Jump to content

Xbox One


Slađan

Recommended Posts

AAA naslovi sa konzola i jestu sranjkasti vec duze vreme, relano nema cega da se pribojavamo ipak smo  mi  PC master race :D

 

ono sto na PCu razbija u poslednje vreme su indi i "niskobudzetne" igre, kickstarter projekti i slicno... a ti fudbali su oduvek bile konzolasko sranje lol

1mhiEaN.gif

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sad izvalih da ce Xbox imati "cloud assisted processing", sto bi znacilo da ce neke fensi stvari u scenama (tipa animacija vode, kose i tekstila) moci u real-timeu da renderuje server farma a ne ubogi GPU na konzoli. To je accully dosta cool, eto bar neke prave inovacije za vas hejtere

Pa cela ta ista priča je bila i za sim city da je sve to feature, a ne drm. A svi znamo kako se to završilo

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 6 meseci igram jednu igru, tako da me zabole za konzole (a i ranije mi je bilo svejedno). Neko vreme sam se zezao sa igrama za mobilne platforme (tower defense na ipad-u), ali su me i one smorile. Joypad mi nikako ne lezi, ne volim ga i ne umem na njemu da igram simulacije voznje, letenja, rpg i fps igre... 

 

Na PC-ju imam lepo joystick sa kojim igram simulacije letenja, volan koji ne koristim jer uvek igram na tastaturi i mish koji je nezamenjiv za sve ostalo ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

twin stick shooter je naziv

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ja likujem, pošto je x86 bottom line, razbiće je, a kad je razbiju,frit frit :)

 

kontam da će se igre krekovati pet puta lakše i brže za ovo :D čak cenim da neće biti potrebna možda ni hardverska intervencija da bi profurao neku krekovanu igru koju si instalirao na hdd. Videćemo.

 

Inače, baš sad gledam PS4 reklame, marketing i oni su skroz u fazonu "GAMING" i to furaju, a XBox One "Super media living room centar, TV n shiet".

pljk!

Link to comment
Share on other sites

kontam da će se igre krekovati pet puta lakše i brže za ovo :D čak cenim da neće biti potrebna možda ni hardverska intervencija da bi profurao neku krekovanu igru koju si instalirao na hdd. Videćemo.

 

Inače, baš sad gledam PS4 reklame, marketing i oni su skroz u fazonu "GAMING" i to furaju, a XBox One "Super media living room centar, TV n shiet".

Zasto se lakse krekuju igre za x86, nego za druge arhitekture?

Link to comment
Share on other sites

The-Ultimate-Xbox-One-Gif.gif?7899ae

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Možda ću lupiti, al zar ne može jednostavno da se prelepi to oko, stavi kutija ispred ili tako nešto? :D

 

Pa moze za stvari koje ne koriste kinekt ali sta ces sa igrama koje se igraju preko kinekta?

Zasto se lakse krekuju igre za x86, nego za druge arhitekture?

 

Pa nije samo krekovanje lakse ali je dostupnost alata za i rasprostranjenost arhitekture olaksavajuca okolnost.

Ono, zasto imas vise virusa za windows nego za linux, mac i slicne?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ili ga okrenes da gleda ka life-size kartonskom printoutu tebe

 

mada kako je ovo krenulo trazice da nakacis na sebe EKG i matchovace disanje sa pokretima tvoje figure radi provere autenticnosti

sve kamere mogu da mere otkucaje srca (detektuju i najmanje promene boje koze) tako da fora sa kartonskim ljudima nece upaliti

 

mislim da je najbolje izbusiti rupe u zidu i gledati iz kupatila/ kuhinje pa ici na rotaciju ... pitanje je samo koliko ce im trebati i to da patchuju :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...