Jump to content

pričajte


Recommended Posts

de1, glava me zabolela dok sam chitao tvoj post.. koncentrisi se malo jebote :)

 

Ma kontam ja, ni sam sebe ne razumem kad citam sta sam napisao al jbg pisem stalno u nekoj zurbi pa ne obracam paznju na to kako je napisano, ipak je ovo forum :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

kontamo matori, žurba biznis i te fore, dok kucaš post na ruru istovremeno pišeš mail poslovnom partneru iz Norveške, oh ne, evo ga i mobilni zvoni, opet ću morati da svratim do firme da ispravljam tuđe greške!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ma kontam ja, ni sam sebe ne razumem kad citam sta sam napisao al jbg pisem stalno u nekoj zurbi pa ne obracam paznju na to kako je napisano, ipak je ovo forum :)

 

pa poenta je da neko procita to sto si napisao zar ne? bolje nemoj da pises nista onda :D

Link to comment
Share on other sites

mathja fazony matorii koga voli kurfac zna sae sta si tahjeo da kzes to aje bitno sve kual ae forum srbija eokosoaevo

 

[roflmao]

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Poštovani, Hvala na predivnim rečima i istrajnosti u odbrani Vašeg omiljenog mesta za doručak. Očigledno je da ne može svako da uživa i spozna čari lepote ukusa koje mi, u našem restoranu Panta Rei, pružamo našim najvernijim gostima. Ovim prilikom pozivamo sve neverne Tome da dođu kod SC Milan Gale Muškatirović i da se uvere u ukuse predivnih specijaliteta koje nudimo svakoga dana. Naravno, svim posetiocima je omogućen besplatan pristup internetu uz naš brzi WiFi, tako da možete lagano uživati u proizvodima naše kuhinje dok surfujete internetom, tvitujete i završavate bitne poslove. l19210.jpg Srdačan pozdrav od osoblja Panta Rei restorana. Vidimo se uskoro!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...