sto me je boleo i za one nase pre toga.(mozete da procitate sta sam pisao tada)

Smeta mi to licemerje kao iz Lukicevih saopstenja 'vi ste do sada namestali, pa je ok da mi namestamo od sada' koje je prisutno malim delom cak i ovde na forumu.

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

NE NE LIZRE NISI U PRAVU ZVEZDA SRBIJA BOLJA PARTIZAN TOLE

 

Lizr realno pocelo je opako da mi se kenja od tvojih postova, dodjes na irc sa pricom kako si skontao da trebas da iskuliras i onda se ovako izlupetas...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_Serbian_SuperLiga

 

http://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2%80%9312_Serbian_SuperLiga

 

24  6  0  i jos boljih 26  2  2 (2 poraza su od nas :tf:)

 

idi pricaj sad sa klincima ispred neke osnovne kako ste vi super, a mi smo lopurde i cingansture...

 

 

I ti taman mozes svojim pra pra unucima da pricas kako ste sjajni, ako se setis uopste :D

Edited by Exile
Link to comment
Share on other sites

 

Cela poenta onog sto zelim da kazem je da je Partizan u ovih 6 godina dominacije zaista bio bolji od Zvezde. Ili je bolje reci, manje jadan od Zvezde.

Jednostavno, Partizan je igrao u Evropi(3 puta Ligu Evrope, 1 Liga sampiona), Zvezda je ispadaal u kvalifikacijama, Partizan  izbacio kvalitetne mlade igrace dok su za Zvezdu igrali Tutorici, odnos pobeda u derbijima je 8:3 za Partizan.

 

Ja i dalje ne verujem sta ti pises...6 godina dominacije vi ste bili bolji?! Pravili ste serije od 26 pobeda (sada kada mi imamo 15-16 to je kraj sveta i to nije realno) i IGRALI STE U EVROPI???!!! da se podsetimo kako ste sa tako dominatnim i raskosno talentovanim timom prolazili po evropi? Prosli ste Sirak na gol u gostima pa ispali od ludogoreca, prethodne godine ispali iz ls qual od limasola i onda na golove u gostima prosli Tromso u ligi evrope uzeli ste 3 ogromna boda, a prethodno je ona vasa superiorna ekipa koja je "realno" bila bolja od nas i izdominirala prvenstvo sa 24  2  2 ispala od genka iz ls, a zatim od Samroka...lozenje lvl vujosevic...idi zagrli se sa misom tumbasom molim te

 

 

@coka

mojim praunucima cu samo da pricam kako si ti gej :D

fml

Link to comment
Share on other sites

Shule partizan je neko vreme useravao sve u ligi ko ti pelene za odrasle, i koliko god je jadan bio ovde, zvezda je bila za nijansu jadnija

coko kao prvo prekini da postujes u delu za muskarce :D kao drugo ocigledno da ne pratis radnju...

znaci svih ovih godina vi ste bili bolji, a mi jadniji...ove sezone ste takodje bolji, ali vucic i covic namestaju?! to je realno isto kao sto ti nisi gej :D

 

Moja je poenta da su lizrovi postovi takvi kao da mu ih vujosevic licno diktira, krajnje bezobrazni, lozacki do maksimuma, a u stvari nemaju nikakve veze sa realnoscu...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

fml

Link to comment
Share on other sites

"Prođe još jedan derbi. Još jedan u kojem je Partizan pobedio, još jedan u kojem nije dosuđen penal za Partizan ni posle 19 godina (a trebao je da se dosudi), još jedan derbi u kojem je za našeg rivala sviran penal, i to ne jedan već dva, u roku od devet minuta!

Nećemo ovog puta o sudijskom kriterijumu sudije Mažića, o nedosuđenom ofsajdu pre prvog penala, o smešnom “faulu” Stankovića nad Mrđom, nećemo ni o kriterijumu za dodelu kartona, ni o očiglednom prekršaju nad Nikolom Ninkovićem pre izjednačenja gostiju. Niti ćemo o sramnim žalbama Džajića na suđenje, jer ko još shvata ozbiljno kriminalca kojeg je predsednik Srbije abolirao za višemilionsku krađu.

