Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

pa kako ne ide? gej papuča je lik koji je zapostavio drugove zbog druga

w y du dis 

 

Mislim da te ne sprdaju da si gej nego da si isfeminiziran :(

 

jebi ga, devojke se lože na urednog čoveka(devojke, ne samo moja devojka). A i, tbh, ne vidim ništa loše u tome što se muškarac brine o svom izgledu.

 

pre bih rekao da se radi o pravilnom i ispravnom usmeravanju. kazu da deca najbolje uce kroz igru.

photo-thumb-42528.jpg?_r=1383429471

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ali da bi uopšte došlo do situacije da vide tvoj penis, mislim da je jedan od ključnih faktora fizički izgled.

 

Uredan muskarac koji se brine o svom izgledu nije isto sto i muskarac koji OBLIKUJE obrve. Ovo oblikuje sam naglasio jer je cupanje obrva ako imas monobrow druga stvar :0

 

 

Jednom sam dao ribi da mi čupa obrve, misleći da će samo malo da ih čupa, napravila je da izgledam k'o žena i nikada više. I sada sam odjednom postao gej, omg! Pa neće obrve da izrastu čim ja to poželim, jebo te.

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jebi ga ćelo, mislio sam da si žensko pa sam te slučajno jebao, a i realno nije da ne ličiš na ribu :c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:tf:

edit : baš je glupa fora, stidim se..

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...