Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Mislim da ne, tj oni ne proveravaju da li se na mestu rezervisanom za invalida sa registracijom tom i tom parkira neko drugi s nekom drugom registracijom. Ako se parkira neko drugi, a oni ga snime oni ce da ga odnesu kao sto su to i ucinili tvom drugaru. U tom smislu njih ne interesuje da li ti dobrovoljno ustupas svoje mesto nekom drugom, jer to zapravo ne mozes da uradis i oni ce bilo koga drugog tretirati kao bilo koga ko se nelegalno tu parkirao, imao on tvoju saglasnost ili ne. U tom smislu pokusaj da se skine kazna je potpuno beskoristan. Sticajem okolnosti ovo znam i zato sto moja tetka ima garazu na Dorcolu i stoji ono da ne sme da se parkira tu i sl. Ja dosao samo nesto da pokupim od nje i kao aj stacu na garazu, ne smetam nikome drugome, idem na 5 minuta gore do stana. I silazim ja posle 5 minuta a ovi vec krenuli da me kace na pauka, onda sam se ubedjivao s njima pola sata kako mi je to tetka, kako ona zna da sam ja dosao tu kod nje, sisla i ona u nekom momentu i kao ajde iskulirali su. Ali da su ga odneli kaznu bih morao da platim. 

 

Ja sve čekam da me odnesu ispred ulaza u garažu sopstvenu, pošto je tu zabranjeno parkiranje :) Što je najcrnje, "imali bi poentu" i sigurno bih morao da platim kaznu.

Link to comment
Share on other sites

још ако си се зезнуо па стао поред аутобуса на семафору  [:D]

 

Држ се Дуле! Не морамо да те подсећамо како да ти лакше падну ти радни викенди  :tf:

Link to comment
Share on other sites

О јеботе, успео сам СКРОЗ да запушим уво... колко је прегрозан трип, ишчупо бих себи ту половину главе да могу. А сутра свадба, прекосутра исто... Пробаћу да одем ЗОРОМ до, не знам, Ристића да видим јел могу да се убацим у неки скеџл фазон до подне да ми изроваре то уво оном шприцекањом (или шта се већ ту ради... Дуле?), ако не, убићу се скоком са деветог спрата... Јеботе да ми је неко причао колко је ружан осећај, не бих му верово никад.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

О јеботе, успео сам СКРОЗ да запушим уво... колко је прегрозан трип, ишчупо бих себи ту половину главе да могу. А сутра свадба, прекосутра исто... Пробаћу да одем ЗОРОМ до, не знам, Ристића да видим јел могу да се убацим у неки скеџл фазон до подне да ми изроваре то уво оном шприцекањом (или шта се већ ту ради... Дуле?), ако не, убићу се скоком са деветог спрата... Јеботе да ми је неко причао колко је ружан осећај, не бих му верово никад.

 

Pazi da nisi zaradio upalu srednjeg uha pa da ti je zato zapuseno, moze takodje da bude i od gljivicnog oboljenja ali svakako moras da ides u bolnicu da ti ispiraju ukoliko ti je zapuseno. Ogroman smor, ja sam imao ceste upale, najgora stvar ikada...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

О јеботе, успео сам СКРОЗ да запушим уво... колко је прегрозан трип, ишчупо бих себи ту половину главе да могу. А сутра свадба, прекосутра исто... Пробаћу да одем ЗОРОМ до, не знам, Ристића да видим јел могу да се убацим у неки скеџл фазон до подне да ми изроваре то уво оном шприцекањом (или шта се већ ту ради... Дуле?), ако не, убићу се скоком са деветог спрата... Јеботе да ми је неко причао колко је ружан осећај, не бих му верово никад.

joj, znam kako ti je. Tako sam i ja otisao do doce, ali iz nekog razloga nije hteo da me posalje na ispiranje. Bukvalno sam nedelju dana bio polugluv dok se samo nije otpusilo. Oni stapici su zlo!

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Јуче се отпушило кад сам блејао напољу, па се поново запушило, па сам отпушио дрндањем и цимањем ува и прављењем вакуума и трипова (знам да је то но-но, али брате, био сам у фазону радије бих да немам целу главу него да ме смара). И сипо сам хидроген пар пута. И сад ми је отпушено, али осећам ту масу унутра или шта већ, како се помера кад наслоним главу на једну или на другу страну. Тако да је сад фазон, ако нпр. лежим окренут на једну страну дуго, запуши се, онда се отпуши тако што променим страну. Кад стојим, отпушено је увек. Али стално осећам ту куглицу или шта већ како стоји унууууууутра у пички материној и смара ме. Тако да нисам отрчао на интервенцију, мораћу у понедељак (а и данас сам нешто трчо тамо вамо невезано за уво). Само да ми преживи уво недељу.

 

Е сад, имам онај трипић кад гутам и болуцка ме уво унутра и прободе ме онако кад ''зевнем са затвореним устима'' и тако то, зато што сам буквално измасакрирао уво споља, тако да могуће да ми се спрема нека упала, али већ неких нпр. дванаестак сати је идентичан интензитет свега тога, тако да се надам да ће да буде статус кво до прекосутра и да ћу преживети сутра, а у понедељак идем да ми чисте или шта већ.

 

Ал мислим да ако недајбоже дође до упале, упала сигурно није била узрок (већ последица мог дивљања, нпр. оно, гурнем прст мало и онда извучем, и онда тим потезом повучем пола мозга кроз уво напоље и пробијем педесет три бубне опне), зато што знам како ми се зачепило и како се понаша, мислим да је баш баш чисто механички трип.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni se to dešavalo i stvarno je jedan od najgorih osećaja na svetu. Meni se dešavalo u paru sa upalom i to sam rešio jedino uz kombinaciju antibiotik + fluimucil za izbacivanje sekreta.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...