Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Gledam neki projektni zadatak za neki sajt, ok, retardirana je prica, neko je nekome namestio posao, nije meni to toliko cudno. Ali cinjenica da postoji ovakva definicija u nekom dokumentu me dovodi do suza:

 

1. Napomena

 
Projektni zadatak treba da predstavlja grubu i opštu strukturu. Svi specifični zahtevi u vezi sa tačkama iz osnovnog paketa će biti definisani usmeno nakon prikazivanja predloga dizajna.

 

[roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Često razmišljam o toj krađi na suvozačevom mestu, realno kad je leto ljudi tu drže svašta a pritom otvorene prozore, ne mora ni da se trudi posebno taj koji dekra.

 

A slušao sam našeg ambasadora iz Južne Afrike koji je rekao da je tamo to toliko rasprostranjeno da niko ni ne ostavlja otvoren prozor na kolima a ko ostavi u 99% slučajeva ostaje bez stvari iz kola.

Link to comment
Share on other sites

koji trip o.O 

 

gledam na poslu (inb4 bing fore) slike neke ortakinjine drugarice na FB, zatvaram tab, izlazim iz kancelarije i vidim istu osobu kako ulazi u firmu, danas se zaposlila o_O ... sto bih voleo da imam taj superpower cije god slike da gledam na FB da se sledeceg trenutka pojavi IRL.

Link to comment
Share on other sites

E programeri jel ima neko da je dobar sa pravljenjem skripti. Treba mi skripta za autobump na dota2lounge sajtu. Fazon je otvori se trejd i svaki pola sata moze bump na prvu stranu. U pitanju je dugme jedno samo koje se klikne. Autobump je funkcija namenjena donatorima, ali je klosharski system, mora se donira 1$ za 1 trejd bump svaki mesec, necu im tolike pare dajem zato shto su money leeching kloshari. Na tf2outpost-u donirash 10$, dobijesh 25 trejdova i unlimited autobump. Ako je neko zainteresovan da pomogne nek se javi na PM, chastio bih ga nekom igricom na steamu ili poslao 400-800 dinara.

Link to comment
Share on other sites

citam nesto na fejsbuku i provalim da je majebeni marko jebeni komunista koji voli hrvate i da je jedan od onih ljudi koji bi letovali u rvackoj, kakve mentole ja imam u prijateljima strasno, otac bi me se odrekao da zna. I ja glupan, vidim da covek nosi starke i cegevarinu majcu i ne reagujem

 

celo, odjebi, da te ne obrisem sa fejsa, odakle mi bre pare za starke

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...