Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

nemam ništa protiv hipsterskih svadbi, posle dvocifrenog broja u crkva->restoran fazonu, svaka promena osvežava. nemam ništa protiv ni ovih crkva/restoran, sve dok je ljubav tu

 

i stvarno je odlična crvena, prosto se zapita čovek gde je pogrešio kad je pošla sa takvim ljaljanom :D

 

inače, moram da primetim i da je jebeni mare dug put prešao od svog (ponovnog) pojavljivanja na forumu.

Link to comment
Share on other sites

bilo bi carski da  dodje crvena ovde i da pocne da tovari marka :)

Onda bih ja ucenio ghosta da mi da para (ako ima) ili cu joj proslediti slike deus marka sa cedom arapinom i recimo antipodom. to mu ne bi oprostila.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ahahahah, Igor master ucenjivac :) Ne mora ona da dodje ovde na forum, samo Mare da nam da neki kontakt pa cemo slati anonimne mailove, ali prvo one umerene samo da joj zaokupimo paznju i da onda pita Mareta, pa da se on sam javi s ponudama da se ne salju dalje. Kao sto ste meni radili za krastavac [:D]

 

Sto se toga tice taj lik sto je pominjao njoj sta je bilo po forumu je stvarno retard, aj da su to sad bile neke poruke (s Maretove strane) u Nigerovom fazonu pa da kazemo. Ovako okacio njene slike s varijantom "sto je lepa riba" (doduse znamo na kom topicu, ali opet), moze cak da se tretira i kao kompliment a pre nego su li se smuvali. A sto se tice tog "hipster", "pirsing", "drugacija sam" fazona svi smo nekad imali tu fazu, ne secam se da li je bila prica o tome, ali kapiram da devojka nema vise od tipa 25 godina, sto je za te godine sasvim ok. Tipa kad vidim zenu od 40+ godina sa pirsingom u nosu to mu je retardacija potpuna, ali ovako mi je to sasvim normalno i ok, takoreci podrzavam mlade :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

bilo bi carski da  dodje crvena ovde i da pocne da tovari marka :)

Onda bih ja ucenio ghosta da mi da para (ako ima) ili cu joj proslediti slike deus marka sa cedom arapinom i recimo antipodom. to mu ne bi oprostila.

ma nije ni ona nista bolja, tada je igrala kantere i tukla se sa decacima :D

 

no, ja bih ti svakako voleo da okacis te slike :D posto su svi u fazonu "ne seri da si imao dugu kosu"

 

ovo je nesto najblize sto su ortaci iskopali :DD

534580_10150711142398749_575339539_n.jpg

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

 

 

no, ja bih ti svakako voleo da okacis te slike :D posto su svi u fazonu "ne seri da si imao dugu kosu"

 

 

ko lud sam da cuvam slike deusovaca :)

ma njih je boleo kurac za proslavu :)  bili su u frendzoni jedno drugom dobrih 15 godina :) i ovaj napunio 4 banke, a ova u kasnim tridesetim, pa im je doslo iz dupeta u glavu, riba je vec u trecem mesecu, tako da ono, sve su odradili u fazonu cisto da obeleze :))

 

Succesfull marriage that should be.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Није прва, куповали су људи просида и пре!

 

 

 

 

 

 

 

није ми добро колко је грозно ал моро сам, дајте ми минусе, дајте их иначе нећу моћи да живим овако!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 8

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јесам, кад сам завршио с куцањем, све ми је било јасно, а деловало ми је тако готивно кад ми је пало на памет!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...