Malo ćemo o uvertiri pred derbi. Još od prvog kola nastavka svedoci smo “zvezdinog proleća”, nikad zelenijeg i izraženijeg. Cvatu pupoljci tog proleća na sve strane, sve je zeleno, sve je olistalo, a kako i ne bi olistalo pored toliko mladića borova i devojaka jela u svim strukturama, fudbalskim i vanfudbalskim. Partizan se sistematski sakatio sudijskim odlukama iz kola u kolo, a za to vreme, ta sila od ekipe iz ulice Ljutice Bogdana, mlela je sve pred sobom. Bejahu to rapsodije, nastade serija od 15 uzastopnih pobeda. Pomislio bi naivni posmatrač da je to nemački Bajern a ne Zvezda. Inače, pošto je ovih meseci popularno tražiti uzore po Nemačkoj, pa tako Supermen iz Feketića (dok čita dela Maksa Vebera) želi da mu vlada izgleda kao Bajern, nas ova zvezdina pobedonosna serija više podseća na berlinski Dinamo iz osamdesetih godina 20. veka.

Ohrabren ovakvim razvojem situacije, izvesni kafedžija iz Zemuna, u javnosti poznat kao svodnik Kokeza, kako ga je nazvao Tomislav Karadžić, sa sigurnošću je, još dok prednost Zvezde nije bila veća od dva boda, predvideo kako će prvenstvo biti rešeno pre derbija! Biće da je slučajnost, ili sjajna intuicija…

E, u takvoj, zapaljivoj atmosferi prepunoj navijačkih tenzija, tri sata pre utakmice beogradski mediji “Blic”, “Kurir” i “Telegraf” dodatno dižu tenziju i izlaze sa “pozdanim informacijama” kako uprava i navijači Partizana zajedno spremaju prekid derbija zbog velike bodovne razlike? Unapred se optužuje jedan klub, i to onaj klub kojem prekid nikako ne bi odgovarao jer želi da smanji bodovni zaostatak! Možete misliti, nađene baklje u šahtu! Ah, ti zli “grobari”! Igrači i rukovodstvo Partizana su čak i pretresani pre ulaska na stadion! Očigledno da nije bila dovoljna ni prednost od šest bodova, već je trebalo još uzdrmati ekipu Partizana!

“MUP tvrdi”, a u tekstu samo “izvori iz policije”. Ko su ti “izvori”? Ima li izvor ime i prezime, ili bilo kakva gadost može da se proturi pod kovanicom “izvor iz policije”, “izvor iz Vlade”, “izvor iz pravosuđa”? Ako je neko iz uprave kluba spremao nerede, zašto nije uhapšen? Ili danas svako može da huška bez bojazni da će biti kažnjen za napisanu laž? Je li neko treba da pogine pa da se tvorci ovakvih zapaljivih tekstova zapitaju šta rade na par sati pre derbija?I naravno, dok igrači Partizana bivaju pretresani…

…igrači Zvezde prolaze bez ikakvog pretresa. Zakon izgleda nije isti za sve."

 

Dan posle. Partizan je pobedio sa 2-1. Prekida utakmice nije bilo, uprkos svima koji su ga prizivali. “Blic” i “Kurir” su do danas već povukli senzacionalističke naslove kako uprava i navijači Partizana spremaju prekid derbija. Navijači Zvezde su zapalili stolice na severnoj tribini. Zapalili su i preko 150 baklji, mora da im je to doturila zločinačka uprava Partizana. Pošto je za istu vrstu incidenta jesenas Partizan kažnjen sa dve utakmice neigranja na svom stadionu, hajde da vidimo da li će ista kazna da usledi i Crvenoj zvezdi?

Hajde da vidimo da li će “Blic”, “Kurir” i “Telegraf” odgovarati za juče napisane nebuloze i laži o prekidu. Da li će piromani sa severne tribine biti sankcionisani, kao i njihov klub? Odgovor znate. Ovde je normalno sve ono što je u civilizovanom svetu nenormalno. I da se laže, i da se huška na mržnju, i da se na račun bolesne dece prave politički poeni. Ma samo da se u Srbiji bolje živi, što bi rekao čova iz Koordinacionog tela za jug Srbije.

Jedini je problem što Lukač, Drinčić, Kojić i ostalii momci u crno-belom, kao i njihovi navijači, ne hrle baš užurnbano u taj i takav bolji život. Nezahvalnici. Sve to treba privesti poznaniju prava."

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 10

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 poraz od vas, drugi od Slobode iz Uzica

prvi derbi u sezoni je Partizan dobio :tf: mozes da proveris ovo

 

 

Cela poenta onog sto zelim da kazem je da je Partizan u ovih 6 godina dominacije zaista bio bolji od Zvezde. Ili je bolje reci, manje jadan od Zvezde.

