Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

Svaka cast vrhunski pas vidi se si se trudio oko njega puno. Upravo takav pas nam treba za Rur space program javi se da se dogovorimo oko plana priprema uz neko pivo naravno.

 

 

kakav mindfuck.. Samo si se zajeb'o kod ovog zadnjeg, ne pijem pivo. Ali u sustini lep spam :)

Link to comment
Share on other sites

Маре, да ли ова лево риба на љуљашци, у светлоплавом, има неке везе са демијама и цртањима?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Маре, да ли ова лево риба на љуљашци, у светлоплавом, има неке везе са демијама и цртањима?

al' si me istripovao, znaci predjem post 10x da nadjem ribu na ljuljasci pa onda vidim da ima spojler pritom nisam primetio da ima vise slika, nego gledam onu jednu i idalje i ne kontam na koju sliku mislis. posle 5min vidim da ima jos slika u spojleru i prelazim svaku po 20puta trazeci ljuljasku da bih posle dobrih 15min skapirao da ne mislis na ljuljasku vec na klackalicu :)

ps goste kad se zenis? :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Да јеботе, клацкалица лол

 

Ниси ми одговнорио лол

mislim da si jebenog pitao, ne znam ja tu ribu. ili si mozda mislio na nesto drugo? 

 

jbg zeroxe 10g radijacije je ucinilo svoje :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Јеботе шта неспавање данима ради од човека... заменим клацкалицу за љуљашку, Марета за тебе, шта је следеће лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jel ovo neka hipsterska svadba ili su likovi u fazonu da ih boli kurac za proslavu ?

 

ma njih je boleo kurac za proslavu :)  bili su u frendzoni jedno drugom dobrih 15 godina :) i ovaj napunio 4 banke, a ova u kasnim tridesetim, pa im je doslo iz dupeta u glavu, riba je vec u trecem mesecu, tako da ono, sve su odradili u fazonu cisto da obeleze :))

 

bilo je i hipstera, ofkors, ali ono, ja nemam problem da pici Gerila Rejdio, njihova je proslava. Meni jedino sto je "smetalo" je sto nije bilo zive muzike, vec ono, DJ varijanta

 

 

Маре, да ли ова лево риба на љуљашци, у светлоплавом, има неке везе са демијама и цртањима?

 

moguce, pola svadbe su bili ljudi iz nekih marketinskih agencija, tako da si mogao lagano da poneses CV

 

 

A ove hipsterske svadbe su mi 10x retardiranije od onih ultra fensi u Kovilovu

 

[hajli] jebiga, neko voli gorgonzolu, neko beli sir, neko dresing, neko burger, koga boli kurac [/hajli]

 

 

bas ti je lepa riba mare, samo se za moj ukus previse upropastila tim padavicarskim fazonom i tetovazama, i jedna je od retkih crvenokosih riba koje mi se dopadaju.

well done sir

 

Sto kaze Hajli, tryhard je, ali ono, iako mi nije izgledala kao moj tip u pocetku, zbog tog nekog "bodljikavog" stava, ispade da je dobro dete u sustini, a i dobro utice na mene. Ne palim cigare vec neko vreme, krenuo sam da trcim, manje pijem, itd :)

edit: Fato, omatorio si brate :D

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...