Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

ako si u fazonu da daš 1k+ din za taj dejt, vodi je u Botako piceriju kod slavije, fin je ambijent, centar grada i tako to. Ako ništa, barem ćeš jednu picu jesti to veče!

 

Ovo.

 

Ili Savski kej, Cato Verde splav ili Skalar.......  kafenisanje do iznemoglosti, a prave i klopu....

 

 

 

Ili uveche na neki rejv .....  u kom fazonu je cica?

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

I gde god da odes nikako ne cekaj da ona prva krene kuci, a da ispadne da bi ti blejao sa njom 7 sati, sto i bi, jel. Posle sat, sat ipo moras kao da ides obaveze i to, al javices joj se! Posle par sati pustis poruku da je bilo super, al ne pominji da bi mogli opet, tek i nekoj od narednih poruka!

Link to comment
Share on other sites

води је у "Врућег гаврана" хехехеххххееееее

to je zapravo nekad i bilo kul.

da ako ti je cilj sastanka da raskinesh s nekim, jel tako jovana:)))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Znaci Robpky zivi na Karaburi! Jebala te ta Aca Stojanovic gramatika (Australci i sl). :D

 

Карабурма - Карабурац - карабурски. Можда не звучи логично, али једноставно је тако. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ma da li ste vi normalni... likovima kojima padne na pamet da me setaju po kalisu i stekare se za kafu ili sladoled bar, nece doziveti drugi dejt nikada. Da sam musko, koliko god da nemam pare, pa bar za prvi dejt bih skupila pisljivih 400-500 kinti, to sto je besparica ne znaci da treba da budete seljaci.

Drugo, posto vi klinci ne znate, vecere i jesu sasvim normalna stvar kad ljudi normalno zaradjuju.

Vruci gavran rula

  • Upvote (+1) 5
  • Downvote (-1) 21

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ma da li ste vi normalni... likovima kojima padne na pamet da me setaju po kalisu i stekare se za kafu ili sladoled bar, nece doziveti drugi dejt nikada. Da sam musko, koliko god da nemam pare, pa bar za prvi dejt bih skupila pisljivih 400-500 kinti, to sto je besparica ne znaci da treba da budete seljaci.

Drugo, posto vi klinci ne znate, vecere i jesu sasvim normalna stvar kad ljudi normalno zaradjuju.

Vruci gavran rula

 

heh za godinu dana ces da bezis sa freestajlera :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma da li ste vi normalni... likovima kojima padne na pamet da me setaju po kalisu i stekare se za kafu ili sladoled bar, nece doziveti drugi dejt nikada. Da sam musko, koliko god da nemam pare, pa bar za prvi dejt bih skupila pisljivih 400-500 kinti, to sto je besparica ne znaci da treba da budete seljaci.

Drugo, posto vi klinci ne znate, vecere i jesu sasvim normalna stvar kad ljudi normalno zaradjuju.

Vruci gavran rula

 

:fp:

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ma da li ste vi normalni... likovima kojima padne na pamet da me setaju po kalisu i stekare se za kafu ili sladoled bar, nece doziveti drugi dejt nikada. Da sam musko, koliko god da nemam pare, pa bar za prvi dejt bih skupila pisljivih 400-500 kinti, to sto je besparica ne znaci da treba da budete seljaci.

Drugo, posto vi klinci ne znate, vecere i jesu sasvim normalna stvar kad ljudi normalno zaradjuju.

Vruci gavran rula

Ili dodas jos malo i imas razne stvari koje su bolje od sladoleda/kafe?

~~

Link to comment
Share on other sites

Proto, ako se svidjas curi, icice sa tobom i na girice i pivo ispod mosta, ako ne, mozes da dubis na glavi, uostalom, ako ces kupiti devojku tako sto ces je izvesti na odredjeno mesto, onda ta cura ne zasluzuje puno tvog truda. :)

Sto se tice izlazaka, imas Cekaonicu, poslednji sprat bigza, pustaju dzez, imaju veliko toceno i jebacki pogled na ceo grad, mada, dobices slicnu pricu i na kalisu ako je lepo vreme napolju. :)



Ili dodas jos malo i imas razne stvari koje su bolje od sladoleda/kafe?


pa to, kod cele ima 2 grama za 700!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ma da li ste vi normalni... likovima kojima padne na pamet da me setaju po kalisu i stekare se za kafu ili sladoled bar, nece doziveti drugi dejt nikada. Da sam musko, koliko god da nemam pare, pa bar za prvi dejt bih skupila pisljivih 400-500 kinti, to sto je besparica ne znaci da treba da budete seljaci.

Drugo, posto vi klinci ne znate, vecere i jesu sasvim normalna stvar kad ljudi normalno zaradjuju.

Vruci gavran rula

voleo bih kad bi objasnila zašto je lik koji prošeta sa devojkom (devojka kao pol, ne kao odnos) umesto da je izvede u kafić seljak, baš me zanima.

edit: haha, svi su se nadovezali na isti post :D

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Е да, та чекаоница јесте јебачка, али може да буде гласна и превише клубаста. А КАЛИШ НЕ МОЖЕ!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Proto, ako se svidjas curi, icice sa tobom i na girice i pivo ispod mosta, ako ne, mozes da dubis na glavi, 

Molio bih da se obrise post

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa evoluiralo je to. Ugovara se sve preko Fejsa i ide se samo na gotovs, te nema potrebe trositi vreme na kafe, kafice i setnje. Ili je dodji kuci ili vidimo se posle izlaska. I ja sam tako sprcavao zadnje 3-4 godine.

Edited by Цар
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Proto, ako se svidjas curi, icice sa tobom i na girice i pivo ispod mosta, ako ne, mozes da dubis na glavi, uostalom, ako ces kupiti devojku tako sto ces je izvesti na odredjeno mesto, onda ta cura ne zasluzuje puno tvog truda. :)

imho, ta priča je kurac. :)

neće je kupiti to gde ću da je odvedem, ali mesta na koja je vodim donekle govore nešto o meni i mom ukusu. a i to treba da joj se dopadne kao i sve drugo.

 

poenta topika (za mene) je da saznam koja su to sve kul mesta po beogradu da znam za ubuće, ne samo za prvi dejt. :) čisto da bih izbegao onaj momenat kad te pita gde ćemo a ti nemaš pojma, pa kao "uuuuh, aj ti daj neki predlog" i onda svaki put završite na istom mestu. to smara i to niko ne voli.

 

što se tiče ovoga što dž kaže, meni je nekako opšte mesto da počastim devojku nečim. pristojnost mi nalaže, fazon. sladoled, kolač, sok, šta god.

 

hvala za predloge, braćo. keep them comming, slobodno, kapiram da će mnogima da koristi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...