Jednostavno, Partizan je igrao u Evropi(3 puta Ligu Evrope, 1 Liga sampiona), Zvezda je ispadaal u kvalifikacijama, Partizan  izbacio kvalitetne mlade igrace dok su za Zvezdu igrali Tutorici, odnos pobeda u derbijima je 8:3 za Partizan.

 

Stvarno me bk za ovu titulu, kao sto me je boleo i za one nase pre toga.(mozete da procitate sta sam pisao tada)

Smeta mi to licemerje kao iz Lukicevih saopstenja 'vi ste do sada namestali, pa je ok da mi namestamo od sada' koje je prisutno malim delom cak i ovde na forumu.

I onda dodjes sada i kazes da je partizan bio zaista bolji u prethodnih 6 godina (da nije namesta), a sada kada je zvezda u prilici da vas skine zvezda igra prijateljske tekme. Objektivan si kao milance oko hendersona. Kazes partizan je imao seriju od 8:3 u derbijima, zvezda ima sada seriju od 5:2. Kako god kao sto se desavalo i ranije svako ce da vuce na svoju stranu :) Opet po deseti put spominjes to izbacivanje mladih kvalitetnih igraca, kao da nekoga bk za to. Kao sto je rekao gruja, sta bi mi trebali da pricamo za generaciju (jankovica, baste, zigica, bisevca...) onda? Dragance je sve lepo objasno u svom postu, nije bitno dal je bio penal+crveni, dal je bio penal za partizan, jednostavno partizan je bio bolji, nije se branio kao pickica stojanovic, i zasluzio je pobedu. Zaboravice se to sve do sledeceg kola. Mi cemo uzeti titulu, proci u ls, biti drugi u grupi i na kraju osvojiti :tf:

Link to comment
Share on other sites

coko kao prvo prekini da postujes u delu za muskarce :D kao drugo ocigledno da ne pratis radnju...

znaci svih ovih godina vi ste bili bolji, a mi jadniji...ove sezone ste takodje bolji, ali vucic i covic namestaju?! to je realno isto kao sto ti nisi gej :D

 

Moja je poenta da su lizrovi postovi takvi kao da mu ih vujosevic licno diktira, krajnje bezobrazni, lozacki do maksimuma, a u stvari nemaju nikakve veze sa realnoscu...

 

 

Ne, svih ovih godina smo mi bili jadni, ali vi jadniji, ali mi smo bili za nijansu malo manje jadni za nasu banana ligu, zato smo je osvajali, ali tole namestio ligu ko tebi sto su  kateter :D  

 

Niko nije rekao da smo mi ove sezone bili bolji, barem ja nisam. Govorim o ovom prethodnom periodu od kad su tebe strpali u staracki :D

Link to comment
Share on other sites

Ne, svih ovih godina smo mi bili jadni, ali vi jadniji, ali mi smo bili za nijansu malo manje jadni za nasu banana ligu, zato smo je osvajali, ali tole namestio ligu ko tebi sto su  kateter :D  

 

Niko nije rekao da smo mi ove sezone bili bolji, barem ja nisam. Govorim o ovom prethodnom periodu od kad su tebe strpali u staracki :D

coko prekini da budes glup molim te...ovde se tvrdi da ste vi potpuno regularno i samo zato sto ste bili bolji od nas dominirali 6 sezona, a sada cemo mi da uzmemo titulu (ako je uopste uzmemo) zato sto vucic namesta...coky pls

fml

Link to comment
Share on other sites

Ajde ovako, danas je 2020 godina i Zvezda od 2014 dominira u prvenstvu i uzela je sve titule. Da li stvarno mislis da 2020 Zvezda nece imati jacu omladinsku skolu i da nece prodavati vise i skuplje od Partizana? Da li stvarno mislis da ce Partizan te 2020 igrati evropska takmicenja i imati pun stadion na prvenstvenim utakmicama? Rejting Partizana u nasoj zemlji je 2013  bio na najvisem nivou od osnivanja kluba, mislis da je za to zasluzan genijalni Djura frizura i njegov neprocenjivi talenat za vodjenje kluba ili mozda tu ima i nesto drugo? Grobari, budite svesni da ste 2013 godine dostigli zenit i da nikada vise necete biti u takvoj poziciji naspram Zvezde. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...