Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Prvo ce obe, prevazio je on klasican seks



btw, sudar ispred moje kuce, tuga me uhvatila. Covek kupio novi X5 juce i udari ga retardirani sluzbenik iz poste koji je vozio nekog Seata i razlupa mu pola automobila, tacno u bok. Od Seata nista nije ostalo, ali opet, bas mi zao lika, opet mora da pukne par soma ako ga osiguranje izjebe :/

~~

Link to comment
Share on other sites

Sinoć, ispred moje kuće, je neka pijandura sa pasatom ušla u jednosmernu ulicu i skucao se u neka parkirana kola i samo je otišao

SAMO U SRBIJI!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Aha, znaci nije grehota sem ako nije u pitanju neko ko je skrpio za Juga ili sl.

 

Pa pazi, prvo ako je uzeo X5 ne verujem da je "jedva skrpio", ako jeste onda je bolid i treba da plati. Ako je uzeo X5 a nema osiguranje onda je bolid i treba da plati. Generalno ako je uzeo X5 je bolid... Uopsteno gledano sam bas smoren kad vidim da neko nagrabusi zbog idiota, ali sam malo manje smoren kad je nagrabusio neko ko se izdrkao za neka besna kola koja je kupio da bi bio baja u kraju (jer ne vidim drugi razlog kupovine X5). 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 4

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, prvo ako je uzeo X5 ne verujem da je "jedva skrpio", ako jeste onda je bolid i treba da plati. Ako je uzeo X5 a nema osiguranje onda je bolid i treba da plati. Generalno ako je uzeo X5 je bolid... Uopsteno gledano sam bas smoren kad vidim da neko nagrabusi zbog idiota, ali sam malo manje smoren kad je nagrabusio neko ko se izdrkao za neka besna kola koja je kupio da bi bio baja u kraju (jer ne vidim drugi razlog kupovine X5). 

Druze, ne govori on o tipu sto vozi x5, nego o ovom sto je udario u doticnog koji vozi x5 a da budemo iskreni, kako je taj doticni kupio x5 nikoga ne treba da zanima. Da ja imam pare vrlo verovatno bih kupio x5 kao i vecina.. Cemu ovaj hejt prema nekome ko vozi x5..  ?!

Link to comment
Share on other sites

jbte, da je lik pazario novu biciklu pa da je sjebe prvi dan ocekivao bih komentare tipa: "jbga, shit happens".

dakle li neko sazaljevanje mukice sirotana, ni preispitivanje budzeta koji ima da pukne za vozni park i analizu istog.

ovde ljudi izgleda mrze x5, ili on ima neko dublje znacenje...

Link to comment
Share on other sites

jbte, da je lik pazario novu biciklu pa da je sjebe prvi dan ocekivao bih komentare tipa: "jbga, shit happens".

dakle li neko sazaljevanje mukice sirotana, ni preispitivanje budzeta koji ima da pukne za vozni park i analizu istog.

ovde ljudi izgleda mrze x5, ili on ima neko dublje znacenje...

 

 

Nema nikakvo značenje brate, X5 je samo prevozno sredstvo, nikako demonstracija statusa i debele zaleđine u jednoj banana državi.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvo značenje brate, X5 je samo prevozno sredstvo, nikako demonstracija statusa i debele zaleđine u jednoj banana državi.

Добро, ја дозвољавам ситну могућност да је исти фазон ко што ја нисам скинс.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno treba da napravimo ovde jedan kviz "da li ste svesni gde živite", al' da ima i negativne poene



Добро, ја дозвољавам ситну могућност да је исти фазон ко што ја нисам скинс.

 

 

Of kors, al stičem utisak da kad bi ove što ih ne zanima kako je neko došao do kola od pedeset iljada evra pitao da ti nabroje neke suštinske razlike između Srbije i recimo Švedske, da bi rekli eventualno "tamo je hladnije".

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Добро, наравно да на сваких триста скинсоликих ликова, један је ја, тако да су ти шансе 299:1 да ниси убо скинса.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da jebote, sad gledam, sasvim solidan railgun

248849_223999920951988_51017_n.jpg

ali opet tvrdim da je bolje od babure

1044924_10200654308013755_702059913_n.jp

 

Ma dal si ti normalan ... al ajd ukusi se razlikuju nego sto si ti ovo naveo kao primer da neko drugi nema ukusa ... ajme ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Да, ставио је две рандом рибе сличног левела и крсти се около како неко може да бира једну од те две, а не ону другу, ко да су на фотки Карла дел Понте и Џесика Алба.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Samo da pojasnim moj stav - to da li je on dosao do X5 tako sto je zigolo pa se jebe s babama ili je krimos ili je stvarno neki preposten baja koji je dobio nasledstvo nije specijalno bitno u ovoj raspravi. Moja prva poenta je bila da samim tim kad je kupio X5 stetu na kolima ce mnogo lakse da podnese nego neko ko je jedva skrpio pare za 10 godina starog Megana. 

 

Druga stvar je moj generalni stav prema X5 i ostalim ogromnim SUV-ovima da je to besprotrebno kurcenje i sluzi iskljucivo za kurcenje, to je prosto moj stav. Jer ne vidim nijedan normalan razlog zasto bi neko u Beogradu kupio ogromnog dzipa koga nikada nece izvesti s asfalta osim da se kurci. Da je udobniji od limuzine nije, da je prakticniji od limuzine nije, da manje trosi, ne trosi, trosi duplo vise. Da li ima neke dobre sportske performanse - nema. Dakle jedini valjan razlog je da bi bio baja, smeker, batica ili sta vec. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da možda ne treba isključiti ni onu opciju koja nije daleka našim ljudima a to je da skupe taman dovoljno para (kako god, možda je prodao stan pa kupio kola jer je debil) da kupe džip i onda kad dođe zima nema 3000e da kupi zimske gume :) Ali opet, mimo svega toga, ako je taj iz pošte kriv što ga je čuknuo kriv je, ne vidim što se oko toga vodi priča uopšte.

Link to comment
Share on other sites

preposten baja koji je dobio nasledstvo 

zwerko pls, ovo postoji samo u filmovima

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...