Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Саучешће Дуљо...

 

 

 

Данас ортак паркирао ауто на резервисано место за инвалиде које је од другог ортака (тачније његовог ђеда), на које иначе стају сви редом и никада паркинг сервис није проверавао то, и ето данас њему дигоше а још је и први пут ту паркирао. Има ли неке правне основе да се на основу тога што је ортак дозволио да он ту стане, овом другом не избију 13 хиљада или колико већ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da ako ode sa tom pričom u Parking servis jedino mogu da uz 13k iz džepa tog ortaka, kao bonus izbiju još i invalidsku parking karticu iz džepa drugog ortaka zbog zloupotrebe mesta rezervisanog za vozilo invalida.

 

Nešto ne verujem da će upaliti "ali đed je bio negde drugde pa smo ga zvali i rekao da je ok".

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da ako ode sa tom pričom u Parking servis jedino mogu da uz 13k iz džepa tog ortaka, kao bonus izbiju još i invalidsku parking karticu iz džepa drugog ortaka zbog zloupotrebe mesta rezervisanog za vozilo invalida.

Јел знаш проверено да су строги по питању тога? Да их упозорим ако је тако.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

saucesce Doolio ...

Данас ортак паркирао ауто на резервисано место за инвалиде које је од другог ортака (тачније његовог ђеда), на које иначе стају сви редом и никада паркинг сервис није проверавао то, и ето данас њему дигоше а још је и први пут ту паркирао. Има ли неке правне основе да се на основу тога што је ортак дозволио да он ту стане, овом другом не избију 13 хиљада или колико већ?

NHF bro, ali ja bih svima koji parkiraju na mesto za invalide naplacivao kaznu instant i bez ikakvog prava zalbe. To mi se gadi vise od parkiranja na sred ulice. Znam da to mnogi zlouptrebljavaju i parkira ko kako stigne (pa sto ne bi i ja lol!), ali nikad u zivotu nisam stao na takvo mesto. Nadam se da nikad necu ni biti u prilici za to
Link to comment
Share on other sites

Али твоја прича нема баш никакве везе са његовом :) ако је он долазио у госте код ортака коме је деда инвалид и ортак му рекао стани ту деда није кући или нешто слично то је ипак другачија ситуација :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nije, pošto je mesto za invalide zakonski regulisano, ortak ne overrajduje zakon time što ti kaže "stani ti tu slobodno".

Нисмо се разумели :) Нисам ја рекао да он има тапију на то место нити да паук нема основа да га покупи одатле  :) Него да он није био бахат па је стао на то место него да му је друг чије је то место рекао да стане :) Трупси је окарактерисао тог лика као бахатог :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ali to nije drugovo mesto, to je mesto za invalide osim ako ne pise da je rezervisano za neku registraciju.

 

Bahati su obojica jer misle da je to NJIHOVO. Mozda je bahati preuvelicano al eto u osnovi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Данас ортак паркирао ауто на резервисано место за инвалиде које је од другог ортака (тачније његовог ђеда )

Није директно написао па је свако схватио како је хтео :))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Јел знаш проверено да су строги по питању тога? Да их упозорим ако је тако.

 

Mislim da ne, tj oni ne proveravaju da li se na mestu rezervisanom za invalida sa registracijom tom i tom parkira neko drugi s nekom drugom registracijom. Ako se parkira neko drugi, a oni ga snime oni ce da ga odnesu kao sto su to i ucinili tvom drugaru. U tom smislu njih ne interesuje da li ti dobrovoljno ustupas svoje mesto nekom drugom, jer to zapravo ne mozes da uradis i oni ce bilo koga drugog tretirati kao bilo koga ko se nelegalno tu parkirao, imao on tvoju saglasnost ili ne. U tom smislu pokusaj da se skine kazna je potpuno beskoristan. Sticajem okolnosti ovo znam i zato sto moja tetka ima garazu na Dorcolu i stoji ono da ne sme da se parkira tu i sl. Ja dosao samo nesto da pokupim od nje i kao aj stacu na garazu, ne smetam nikome drugome, idem na 5 minuta gore do stana. I silazim ja posle 5 minuta a ovi vec krenuli da me kace na pauka, onda sam se ubedjivao s njima pola sata kako mi je to tetka, kako ona zna da sam ja dosao tu kod nje, sisla i ona u nekom momentu i kao ajde iskulirali su. Ali da su ga odneli kaznu bih morao da platim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...