Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

što se tiče ovoga što dž kaže, meni je nekako opšte mesto da počastim devojku nečim. pristojnost mi nalaže, fazon.

svakako lepo razmisljas i sa tim stavom ne mozes da pogresis, gde god je izvedes i sa cim god da je pocastis! :)

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ја бих пре размишљао или као Прота, фазон пристојности, или једноставно сам матор да се шетам около. И када се видим са ортаком, другарицом седнемо негде. Није поената да се бахатиш, него једноставно не шетам више. Прерасло се некако.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Živim na 10 minuta od Kališa, od svojih 15 godina me likovi zovu da šetamo po Kališu, i kad bi mi neko sad sa mojih 29 godina pozvao da šetam po j.... Kališu oterala bih ga u kurac. Izuzetak je zoo vrt i zabavni park tamo.

 

Da, mislim da ako lik smišljeno vodi na prvi dejt ribu tako da će da potroši nula dinara mislim da jeste štekara, i kao što je Prota već rekao, to je minimum pristojnosti. I to su mama i tata trebali da vas nauče. 

 

I sad će mene gomila klinaca da tovari kako sam neka splav riba i da spinuje priču kao da sam rekla da lik mora da vozi ne znam ni ja kakva kola LOL (a ja pritom od takvih riba ne mogu biti dalje, što znaju svi sa rura koji me znaju rl) prozvana od istih onih štekara koje će da se pojedu živi ako su bacili recimo 150 dinara na ribu sa kojom postoji mogućnost da neće biti ništa dalje od toga. 

 

I da, ima gomila kul besplatnih mesta, osim šetnje po parkovima koje smo svi upoznali uzduž i popreko, izložbe na primer, predavanja, književne večeri. Samo retko da te varijante uopšte nekome padaju na pamet, i mislim da je to zaista kul ako se ispostavi da dečko nije jedan od gorepomenutih likova.

 

Ko nije spreman da potroši novac na ribu (i to pričamo o maloj količini) nije sigurno spreman spreman da da ni emocije, ni vreme ni pažnju ni ostale stvari koje su mnogo vrednije. 

  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 6

oO

 

Link to comment
Share on other sites

o nije spreman da potroši novac na ribu (i to pričamo o maloj količini) nije sigurno spreman spreman da da ni emocije, ni vreme ni pažnju ni ostale stvari koje su mnogo vrednije. 

 

cekaj, polako jovana. ovo je jednostavno daleko od realnog sagledavanja

 

pre svega ako neko krene sa stavom da ocekuje nesto da treba da dobije samo zbog zato onda to u startu nije dobro

 

jer sta je onda sledeci korak, da sa 30-35 godina je ocekivano da muskarac istih godina kupi stan ili kola?

Link to comment
Share on other sites

 

jer sta je onda sledeci korak, da sa 30-35 godina je ocekivano da muskarac istih godina kupi stan ili kola?

pa i jeste

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Počela sam priču zbog ovih rezona:

kakve palacinke i pice na prvom dejtu, ste bre vi ljudi blesavi sta ste

 

prosetajte se bilo gde ako ste ikada pricali o bilo cemu vezano za mesta u bilo kom delu grada

 

 

e, ko još vodi ribu da ždere na prvom dejtu. nije ovo američki film bre.

 

prošetajte knezom, pa na kališ   :tf:

 

Da, blejim ja i po parkovima "ispred dragstora" kao i po kafićima i restoranima sa svojim ortacima. Samo mesto mi nije problem nego mi je problem motiv lika koji je zvao na prvi dejt u šetnju. 

 

S tim što mi samo šetanje bilo gde po Beogradu samo po sebi nije zanimljivo jer sam ceo Beograd prešla uzduž i popreko sto puta. Zanimljivo mi je kao što mi je zanimljivo da gledam svoju kancelariju. 

 

cekaj, polako jovana. ovo je jednostavno daleko od realnog sagledavanja

 

pre svega ako neko krene sa stavom da ocekuje nesto da treba da dobije samo zbog zato onda to u startu nije dobro

 

jer sta je onda sledeci korak, da sa 30-35 godina je ocekivano da muskarac istih godina kupi stan ili kola?

Zar upravo ti onda upravo ne očekuješ da "dobiješ nešto samo zbog zato"
Znači, ti tako što si odveo ribu npr. na sladoled ne gledaš kao da ste zajedno uživali o sladoledu već da si ti njoj lično "dao" nešto, žrtvovao se da njoj učiniš ugođaj (a tebi nije bio)? Jer je tebi bolje da se šetaš i tako imaš 300 kinti više u džepu.
I eto, sad smo stigli najzad do kola i stana....  E pa da vam se to ne bi desilo ni slučajno nemojte devojci kafu da kupite.... :tf2: 

 

Svako ko ide na dejt smišljeno tako da potroši 0 dinara je štekara bilo materijalna (a mogao sam da dam na pivo sa ortacima) bilo emocionalna (i ako ništa ne bude od te ribe, ispao sam magarac jer sam joj kupio pivo/kafu/sladoled) - lejm je i ostavlja loš utisak.

 

@Rebel

tačno je da sam ogorčena, i da pričam i zbog dosta rl primera, za koje sam opet i ovde potvrdu dobila, s obzirom koliko skačete za low-budget date kao da sam vas ubola prstom u oko i sad od toga stvarate kuće, kola putovanja i ne znam ni ja šta. 

 

I moj generalni utisak je takav da više ne razmišljate osobi koja vam se dopada da stvorite bilo kakav ugođaj već bi da ispoštujete neki minimum dok ne dođete do momenta penis-u-vaginu na gajbi



 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...